Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek, ister bekar ister evli olun aradığınız mutluluğu huzuru ve refahı yakında bulacağınıza yorumlanır. Yaşadığınız eve hayırlı temiz haberler gelir. Saf duygulara sahip insanlar hanenize girerler. Size inanıp güvenen insanlar sayesinde mutluluklarınız artar. Bekar olanlar saf temiz kalpli bir talip bulup dünya evine girerler. Eğer sevdiğiniz insan ile evlenmek isteyip de bir türlü evlenemiyorsanız tez vakitte önünüzdeki engeller kalkar. Sizin iyi niyetiniz karşılık bulur. Her ne işe iyi niyet ile başlarsanız karşılığı da çabuk gelir. Rüyada beyaz gelinlik görmek, iyi niyetli ve ve saf temiz kalpli biri olarak adınızdan bahsettirmek anlamına gelir. İnsanların gözünde değeriniz artabilir. Size karşı hayranlık duyan insanlar olur.

Rüyada güzel ve temiz gelinlik görmek, övgü dolu sözler işitmek ve her kimle tanışsanız kalbini kazanmaya yorumlanır. Sizi gördüğü anda dostluğunu sürdürmek isteyen insanlar olabilir. Sevdiği insanı ailesi ile tanışacak olanlar da karşı tarafın ailesine kendini sevdirirler. Evli biri bu rüyayı görürse evinde bereket neşe eksik olmaz. Rüyada siyah ve kirli gelinlik görmek, aşk hayatında yaşanan ayrılık, kızgınlık küslük gibi kötü duyguların biteceğine yorumlanır. Ağlayıp mutsuz olmak yerine artık yüzünüz güler. Kötü kimseler yanınıza yaklaşamazlar.

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik giydiğini görmek, bekar iseniz yakında evlilik kararı alıp muradına ermeye yorumlanır. Talipleriniz artabilir ve evleneceğiniz insana aileniz rızasını verir. Eğer evli iseniz de eşinizden bir hediye alabilirsiniz. Size verdiği değeri herkesin içinde de gösterir. Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek, başka birinin muradına ermesinde yuva kurmasında vesile olmaya yorumlanır. Bol hayır duası alınır. Rüyada evliyken gelinlik giymek, eşinizle birlikte ortak mal mülk sahibi olacağınıza yorumlanır. Rüyada bekarken gelinlik giymek, kısmetlerin açılmasına ve evlilik için daha istekli olmaya yorumlanır. Doğru insan karşınıza çıkar ve evlilik hayalleri kurulmaya başlanır.

Rüyada Gelinlik Almak

Uzun zamandır yapmak istediğiniz harcamaları rahat şekilde yapmaya yorumlanır. Rüyada gelinlik satın aldığını görmek, maddi engeller yüzünden evlilik planlarını erteleyen insanların yakında maddi durumunun düzelmesine ve işe girmesine yorumlanır. Rüyada gelinlik denemek, gönlünüz boşa sizinle niyeti ciddi olan birinin görüşmek isteyeceğine yorumlanır. Sizden tanışmak için randevu isteyebilir. Rüyada gelinlik bakmak, evleneceğiniz insan ile tanışmaya yorumlanır. Gelecek günlerde ilk görüşte aşk yaşanabilir. İlk gördüğünüz an evleneceğim insan o diyebilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Görmek

Özel hayatınızda üzerinize düşen tüm görevi layığı ile yerine getirmeye yorumlanır. Bekar iseniz büyük bir aşka yelken açılabilir. Rüyada kırmızı beyaz gelinlik görmek, gurbete evlenmek şeklinde yorumlanır. Evlenip ailenizden uzakta yuva kurulabilir. Rüyada kırmızı gelinlik giymek, çok değer görülmeye ve çok sevilmeye yorumlanır. Eşiniz sizi el üstünde tutar, her an mutlu eder.

Rüyada Pembe Gelinlik Görmek

Yeni ayrıldıysanız tekrar sevdiğiniz insan ile barışacağınıza ve gönlünüzü alacağına yorumlanır. hayalinizdeki gibi bir düğün ile evlenebilirsiniz. Evlenirken her şey tam da sizin hayal ettiğiniz gibi olur. Rüyada pembe gelinlik giymek, sevdiğiniz insan ile evlenip yuva kurmaya yorumlanır. Mutluluğunuz her geçen gün artar.

Rüyada Yeşil Gelinlik Görmek

Sizinle tanışmak ve evlenmek isteyen birinden haber almaya yorumlanır. Arkadaş çevresinde tanışacağınız biri ile ileride evlilik olabilir. Evli olan biri bu rüyayı görürse, evinde bereketi artar. Rüyada yeşil gelinlik giymek, bol kazanca ve evlenince de sefa içinde yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Gelinlik Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bekar olan birinin aradığı eş adayını yakında bulmasına ve kısmetin açılmasına yorumlanır. Evli olanlar da çevresinde bekar kimseler varsa izdivaç kurmalarına aracılık edebilirler. Çok hayırlı olaylar olur ve düğün dernek telaşı başlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Sedeff dedi ki:

    Rüyamda sevgilimle evleniyordum ve çok güzel bir düğünümüz oluyordu çok güzel eğleniyorduk. Ama sonra düğün kasetlerini izlerken ben gelinliğin kısa giydiğini farkettim uzun giydim sanıyordum sonra üzüldüm neden kısa gelinlik giydim diye. Gelinlik beyaz ve önü çiçek desenliydi.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya hayırlı haberlere ve aşk hayatında mutluluğa yorumlanır.

DMCA.com Protection Status