Rüyada Ezan Okumak

Rüyada ezan okuduğunu görmek, hayırlı bir iş yapıp çevrenizdeki herkese faydalı olmaya, güzel anılmaya yorumlanır. Yaptığınız hayır işleri başkalarına örnek olabilir. Çok hayırlı şekilde sizden bahsedilir ve tüm kapılar önünüze açılır. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını görürsünüz. Rüyada ezan okunması, gelen müjdeli haberlere çok sevinmeye ve bir işinizin yolunda gitmesine, isteklerin gerçekleşmesine yorumlanır. Örneğin hacca gitmek isteyen kişiler için oldukça hayırlı bir rüyadır. Hac hayaliniz için beklediğiniz haber size ulaşabilir. Veya aile büyüklerinin hacca gitmesinde çocukları öncülük edebilir. Rüyada cami minaresinde ezan okumak, yaptığınız iyiliklerin yerini bulmasına ve toplumda saygınlığın artmasına yorumlanır.

Rüyada başkasının ezan okuması, iç huzurun ve konforun artmasına, endişelerden teker teker kurtulmaya yorumlanır. Bu konuda birinden destek görebilirsiniz. Bu kişi ile dertleşmek size iyi gelebilir. Dert ortağı olan iç sıkıntılarınızda kurtulabilirsiniz.

Rüyada Camide Ezan Okumak

İyi bir amele, iyilikler yapmak ve iyilikler görmeye yorumlanır. İç sıkıntılardan arınarak refaha erişirsiniz. Aile içerisinde de huzursuzluklar ortadan kalkar, sevdiklerinizin mutluluğunu görmek sizi de mutlu eder.

Rüyada Ezan Okumak İstemek

İstekleriniz için harcadığınız emeğin karşılığını almaya ve en nihayetinde her şeyin yoluna girmesine, hakkınız olana sahip çıkacağınıza yorumlanır. Aileniz için de verdiğiniz çabaya değer, aile içinde dertli birinin yanında olup ona yardımcı olabilirsiniz.

Rüyada Kadının Ezan Okuması

Bir kadından çok büyük bir iyilik görmek anlamına gelir. Bu kadın sayesinde bir işiniz yolunda gidebilir, size öncü olabilir ya da vereceği akıl sayesinde büyük bir tehlikeden kaçınabilirsiniz. Eğer hanede hasta bir kadın varsa da sıhhate erişir.

Rüyada Korkudan Ezan Okumak

Maddi ya da manevi açıdan çok büyük bir zorluk atlatmaya, ancak üstesinden gelecek güce sahip olmaya yorumlanır. Eğer aile içerisinde bir takım anlaşmazlıklar ve dargınlıklar varsa yakında son bulur, sizi korkutan biri de zarar veremez.

Rüyada Okulda Ezan Okumak

Eğitim hayatında daha başarılı ve çalışmaya istekli olmaya, hatta alacağınız notlar ile sevdiklerinizi çok mutlu etmeye yorumlanır. Aileniz ve sevdikleriniz size çok büyük destek sağlayabilirler, kariyer hedefleriniz değişebilir.

Rüyada Ezanı Yarım Okuma

Tamamlayıp sonuna erdiremediğiniz bir iş için vicdan azabı çekmek ve üzülmek, içinizde ukte kalmasına yorumlanır. Belki de yarım kalan plan ve projeleriniz olabilir ve artık bazı hayallerin geçmişte kalması sizi mutsuz edebilir.

Rüyada Eşinin Ezan Okuduğunu Görmek

Eşinizin hayırlı bir iş yapması ve onunla gurur duymak, birlikte ortak hayallerinizin gerçekleşmesine ve dua almaya yorumlanır. Eşiniz ile aranızda bir takım sorunlar varsa, bu sorunlar ortadan kalkar, aile huzurunu yakalarsınız.

Rüyada Ezan Okumak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hac hayali olanların kabe ziyareti yapmasına, dini bütün iyi ahlaklı insanlarla tanışmaya ve iyi işler yaparak hayır duası almaya yorumlanır. Sizin adınıza sevdiklerinizin çok mutlu olacağı haberler de verebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ferhat dedi ki:

  Merhabalar rüyamda birinden kaçıyodum sonra ezan okunuyordu durup dua ediyordum.tabiri nedir teşekkür ederim

 2. kerem dedi ki:

  merhaba, rüyamda sözde akşam namazını unutmuşum kılamamışım. saate bir bakıyorum 22:27 o an da yatsı ezanı okunuyor ben de eyvah gitti akşam namazı gibisinden üzülüyorum bir andan da kılsam mı acaba ezan anı bişe olur mu gibisinden düşünüyorum. o anda da yatsı ezanı okunuyordu. evdeydim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı işlere vesile olmaya ve bol dua almaya yorumlanır.

 3. Mehmet dedi ki:

  Selamunaleykum. Rüyamda askeri bir birliğin nizamiyesinin önünde beklerken namaz vakti girdi. Samimi olduğum arkadaşım da yanımdaydı. Abdestin varsa ezanı oku istersen dedi. Ben de askeri nizamiyenin önünde ezan okudum. Ezanı tam okuyup bitirdim. Teşekkür ederim yorum için.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni görevler üstlenmeye yorumlanır.

 4. Ramazan dedi ki:

  Selamün aleyküm kardeşim ben rüyamda sabah namazın ezanı okunurken gördüm ve sonra yanlış değilsem cami minaresine yaslanarak içtenlikle ezanı tekrar ederek okumaya başladım sonra duraksadim ve ağlamaya başladım ve tekrar ederek devam ettim sizce bunun yorumu nedir cevaplarınız için teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 5. M.Emin dedi ki:

  13 09 2019 Selamün Aleyküm İlk Defa Rüyamı Yazıyorum. İnşallah Hayırlara Vesile Olur. Çok Güzel Kalabalık Bir Camide Sanki Onlar Benim Sesimi Yada Beni Bekliyor Gibiyken Birden Çok Güzel Ve Yanık Bir Sesle Ezan Okumaya Başladım Cemaatte Olan İnsanlar Camidekiler Çok Şaşırdılar. Sevindiler Mutlu Oldular Ve Bende Okurken Yanık Yanık Okıyum Diye Kendime Komut Veriyordum Cemaat Tarafından Çok Sevildim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir haber alma ve işlerinizin yoluna girmesine yorumlanır.

 6. Ali dedi ki:

  Ruyamda tanidiğim imam bir arkadasla birlikte düet şeklinde mescidin hemen disinda ezan okuyorduk nasil yorumlanir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden iyi haberler almaya yorumlanır.

 7. Mehmet dedi ki:

  Merhaba, hayırlı günler. Bu gece rüyamda kalabalık bir ortamda ezan okuyordum. Ben ezan okurken etrafimda ki kalabalıktan insanlar beni yitekliyerek engellemeye çalışıyorlardı. Ben de ısrarla ezanı tamamını okumak için çaba sarf ediyordum. Verilen bütün rahatsızlığa rağmen ezanın tamamını okudum. Gördüğüm rüyanın ne anlama geldiğini merak ediyorum. Saygılarımla

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir sosyal ortama girmek ve iyi niyetli insanlar ile tanışmaya yorumlanır.

 8. Sümbül mizrak dedi ki:

  Selamun aleykum 28 yaşında islam yolunda yürümeye çalışan bir hanım kisiyim. Bu sabah rüyamda kendimi terkedilmiş bir köy camisinde buldum.. etraf temiz ve ferah.. elimde mikrofon sesimi erkek sesi gibi yapmaya çalışarak ezan okuyorum.. köydeki herkes şaşırıyor. Kendimi oraya ait hissediyor ve huzur doluyorum.. sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir habere ve işlerinizin açılmasına, bolluk berekete yorumlanır.

 9. Barış kandemir dedi ki:

  Merhaba.bu sabah gördüğüm rüyamı ne anlama geldiğini merak ettim.ruyam söyle öncelikle bekâr biriyim. Bizim köyde caminin içindeyim ve ezan sesi duydum camide sadece annem babam var yanlız ikiside hayatta deyil 20yil önce rahmetli oldu.baktimki kimse okumuyor ezan ben okumaya başladım sonuna kadar çok güzelde okudum ezan bitti ve caminin penceresinden bir kız gördüm onu tanıyorum o beni görmedi benim gördüğümü camiden ona baktığımı. Kiz bekâr ve anne babası olmuş onunda.hiç böyle bir rüya görmedim. Ben her gece Rüya görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete ve çok mutlu olacağınız haberler almaya, dileklerin kabulüne yorumlanır.

DMCA.com Protection Status