Rüyada Evin İçinde Timsah Görmek

Rüyada evin içinde timsah görmek, ev içi huzuru bozan ve sizin bir açığınız arayan birine karlı dikkatli olmaya yorumlanır. Eğer siz ne yapsanız da yaranamadığınız biri varsa bu kişi ile aranız daha da açılabilir. Evli olan biri bu rüyayı görürse eşinin ailesi ile yaşadıkları sorunlar yakında çözülür. Eğer eşinizin ailesi maddi manevi evinizin huzurunu bozduysa, tüm sorunlar çözülür. Sizi üzen kimseler artık daha dikkatli olabilirler. Bekar olanlar ise her işlerine karışan birine karşı dikkat etsinler. Rüyada timsahın evin içerisinde olması, aile içerisinde çok harcama yaparak sürekli sizi zor durumda bırakan kimseler ile aranızda sorun çıkabilir. Ev içi masraflar ve yapılan harcamalar yüzünden endişeye kapılabilirsiniz. Size güvenilerek yapılan masraflar da daha sonrasında sıkıntı çıkarabilir.

Rüyada eve timsah girmesi, hane içerisinde mal mülk kavgası varsa sizin de moralinizi bozabilir. Bazı insanlardan paranızı gizlemek zorunda kalabilirsiniz. Sizi kıskanan kişilere karşı dikkatli olun. Özellikle de daha çok kazanmanızı ve başarılı olmanızı istemeyen kişiler işlerinizi baltalamaya kalkabilir, aileniz ile aranız açabilirler. İş ve eğitim hayatına dair idealleri olanlar ise kıskanç kimselere kaşı temkinli olmalılar.

Rüyada Evin İçinde Yavru Timsah Görmek

Ev içerisinde ufak bir sorunun günden güne daha büyük bir sorun haline gelmeye başlamasına yorumlanır. Örneğin yapılan bir borç da ilk başta rahat ödenir denilse de daha sonrasında ödemekte güçlük çekilebilir. Ya da çocuk çocuğun eğitim masrafları veya diğer aile fertlerinin masraflarına yetişmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada Evin İçinde Timsah Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aç gözlü kimselere yorumlanır. Hiç doymayan ve hep bana diyen biri sizi ve ailenizi yıpratabilir. Sürekli bir masraf çıkaran ya da kötü alışkanlıkları olan birinden uzak durmanızda fayda var. Kefil olmamaya da gayret edin. Yoksa sonunda siz mağdur olabilir, ailenizin rızkı olan parayı başkalarına vermek zorunda kalabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Berna dedi ki:

  Benim ruyamda timsah annemin evindeydi. Bende orda kalmıyordum.Biz timsahi sevdik kiyamadik. Oda bizi hep korudu. Bize kötülük yapanlari hep ısırdı. Isırdıgı kısıler bembeyaz içleri gözükür oluyordu. Evde geziyor söz dınlıyor. Sevimli uslu koruyan çocuk gibi yaramazlik yapiyordu. Bende anneme diyordum, anne kiyamiyoz ama evde tehlikeli hayvan şaklamak beslemek yasak cezasi var dedim .annemde bir cok insan bundan cok daha tehlikeli dedi. Cok yorum yapan sitelere baktim hep kötu yaziyor.fakat hep ısıran kovalayan timsah üzerine bütün yorumlar. Ben cok sevimli gördüm. Altina etti diye üzülen gözünden burnundan yas akan .burnunda kucuk Japon başlığı vardi nefes anlamıyordu cikartak diye yanimiza geldi,komik ama kitaplarin içine bakan.bizde annemle bak suna ayni çocuk gibi sebeklik yapiyor diye bakiyorduk.

 2. Gökçen dedi ki:

  Merhaba ben odamdaym balkonumdan içeri yeşil küçük timsah giriyor. Anne diye bağırıyorum. Annem geliyor odama girdiği gibi kuyruğunu sallaya sallaya geri çıkıyor ne demek yorumlarmısınz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize küslük ve borçların bitmesine yorumlanır.

  2. Baran dedi ki:

   Ruyada kapının üstündeki boşlukta küçük bişey duruyor dikkatli baktığımızda timsah olduğunu anlıyoruz ve ben diyorum ki bunlar eve yuva yapmış olabilir değişik bi rüyası.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yalan yanlış sözler işitmeye ve bazı insanlara güvenin azalmasına yorumlanır.

   2. Duygu dedi ki:

    Rüyamda annemlerin köydeki evinde yeşil siyah çizgili ve toprak rengi iki tane timsah ama kuyrukları yılan gibi odada dolaşıyorlardı sonra biz dışarı kaçıyoz ben baya uzaklaşıyorum sonra onlarda birden yok oluyorlar acaba nedir bunun yorumu

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya memleket ziyareti yapmaya, küs birileri varsa barışmasına yorumlanır.

 3. Nimet dedi ki:

  Befahat eden dedemin evindeymisiz kucuk halam timsahtan kaçıyo ben korkma bise yapmaz diyorum timsah halamin kacti odanin onune yatiyor ben halami kurtarmaya calisiyorum ama hic korkmuyorum yere egiliyorum timsahi inceliyorum hala cok guzel bise bu diyorum renkli derisi var turuncu sari karisik tonlarda gozleri cok guzel bakiyodu halam kac git burdan diyo birak beni sen git diyo gitmem diyorum sonra annem geliyo orda uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede bekar biri varsa evlenmesine ve yalan dolan ne varsa ortaya çıkmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status