Rüyada Geç Kalmak

Rüyada geç kaldığını görmek, bir zamanlar elinizden kaçan ve de pişman olduğunuz fırsatları yeniden yakalamak anlamına gelir. Aslında geç kaldığınızı düşündüğünüz konularda şans yüzünüze güler. Ertelediğiniz plan ve projeleriniz varsa, bunları da yakın vadede hayata geçirebilirsiniz. İş hayatına dair gecikmeler son bulur, kursa yazılmak gibi kendinizi uzmanlaştırmak istediğiniz konular varsa buna zaman harcayabilirsiniz. Rüyada bir yere geç kalmak, uzun süredir yapmak istediğiniz bir şeyi gerçekleştirmek demektir. Tembellik edilen bir konuda da hırs ve azim sahibi olunur. Sizi hırslandıran birileri olabilir.

Rüyada gecikmek, sözünü tutan bir insan olduğunuza yorumlanır. Geç de olsa vermiş olduğunuz sözleri tutabilirsiniz. Bir süredir gerçekleştirmek istediğiniz sözler varsa, yakında imkanlarınız buna el verebilir. Birini çok mutlu edebilirsiniz.

Rüyada Sınava Geç Kalmak

Eğitim hayatında elinizden kaçan büyük bir fırsata çok üzülmek anlamına gelir. Bu geçmişte de yaşanmış olan bir olay olabilir. Ancak şu günlerde bu yüzden keşke diyebilirsiniz. Kaçan fırsatların farkına sonradan varılır.

Rüyada İşe Geç Kalmak

Çalışma hayatında yaşanan sorunlardan sonra her şeyin yoluna gireceğine yorumlanır. Sizin bir hatanız varsa bu hata telafi olur. İş arkadaşlarınız ve üsleriniz ile aranızdaki problemler bitebilir ve artık iş yerinde huzur artar.

Rüyada Otobüse Geç Kalmak

Duyulan bazı sözlerden sonra kalbinizin kırılmasına ve birini gidip gelmeyi kesmeye yorumlanır. Bu kişi ile aranızdaki dostluk bitebilir. Aslında size karşı iki yüzlü davranıyor olabilir. Arkanızdan konuştukları kulağınıza gelebilir.

Rüyada Yolculuğa Geç Kalmak

Yolculuk planlarının suya düşmesi anlamına gelir. Bir yere gitmek isteyenler için bu seyahat ertelenebilir. Bir süredir kavuşmak ve özlem gidermek istediğiniz birileri varsa, çıkan engeller sebebi ile biraz daha sabır etmeniz gerekebilir.

Rüyada Kursa Geç Kalmak

Eğitim hayatına dair farklılıklar yaşamak olarak yorumlanır. Kariyer hedeflerinizde değişim olabilir. Planlarınız farklı olabilir. Özellikle de gelecek hayallerinizde sizi etkileyen birileri olabilir ve daha güzel seçimler yapılabilir.

Rüyada Okula Geç Kalmak

Yoğun bir döneme girmek ve çok fazla çalışıp çabalamak anlamına gelir. Şu günlerde işleriniz birikebilir ve strese girebilirsiniz. Sınavlarınız da üst üste gelebilir, neye çalışacağınızı şaşırabilirsiniz. Rüyada derse geç kalmak, çalışmayıp pişman olmak demektir.

Rüyada Nikaha Geç Kalmak

Özle hayatınıza karışan kişiler yüzünden mutsuz olmak ve sevdiğiniz insan ile ayrı düşmek anlamına gelir. Sevdiğiniz insan ile aranıza giren ve ilişkinizde huzur kaçıran kişiler olabilir. Önünüze beklenmedik engeller çıkabilir.

Rüyada Geç Kalmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, başka insanların hatası yüzünden çevreye karşı sizin mahcup olmanıza ve mağdur kalmaya yorumlanır. Elinizden kaçan fırsatlar için pişman olup yeniden bu fırsatlar için emek harcamanız gerekebilir. Bazı şeylerin değeri geç anlaşılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Zeliha Leman Bilgin
  2. Esma
  3. Gulshen
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status