Rüyada Evin İçinde Timsah Görmek

Rüyada evin içinde timsah görmek, ev içi huzuru bozan ve sizin bir açığınız arayan birine karlı dikkatli olmaya yorumlanır. Eğer siz ne yapsanız da yaranamadığınız biri varsa bu kişi ile aranız daha da açılabilir. Evli olan biri bu rüyayı görürse eşinin ailesi ile yaşadıkları sorunlar yakında çözülür. Eğer eşinizin ailesi maddi manevi evinizin huzurunu bozduysa, tüm sorunlar çözülür. Sizi üzen kimseler artık daha dikkatli olabilirler. Bekar olanlar ise her işlerine karışan birine karşı dikkat etsinler. Rüyada timsahın evin içerisinde olması, aile içerisinde çok harcama yaparak sürekli sizi zor durumda bırakan kimseler ile aranızda sorun çıkabilir. Ev içi masraflar ve yapılan harcamalar yüzünden endişeye kapılabilirsiniz. Size güvenilerek yapılan masraflar da daha sonrasında sıkıntı çıkarabilir.

Rüyada eve timsah girmesi, hane içerisinde mal mülk kavgası varsa sizin de moralinizi bozabilir. Bazı insanlardan paranızı gizlemek zorunda kalabilirsiniz. Sizi kıskanan kişilere karşı dikkatli olun. Özellikle de daha çok kazanmanızı ve başarılı olmanızı istemeyen kişiler işlerinizi baltalamaya kalkabilir, aileniz ile aranız açabilirler. İş ve eğitim hayatına dair idealleri olanlar ise kıskanç kimselere kaşı temkinli olmalılar.

Rüyada Evin İçinde Yavru Timsah Görmek

Ev içerisinde ufak bir sorunun günden güne daha büyük bir sorun haline gelmeye başlamasına yorumlanır. Örneğin yapılan bir borç da ilk başta rahat ödenir denilse de daha sonrasında ödemekte güçlük çekilebilir. Ya da çocuk çocuğun eğitim masrafları veya diğer aile fertlerinin masraflarına yetişmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada Evin İçinde Timsah Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aç gözlü kimselere yorumlanır. Hiç doymayan ve hep bana diyen biri sizi ve ailenizi yıpratabilir. Sürekli bir masraf çıkaran ya da kötü alışkanlıkları olan birinden uzak durmanızda fayda var. Kefil olmamaya da gayret edin. Yoksa sonunda siz mağdur olabilir, ailenizin rızkı olan parayı başkalarına vermek zorunda kalabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

9 Yorum

 1. Berna
 2. Gökçen
  • admin
  • Baran
   • admin
   • Duygu
    • admin
 3. Nimet
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status