Rüyada Fil Yavruları Görmek

Rüyada fil yavruları görmek, büyük kısmetlere yorumlanır. Kısmetleriniz bir anda artar ve özellikle iş yaşantınızda çok büyük şanslar ve fırsatlar çıkabilir. Eğer üzerinde çalıştığınız bir plan projeniz varsa da sonucu çok hayırlı olur. Bir pişmanlık duymazsınız, sizin için hayırlı olacak haberler alabilirsiniz. Özellikle çaba ettiğiniz konularda yüzünüzü güldürecek olaylar yaşanır. Arzu ettiğiniz hayata kavuşabilirsiniz. Bugüne kadar çekilen dert ve cefa biter. Sonunda artık hak edilen başarılar size çok yakındır. Eğer işleriniz yolunda gitmiyorsa da yakında yoluna girebilir. Ya da iş arayan kişiler iş bulabilirler. Maddi yönden bir takım sıkıntılar çekiliyorsa yakında refaha erişmeniz söz konusu olur.

Rüyada yavru filler görmek, aynı zamanda hayatınızın bundan sonra daha şen şakrak geçmesi anlamına gelir. Hayatınızda neşe ve mutluluk artar. Sevdiklerinizle birlikte daha mutlu ve huzurlu olabilirsiniz. Bir takım problemler geçmişte kalır ve artık geleceğe daha umutla bakmaya başlarsınız. İçinizdeki sıkıntılardan da tez zamanda kurtulursunuz.

Rüyada Fil Yavruları Sevmek

Sabrın sonunda selamete erişilir. Eğer almanız gereken bir takım kararlar varsa bunlar da aceleci olmamalısınız. Bir süre daha beklediğiniz takdirde yakında en doğru kararı alabilirsiniz. Sizin için en hayırlı olan seçimleri yaparsınız. Kafa karışıklığı da yakında son bulur. Eğer bekarsanız da zengin biriyle evlilik yapmak anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Yavru Fil Görmek

Temiz haberler almak ve çok mutlu olmak anlamına gelir. Aynı zamanda sağlık sorunları çeken kişiler için iyileşmek anlamına gelir. Sağlık ve sıhhatiniz yerinde olur. Gelen haberler sizi ve ailenizi çok mutlu edecektir. Aile içinde küs birileri var barışabilir.

Rüyada Fil Yavrusu Kurtarmak

Büyük bir engeli geride bırakmak anlamına gelir. Eğer size engel olan veya baskı yapan biri varsa bu kişi de hayatınızdan çıkabilir. Boşanmak isteyen ya da mahkeme ve dava sonuçları ile uğraşan kişiler varsa hayırlı sonuçlar alırlar ya da devlet dairesinde işi olan kişilerin de işleri yolunda gider.

Rüyada Fil Yavrusundan Kaçmak

Büyük bir şans kaçırmak anlamına gelir. Size yakında bir teklif gelebilir ya da gelen bir teklifi değerlendirmeyerek sonrasında pişman olabilirsiniz. Önüne çıkan fırsatları tepmeden önce iki kere düşünmenizi ve çevrenize de danışmanız da fayda var. Bir şeyleri bir anda kestirip atmak sonrası için pişman edebilir.

Rüyada Fil Yavruları Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada fil yavrusu görülmesi rızık kapılarının açılmasına ve sofranızın çeşitlenmesine, bolluk ve berekete yorumlanır. Hayatınızda güzel gelişmeler olur, hayal ettiğiniz hayatı yakında erişebilirsiniz. Şans ve kader sizden yana olur. Eğer hayatınızdan çıkarmak istediğiniz biri varsa da bu kişi yakında hayatınızdan çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hilal dedi ki:

  Rüyamda bir köyde dolanırken iki tane yavru fil gördüm. Fakat ikiside normal yavru filin boyutundan daha küçüktü. Yavru fillerden bir tanesinin başında köylü teyze vardı. Ve sonra bu yavru fil birden insan yavrusuna dönüştü.

 2. Admin dedi ki:

  Rüyamda bir yakınımızın evinin etrafına kedi ve köpekler vardı bende o yakınımızın evine girerken kedi ve köpekleri kovalıyorum sonra bakıyorum bir tanesi kapının önüne yatmış bu niye kaçmamış diyorum bi bakıyorum sevimli bir yavru fil sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni arkadaş çevresine, yabancı ortama girmeye yorumlanır.

 3. Zulema dedi ki:

  Aslında bu rüyamı yazmıştım ama sonr a bulamadım galiba paylaşamadım. Rüyamda çok yakın arkadaşım başka bir şehirde bize gelmiş sonra kapının önünde Bi büyük manda gibi Bi ineğin arkasından giderken arkadan kocaman bir inek daha yaklaşıp Öndeki ineğe vuruyo falan bunlar birbirlerine giriyo o sırada filler ama yani kavga ederken fil olmuşlar arkadaşım aralarında kalıyo bakıyoruz bakıyoruz ama göremiyoruz ben diyorum aralarında kaldı eminim diye. Sonra arkadaşım filin tam ayağının altında ezilmiş annem kaldırıyor ayağını arkadaşımı çıkarıyor kenara koyuyoruz ama sonrasını göremiyorum galiba hastahaneye götürüldü. Sonra ben aynı gün akşam olmuş eve geliyorum nerden bilmiyorum girer girmez anneme soruyorum arkadaşımdan haber var mı diye. Annemde diyor onu öldürmüşler kafasını ellerini falan gözünün önünde parçalamışlar. Kimin gözünde önünde kim niye parçaladı bilmiyoruö ama. Sonra elimi yüzüme kapatıp ağlarken uyanıyorum. Çok etkilendiğim bi rüya uyandıktan uzun bir süre kendine gelemedim lütfen yorumlar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni hedefler belirlemeye ve yeni başlangıçların hayırlı olmasına, iyi haberler almaya yorumlanır.

 4. Zulema dedi ki:

  Kolay gelsin benim çok yakın bir arkadaşım rüyamda iki fil kavga ederken aralarında kalıyo nerde nerde diye bulamıyoruz sonra ayağının altında ezilmiş annem kaldırıp ayağını çıkarıyor arkadaşımı yerdr yatarken görüyorum en son. Hastahaneye götürülmüş heralde sonra aynı gün akşam ben akşam eve gelmişim anneme diyorum arkadaşımdan haber varmı. Annem sorma onu öldürmüşler kafasını gözünü ellerini hep gözlerinin önünde parçalamışlar diyor. Elimi yüzüme koyup ağlarken uyanıyorum. Annem gözlerinin önünde öldürmüşler derken ne kastrtti anlamadım rüyamda fil ezmiştş. Ve yakın arkadaşım olduğu için çok etkilendim. Lütfen yorumlar mısınız. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni hedefler amaçlar belirlemek ve dostlarınızdan da destek almaya yorumlanır.

 5. Şerife dedi ki:

  Suan iş arıyorum 2017 yılında eski işimde çalışırken bir firmadan olumlu dönüş almıştım ama kabul etmemiştim. Rüyamda camlı bir ofisteyim kurumsal bir firma gibiydi kalabalıktı herkes çalışıyor biri var ama kim olduğunu bilmiyorum diyorum ki yıllardır benim yerimde calistin yeter artık kalk ben geldim diyorum o da kalkıyor o sırada başta bahsettiğim firmanın adi geçiyor içimden. Çok etkilendim yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski iş yerinden haber almaya, iş teklifi gelmesine yorumlanır.

 6. Damla dedi ki:

  Rüyamda açıklık bir alandaydım. Bir sürü fil vardı. Kocaman. Onlar dağılırken ben de sevgi ve hafif korkuyla izliyordum. Sonra ileriden bana doğru bir yavru fil gelmeye başladı. Korkup kaçtım. Sonrasında karşıma benim iki üç katım olan bir maymun çıktı. Dişiydi. Elimden tuttu. Ben de ona yavru filden korktuğumu anlattım el işaretleriyle. Yavru filin yanına gitti onunla konuştu ve ardından bana dönerek “sana dokunmak istiyor sadece” gibi bir şey dedi. Ben de yavru fili okşadım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya isteklerinize ulaşmak ve yeni başlangıçlar yapmaya yorumlanır.

 7. Cemre dedi ki:

  İyi günler rüyamda kızımla beraber arabayla bir yolda gidiyorum bir yerden sağa dönmem lazım ama dönüşü kaçırıyorum sonra arabayı durduruyorum biraz ilerden bir dönüş görüyorum ama yol biraz dar görünüyor tedirgin oluyorum.sonra arabadan inmişiz onu bebek arabasıyla iterek yürüyerek gitmeye başlıyorum. Tam geçeceğimiz yerde kaldırımda 2 köpek yatıyor burdan nasıl geçiver diye düşünüyorum. (Normalde köpekten korkmam) o sırada köpeklerin yattığı yere 3-4 tane fil yavrusu geliyor karşıdan onlar gelince köpekler kalkıyor filler çok sevimli diye uzaktan onları seviyorum. Yolun karşısında da anneleri varmış yavrularının yanına gelmeye çalıştığını görüyorum. Sonra arkama dönüp bakıyorum yaralı bir fil yavrusu daha var ona yardım etmeye çalışıyorum çevreden insanlara söylüyorum yarasına bakıyoruz o sırada anne fil bize doğru yöneliyor yaralı yavru fili annesinin yanına gönderiyoruz. Rüyanın devamında da kendimi Saray gibi çok ışıklı aydınlık büyük yerlerde gördüm. Yorumunu için teşekkürler şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Aile hayatında çok mutlu olmaya ve yeni mal mülk edinmeye yorumlanır.

 8. Umut dedi ki:

  İyi günler ben denizin ortasında bi iş yerinde çalışıyormuşum ama normalde ew hanımıyım o iş yerinde denizde yavru pembe filler Deniz’den çıkıp içeri doğru geliyollar benden onları görünce çok seviniyorum

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir kurduğunuz hayalleriniz gerçek olur.

 9. Hbsk dedi ki:

  Rüyamda gece vakti yağmur yağarken sokakta bir fil yavrusu görüyoruz. (O sırada ben bir erik yiyip çekirdeğini yanımdaki ağacın dibine atıyorum belki ağaç çıkar diye. Aynı toprakta birkaç zeytin görüyorum) Yüzü ağlamış gibi mutsuz, gariban görünüyor. Peşinden gitmeye başlıyoruz, bir apartmanın girişindeki merdivende duruyor. Eşim onu sevmek için ona uzanıyor rahatlatmak istiyor. Ben de diyorum ki inşaallah hemen çok samimi şekilde sevmez önce güven vermesi lazım yoksa saldırır diyorum. Daha önce de benzer birşey yaşamış inşaallah ders almıştır diyorum. Sesleniyorum ama dinlemiyor. Yavru fil onun boğazını ısırıyor bir süre bırakmıyor. Sonra eşimi bir yerde çıplak olarak uzanırken gördüm boğazı kırmızıydı kan ya da yara yoktu, etrafında arkadaşları vardı ve gülümsüyordu

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına ve parasal anlamda rahatlamak, iş hayatında yükselmek demektir.

 10. Hamdullahda dedi ki:

  Rüyamda iki fil yavrusu gördüm. Önce fotoğraflarını çekmek istedim. Sonra onlar kaçtı, sonra tekrar geri geldi. Bizlere saldıracak diye bizler kaçtık. Küçük kızım onlardan sakladım. Tüfeğim vardı, çocuğuma zarar verirse vuracaktım ama baktım onlar uzaklaşmışlar. Başka taraftalar, ben yüksek bir yerden onlara baktım.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden kısmetin açık olduğuna, müjdeli haberler almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status