Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, fitnelik ve fesatlık peşinde koşan insanlar yüzünden huzurunuzun kaçmasına, ağzınızın tadının bozulmasına yorumlanır. Evli olanlar aile hayatında başkaları yüzünden keyifsiz günler yaşayabilirler. Maddi manevi sizin ailenize külfet olan insanlar olabilir. İki tarafın da ailesi arasında anlaşmazlık çıkabilir. Bekar olanlar için de benzer bir anlam taşır. Evlenmek isteyenler aile engeli ile karşılaşabilirler, ilişkinizi onaylamayan insanlar olabilir. Rüyada küçük fare görmek, düşmana yorumlanır ve paranızda ya da huzurunuzda gözü olan biri bozmaya çalışsa da emeline ulaşamaz. Rüyada büyük fare görmek, kıskanç ve haset bir insanın sizi mutsuz etmesine yorumlanır. Büyük bir hayal kırıklığı yaşanabilir, işleriniz baltalanabilir. Rüyada fare yavrusu görmek, içten içe kin besleyen insanlara yorumlanır. Çalışma arkadaşlarınız ya da başka insanlar size içten içe kıskançlık ve öfke besliyor olabilirler.

Rüyada fındık faresi görmek, ahlaki yönden rahatsız edecek bir duruma ya d aldatılıp iftiraya uğramaya yorumlanır. Rüyada lağım faresi görmek, üzerinize büyük bir iftira atıp sevdiklerinizi size karşı kışkırtan kişilere yorumlanır. Bu yüzden işleriniz bozulabilir. Rüyada tarla faresi görmek, elinizden bir miktar para çıkması ve emeğinizin boşa gitmesine, emeğinizde gözü olan insanlara yorumlanır.

Rüyada Fare Öldürmek

Tamamen aranızdaki bağların ortadan kopmasına yorumlanır. Sizi sürekli hayal kırıklığına uğratan ve huzurunuzu bozan biri temelli hayatınızdan çıkabilir. Rüyada ölü fare görmek, ayrılık yaşamak ve düşmanlardan uzak durmak demektir. Bazı insanlarla aranıza mesafe koymak daha hayırlı olabilir. Rüyada fare ölüsü görmek, pişman olan birine yorumlanır. Size haksızlık yapan biri pişman olup özür dileyebilir.

Rüyada Fare Beslemek

Başkaları tarafından dikkat çeken işler yapmak ve başarılarınızın kıskanılmasına yorumlanır. Sizin iyiliğinizi istemeyen insanlar hevesinizi kaçırabilir. Hiç ummadığınız insanlar moralinizi bozabilir. Rüyada fareye peynir vermek, dolandırılmak ve para kaybı yaşamak demektir. Sizden borç isteyen biri geri ödemeyerek mağdur edebilir.

Rüyada Fare Yakalamak

İki yüzlü bir insanın maskesinin düşmesine yorumlanır. İlk zamanlar size karşı çok iyi olan birinin asıl niyeti ortaya çıkar. Aslında göründüğü gibi biri olmadığını öğrenebilirsiniz. Rüyada fare kovalamak, sizi üzmeye çalışan kişilerin emellerine ulaşamaması ve çıkar sahibi kişilerden uzaklaşmak demektir.

Rüyada Fare Yemek

Rakiplerinin önüne geçmek ve beklenmedik işler başarmak, düşmanları yenmeye yorumlanır. Her kim sizin paranızda ya da huzurunuzda gözü varsa size zarar veremez. Rekabetin sonunda gülen taraf siz olursunuz.

Rüyada Fare Isırması

Sürekli bir huzursuzluk çıkaran insana yorumlanır. Bu kişi sizin aile saadetinizi de bozabilir. Maddi ya da manevi olarak bencilce davranabilir. Başka birinin bencil hareketleri yüzünden siz zor durumda kalabilir, mahcup olabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Hizmet edecek bir insana yorumlanır ve işleriniz kolaylayabilir. Zorluklarla mücadele edenler işlerinin bir kısmını başkasına devredebilir. Üzerinizdeki sıkıntılardan arınıp, zamanında yaptığı hatadan pişman olan birine bir şans daha vermek isteyebilirsiniz.

Rüyada Siyah Fare Görmek

Sizi d olduruşa getirip bazı insanlara karşı kışkırtan bir insana yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızı bozmaya çalışan fesat insanlara karşı dikkatli olun. Kuruntu yapıp mutsuz olmanıza sebep olabilir. Özel hayatınızda da bu yüzden mutsuz olunabilir, araya fesatlık karışabilir.

Rüyada Fare ve Kedi Görmek

Güvenmediğiniz insanlar ile iş birliği yapmak zorunda kalmak, aç gözlü insanlar ile uğraşmaya yorumlanır. Üzerinize külfet olup elinizde ne var yok almaya çalışan insanlar olabilir. Çıkar sahibi biri ile iş yapılabilir. Rüyada kedinin fare yemesi, iyi niyetinizi kullanmak isteyen biri emeline ulaşamaz. Düşmanlara karşı galip gelinir.

Rüyada Fare Pisliği Görmek

Hakkınızda olur olmaz laf edip dedikodunuzu yapan her kim varsa kulağınıza gelebilir. Başkalarının hakkınızdaki fesat düşüncelerini öğrenip, kimin gerçek dost ya da kimin düşman olduğunu öğrenebilirsiniz. Gerçekler ortaya çıkar.

Rüyada Üzerine Fare Atlaması

Size karşı ön yargılı olan ya da iftira atan insanlara yorumlanır. Bu yüzden ilişkiniz bozulabilir. Bilip bilmeden bir şeyler konuşan insanlar yüzünden siz mağdur olabilirsiniz. Rüyada fareden korkup kaçmak, çalışma hayatında engelleri aşmak ve yükselmek, zorlukları geride bırakmaya yorumlanır.

Rüyada Evde Fare Görmek

Rızkın azalmasına, elinizden çıkan para yüzünden evinizde geçim sıkıntısına düşmeye yorumlanır. Özellikle de evinizde yüksek harcamaları ve bencilce yapılan harcamalar yüzünden mağdur olabilirsiniz. Aile içinde parasal sorunlar da çıkabilir.

Rüyada Fare Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, maddi manevi hiçbir faydası olmayan ve sadece huzursuzluk çıkaran bir insana yorumlanır. Ev içerisinde bu kişi yüzünden karmaşa çıkabilir. Aç gözlü ve doymak bilmeyen bir insan yüzünden sürekli emekleriniz boşa gidebilir, artık sabrınızı taşırabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

10 Yorum

 1. yasemin
  • admin
 2. LanetOlasıFederal
  • admin
 3. anonim
  • admin
 4. Ahmet NAİM
  • admin
 5. Aslı
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status