Rüyada Evli Bir Kadınla Sevgili Olmak

Rüyada evli bir kadınla sevgili olduğunu görmek, özel hayatınızda sevilen ve sayılan biri olmaya, insanların size daha fazla güvenmesine ve saygı duymasına yorumlanır. Bir süredir emek harcadığınız işlerde hak edilen konuma erişilir. Makam mevki yükselir ya da çalışmalarınızda rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Sözüne çok güvenilen biri olarak insanlar sizden fikir edinmek isteyebilirler. Rüyada evli kadınla sevgili olmak, her şeyin yoluna girmesine ve ilerleyen zamanda size karşı yapılan haksızlıkların son bulmasına yorumlanır. İnsanlar sizin hakkınızda güzel şeylerden bahsedebilirler, övgü dolu sözler işitebilirsiniz

Rüyada evli bir kadınla birlikte olmak, üzerinizdeki kara bulutların ortadan kalkmasına ve dostun düşmanın da ortaya çıkmasına yorumlanır. Gönlünüzden geçen güzel şeyler gerçekleşir ve düşmanlarınız emellerine erişemez. Rüyada evli bir kadınla yakınlaşmak, yapılan hataların geç de olsa telafi edilmesi ile birlikte ilerleyen günlerde kendinize yeni hedefler belirlemek, aşılması zor engelleri aşmak demektir.

Rüyada Evli Bir Kadına Aşık Olmak

Çok zor hayaller kurmak ve bunları başarmak, imkansız denilen şeylere sahip olmak anlamına gelir. Sizin için hiç kimsenin de beklemediği başarılar sergileyebilirsiniz. Özellikle de dört kolla sarıldığınız ve emek verdiğiniz işlerde başarı kaçınılmaz olur. İlerleyen günlerde emeklerin karşılığı gelmeye başlar.

Rüyada Evli Bir Kadınla Sevgili Olmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aşk hayatının geri planda kalmasına ve iş hayatına daha çok yönelmeye, ailenizi aksatmaya yorumlanır. Özel hayatınızı aksatabilir, sevdiklerinize daha az zaman ayırabilirsiniz. Bir süreliğine sevdikleriniz ile aranızda tatsızlıklar olabilir. Bu süreci aşmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

18 Yorum

 1. ALTAY ALP
 2. Selim
 3. Ahmet
  • admin
 4. Emir
  • admin
 5. Ö T
  • admin
 6. E alp
  • admin
 7. Karali
  • admin
 8. Murat şenbaş
  • admin
 9. mustafa
  • admin
 10. Mehmet
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status