Rüyada Evlat Edinmek

Rüyada evlat edindiğini görmek, sizi bekleyen bir takım zorluklar varsa birinden gelecek yardıma yorumlanır. Bu kişi size kol kanat gerebilir ve zor zamanları atlatmanızda size pek çok yardımda bulunabilir. Ondan alacağınız yardımı ailenizden göremeyebilirsiniz. Ailenizden olmayan birinin size ailenizden çok destekte bulunması ile zorlukları aşabilirsiniz. Bu çok samimi bir dostunuz ya da sevdiğiniz insan olabilir. Rüyada evlatlık almak, sevdiklerinizin çoğalmasına ve yeni arkadaşlıklar edinmeye yorumlanır. Gelecek günlerde hayatınıza yeni insanlar girebilir. Kısa sürede ilişkiniz sanki uzun yılların dostluğu gibi olabilir.

Rüyada evlat edinmek istemek, bekar olan kişiler için hayat arkadaşlarını aramak anlamına gelir. Örneğin bekarsanız artık evlilik için kendinizi hazır hissedebilir ve tüm hayatınızı paylaşmak isteyeceğiniz kişinin yolunu gözleyebilirsiniz. Evli olanlar ise çocuk sahibi olmaya karar verebilirler. Ya da torun sahibi olunabilir. Rüyada başkasının evlat edindiğini görmek, sizi kendi evladı gibi seven birilerine yorumlanır. Bu kişiden büyük bir iyilik görebilirsiniz, bu iyilik unutulmayacak bir şey olabilir.

Rüyada Evlat Edinmek ve Emzirmek

Kısmetlerin çoğalmasına ve çok hayırlı haberler almaya yorumlanır. Bekar olanlar evlenerek mutlu bir yuva kurabilirler. Evli olan kişiler için de evlerinde bolluk ve bereketin artmasına, daha çok para kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Kız Çocuğu Evlat Edinmek

Zenginliğe ve rahata erişmeye yorumlanır. İlerleyen günlerde alacağınız kararlar sayesinde gelecekte daha rahat koşullara sahip olabilirsiniz. Muradınıza erebilirsiniz. Özellikle de çalışan kişiler bol para kazanabilirler, evinize helal yoldan bol para girer.

Rüyada Erkek Çocuğu Evlat Edinmek

Bir zamanlar küs olduğunuz kişiler ile barışmak ve şimdi eskiye göre daha iyi anlaşmak anlamına gelir. Aynı zamanda yıllardır görüşmediğiniz dostlarınız ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Ya da ayrılık çeken kişiler eski sevgilileri veya eşleri ile tekrar barışabilirler.

Rüyada İkiz Bebek Evlat Edinmek

Kısmetlerin çifte gelmesine yorumlanır. Örneğin ard arda alacağınız haberler sizi adeta mutluluktan havalara uçurabilir. Evinize iki yerden birden para gelmeye başlayabilir. Kazanç çifte olur, mal mülk de çifte olabilir.

Rüyada Evlat Edinmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, size şans getiren birine yorumlanır ve bu kişi sizin hayatınızda önemli bir yer edinebilir. Mesela aileden olmayan birinden büyük bir iyilik görebilirsiniz. Bu kişiye karşı sevginiz her geçen gün artabilir. Adeta aileden biri gibi olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Cansu dedi ki:

  Merhaba rüyamda erkek çocuk evlat ediniyordum ve yası 8 di birbirimizi cok seviyorduk lakin ben 19 yaşında bekar bir öğrenciyim edindigim evlat bana anne diyordu sarılıp uyuyorduk

 2. Elif dedi ki:

  Merhaba rüyamda oğlumun küçük yaşlarda olduğunu başka ailenin yanında evlatlık gibi olduğunu o ailenin bana oğlumu vermek istemediğini çok ağladığımı oğlumu onlardan almak için evlerine girdim ama oğlum ile beni aynı odaya kilitlediler bir yolunu bulup dışarı çıktım o esnada çıktıgım bahçe gibi yere 7,8 kişinin geldiğini gördüm onların arkasına saklanıp oğlumun babası olan eski eşimi arayıp gelmesini istedim saat sabah 7 alarm ile uyandım oğlum şuan 18 yaşında onun babasıyla ayrıldım 2. Bir evlilik yaptım 2. Eşim cezaevinde en kısa sürede cevaplarsanız sevinirim

 3. Cansu dedi ki:

  Rüyamda 5 yada 6 yaşlarında bir çocuk kız mı erkek mi tam hatırlamıyorum evlatlık edinmek istiyorum ama okadar çok istiyorum ki onu sanki hep benim çocuğum Muş gibi seviyorum onu oda aynı şekilde durup sariliyor bana sonra bı adam bana okadar kötü davranıyor ki biride bana bu çocuğu daha önce o evlatlık aldı ama 3 gün sonra geri getirdi
  sonra sevmemiş dedi

 4. Gülşah dedi ki:

  Rüyamda terk edilmiş 6 tane bebeği sahiplenip onları evlat edinmistim anlamı nedir bunun

 5. Aslı dedi ki:

  Rüyada anne si babası yoksulluktan bakamadığı kız çocuğunu evlatlık almaya karar verdim. Ve başka kişilerde almak istediler ama izin vermedim ben çok istedim ve bir kızım vardı kızıma arkadaş olur diyerekten onu büyütürüm sevapta olur diyordum kendi kendime elimden geleni yaptım diğerleri almasın ben alayım diye aldım kız çocuğunu evlatlık.

 6. Ata aslan dedi ki:

  Rüyamda bir AVM’de kaybolan bir erkek çocuğunu gördüm. Ailesi gelmeyince eve götürüp kendi çocuğum gibi sahiplendim. Bir kaç gün sonra ailesi gelip alınca çok ağladım, gerçekte rüyadan uyandığımda gözlerim yaşlıydı. Nedir bu rüyanın yorumu saygılar.

 7. Nihal Bıkmaz dedi ki:

  Ruyamda siyahi bir çocuk ediniyorum sen artık bizim cocugumuzsun diyorum pazara geliyoruz arabadan inmeye yakin senin adın Hamza senin adın Hamza diyorum çok tatlıydı çocuk

 8. Zuhal dedi ki:

  Merhaba, rüyamı Miraç kandili gecesi gördüm. Hiç tanımadığım bir evde daha önce hiç görmediğim insanların evindeyim yanımda eşim de var evinde olduğumuz insanlar çok fakir yoksul insanlar evleri çok pis çocuklar çok kirli bakımsız durumda çocuklara çok üzülüyorum elimden bir şey gelse aileye yardım etsem diye içimden geçiriyorum bı yandan da evdeki insanlardan korkuyorum hırsız yada yankesici olduklarını sanki biliyorum. Sonra salvarli üzeri aşırı derecede kirli kadın bir kız çocuğuyla geliyor içeri çocuk ağzında emzik emiyor üstü başı kirli kötü bakımsız hiç yıkanmamış gibi duruyor sonra ben diyorum ki bu coucugu bana verin burda mafolcak ben bakar buyuturum kendi çocuğum gibi bakarım diyorum aile kabul ediyor kucağıma veriyor kiz çocuğunu aslında çok sevimli ama çok kotu kokuyor bira tksiniyorum ama ben onu evde bir güzel yıkar paklarim diyorum içimden sonra çocuğun bazı eşyalarıni bir çantaya koyup veroyorlar biz eşimle tam evden çıkacakken kadın bı,i durduruyor bir anda içimi korku kaplıyor geri alacak çocuğu sonuçta annesi koyamadı galiba diyorum eğer isterse biraz para vermeyi düşünürken kadın cebinden bir tomar para çıkarıp cebime koyuyor çocuğun eksiklerini al kızıma iyi bak gibi birşeyler diyor ben çocuğu istemedi diye sevinip hemen evden çıkıp arabaya biniyorum evime getirip çocuklarımla tanıştırıyor um küçük oğluma artık kardeşin var ona iyi bak sev falan diyorum sonra evde temizleyip yıkıyorum emziği yıkayıp tekrar veriyorum çocuk birden yürüyüp balkona çıkıyor arkasından koşuyorum düşecek diye orda sarılıp öpüyorum ilk defa sonra bazı şeyler oluyor ama flu hatırlayamıyorum.

 9. Esmanur yavuz dedi ki:

  Rüyada babamlar 7 tane evlat ediniyorlardi. Hepsi boy boydu

 10. Kader Sevinç dedi ki:

  Rüyamda 7-8yaşlarında bir erkek çocuğu evlatlık edinmişiz ama bn farkında değilim. Yani gelince şaşkınım. Eşim dört gözle bekleyen olarak çok mutlu. Ben ne yapacağım diye düşünüyorum. Çok değişik bi histi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin daha bol olmasına yorumlanır.

 11. Esilah dedi ki:

  Selamün aleyküm ben yola bırakılmış bir kız çocuğu gördüm ailesinin bıraktığını öğrendim tam kucagima alip götürüyordum ailesi geldi ve aldı ama yine bırakacaklarını öğrendim sonra birine anlatırken başka biride ben alicam onu evlatlık dedi ve tartıştık alamadan uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinen iyilik görmeye, müjdeli habere yorumlanır.

 12. Nesli dedi ki:

  Rüyamda sokakta 4 yaşında bi çocukla karşılaşıyorum ve çocuğun işaret parmağı kopuk oluyor. Hastaneye götürüyorum ve muayene ettiriyorum. Sonrasında çocuğun kimsesi olmadığını öğrenip evlatlık almaya niyet ediyorum ama bişeyler oluyor ve olmuyor. Acaba neye işarettir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iyi haberler almaya, rahata ermeye yorumlanır.

 13. Fatma dedi ki:

  Hamileyim4 aylık nasipse erkek evladım olycak.. ruyamda erkek cocuk evlat edindiğimi gördüm 1 yasındaydı acaba ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli habere ve refaha yorumlanır.

 14. Admin son dedi ki:

  Evli çiftiz ve hamile kalsam bile bebek düşüyor çok çocuk istiyoruz. Perşembe sabah namazını kıldım tekrar uykuya daldım.Rüyamda… evin sol köşesinde pencere kenarında bir erkek bebek var 1 yasında ve ben eşime aaaa bebeğe ben hiç yemek su vermedim diyorum çok üzülüyorum nasıl unuturum diye sonra çocuk 5 yasında oluyor ve içim kaynıyor aklımdan seni evlat edineceğim bebeğimiz olmuyor neden olmasın dıye geçirirken yatak odasında oluyoruz bir tane büyük yatağa gel oğlumsende bizimle uyu diyorum yanımda yatakta oğlumuz eşim ben annem ve kardeşim var herkes bu kararıma çok seviniyor ve oğlumla birbirimize özlem mutluluk Sevinç’le sarılıp hüngür hüngür ağlıyoruz sonra ona çay yiyecek ikram ediyorum. Adını değiştirip güzel bir isim düşünüyorum ona giyecek almak istiyorum. Hayırlı haberler olsun inşAllah teşekkür ederim. Hayırlı günler.

 15. Admin dedi ki:

  Evli çiftiz ve hamile kalsam bile bebek düşüyor çok çocuk istiyoruz. Perşembe sabah namazını kıldım tekrar uykuya daldım.Rüyamda… evin sol köşesinde pencere kenarında bir erkek erkek bebek var 1 yasında ve ben eşime aaaa bebeğe ben hiç yemek su vermedim diyorum çok üzülüyorum nasıl unuturum diye sonra çocuk 5 yasında oluyor ve içim kaynıyor aklımdan seni evlat edineceğim bebeğimiz olmuyor neden olmasın dıye geçirirken büyük yatağa gel oğlumsende bizimle uyu diyorum yanımda yatakta oğlumuz eşim ben annem ve kardeşim var herkes bu kararıma çok seviniyor ve oğlumla birbirimize özlem mutluluk Sevinç’le sarılıp hüngür hüngür ağlıyoruz sonra ona çay yiyecek ikram ediyorum. Hayırlı haberler olsun inşAllah teşekkür ederim. Hayırlı günler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenize iyi haberler gelmesine, evinizde bolluk ve berekete yorumlanır.

 16. Gözde dedi ki:

  Düğün gibi bir şey deyim yanıma sarışın en fazla 2 yaşında yürümeye yeni başlamış erkek bir çocuk geliyor kendini sevdiriyor ben çok seviyorum. Yanımdaki insanlara bu çocuğun annesi nerde diyorum uzun zaman annesini arıyorum ama bulamıyorum. sonra annesi olmadığını öğreniyorum ona bakmak için eşyalar almaya karar veriyorum. Eşyaları aldıktan sonra karakola gideceğim evlat edinmek istediğimi söyle eğim ama uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli haberlere ve bekar birinin evlenmesine yorumlanır.

 17. Alya dedi ki:

  Rüyamda ablamın enisteme kızdığı için bir kızı olduğunu söylemediği yıllarca sakladığını şimdi bizlere 14 yaşında bir kızı olduğunu söylüyor. Fakat rüyamda diyorum ki böyle bişey imkansız kızı evlat edinmisler onu rencide etmemek için bizlere yalan söylüyorlar gördüm kiz sarı saçlı mavi gözlüydu mağdur olduğuyla ilgili birşeyler anlatıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birineden gelen iyiliğe yorumlanır.

 18. Sema dedi ki:

  Merhaba 2 çocuğum var rüyamda ise hamileydim kendi çocuklarım la beraber 13 tane daha çocuk evlat edinmiştim evin içinde oyunlar oynuyorduk uyuya kalanları yataklarına yatırıyordum güzeldi anlamı nedir peki tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli habere, rahat geçime yorumlanır.

 19. Sıla dedi ki:

  Rüyamda eski yıkık dökük evlerin olduğu yerdeydim babamla birlikte.Sonra köşeyi dönkük iri yarı bir adam bebeğini bırakıyordu.Bende bana sat ben bakayım nolur blrakma dedim.Parayı aldı çocuğu da ben aldım eve geldik.Evde de ikiz kız çocukları vardı.Balkonumuz var kocaman tanıdıklar oturuyor sohbet falan ben de 3 tane çocuğumu korumaya çalışıyorum balkondan sarkıp düşecekken tuttuğumu görüyorum korkuyorum.Ama benden başkası ilgenmiyordu.Evlat edindiğim oğlumun beni sarılıp öptüğünü de gördüm böyleydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye ve sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 20. Yav hee dedi ki:

  Rüyada çocuklarına bakmayan bir aileden iki kız ve erkek çocukları var onları satın almak istiyorum.babaları çok para istiyor. O kasar param olsa gider daire alırım diyorum. Ben avukatla halleder bedavaya alırım çocukları .gibi önemli mevkilerle görüşmeye başlıyorum çocukları almak içşn mücadeleye başlıyorum.oarada ön dişim sallanıyor düşmeye çalışıyor takıyorum yerine

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede maddi kaygı ve anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır.

 21. Esra dedi ki:

  Merhaba, rüya yorumlarımı nerede görebilirim

 22. Günel dedi ki:

  Selam. Rüyada Kuzenim hamile, doğuruyor ve çocuk down sendromu olduğunu öğrendiği zaman çocuğu istemiyor, ve ben alıp bakıyorum, evlatlık alıyorum çocuğu. O kadar güzel kiz bebeği ki ya. Sonra yağmur yağıyor. Benim saçlar beyaza dönüşüyor. Bana anne diye sesleniyo üstüme koşuyor. Çok ilginç bi rüya

  1. admin dedi ki:

   Bu rüa mal mülk edinmeye ve birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 23. Ege dedi ki:

  Merhaba iyi günler.. Ben bir yıl önce zorunda kalarak bir çocuk aldırdım. Şimdi ise rüyamda sürekli olarak erkek çocuklar görüyorum 1 ila 4 yaşlarında ve onları bir şekilde evlat ediniyorum. Ve hep duygusal anlar yaşıyorum rüyamda. Bazen ağlıyorum bazen o çocuklara sıkı sıkı sarılıyorum.. Anlamı nedir bu rüyalarımın..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında hayırlı haberler almaya ve güzel olayalrın vuku bulmasına yorumlanır.

 24. Esra dedi ki:

  Rüyamda bir hastam geliyor. Havadaki helikopter sizi bekliyor diyor. Arkadaşlar binmiş içine bana el sallıyorlar. Bende gidiyorum yanlarına. Herkes çok şık giyinmiş. Ben ev haliyleyim. Bir davet varmış ve oraya iniyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzaktan müjdeli haberler almaya ve hayırlı işlere vesile olmaya yorumlanır.

 25. Esra dedi ki:

  Rüyamda dudağımı deldirip pirsing taktiriyirum. Daha sonra çarşıya cikiyorum, stantlar kurulmuş, kolye beğeniyorum, boncuklarla süslenmiş uzun bir zinciri var ucunda sanırım Allah yazıyor, sahildeyim dürbünle etrafı inceliyorum. Sonra stantlardan alışveriş yapiyirum. Bir yüzük beğeniyorum ama değerli bir taştan yapılmış lila renkli pırıl pırıl parlıyor. Çok begeniyorum, tam benim zevkime göre. Satın almak istiyorum fiyatını soruyirum 250lira diyince pahalı geliyor alamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ertelenen bazı istekleri hayata geçirmek ve mesleğinizde yeni fırsatlara yorumlanır.

 26. Esra dedi ki:

  Rüyamda bir kız çocuğu ile çok güzel vakit geçiriyoruz 8-9yaslarinda. Yerde yuvarlaniyiruz, oyun oynuyoruz. Resim çiziyorum ona. Eve gitmek istemiyor. Beni çok seviyor. Onun sevgisiz kaldığını düşünüyorum, evlatlık almak istiyorum. Daha sonra babaannesi gelip onu eve çağırıyor ve gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye ve sevenlerin çoğalmasına yorumlanır.

 27. Esra dedi ki:

  Rüyamda babam bir işe girmiş ama kisa sürede iflas etmiş. Annem abim ve ben bir evdeyiz, yumurta yapmış annem yiyoruz. O sırada bir kız çocuğu geliyor, onunla oyun oynuyorum, yerde yuvarlanıyoruz, yere rastgele şekiller çiziyorum kaplan resmi oluşuyor. Çok güzel vakit geçiriyoruz. gitmek istemiyor. Beni çok seviyor. Evlatlık almayı düşünüyorum onu. Sonra babaannesi çağırıyor ve gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede işsiz birinin iş bulmasına, parasal olarak rahatlamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status