Rüyada Gizli Kamera Görmek

Rüyada gizli kamera görmek, hiç kimsenin öğrenmesini istemediğiniz bir takım sırların ortaya çıkmasından endişe duymak anlamına gelir. Belki de bu sırları başkasına paylaştıktan sonra pişman olabilirsiniz ve o kişinin diğer insanlara anlatmasından tedirgin olabilirsiniz. Bir şekilde geçmişte yapılan bir hata ya da söylenen bazı yalanların ortasını çıkmasını önleyeceksiniz. Ancak bunun için biraz dikkatli olmanız gerekecek ve bu durum sizi çok fazla stres yapabilir. Kendinizi bir insana karşı mahçup hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda da sevdiğiniz insanın öğrenmesini istemediğiniz bir takım şeyler olabilir.

Rüyada casus kamera görmek, sizi kıskanan ve taklit etmeye çalışan birine yorumlanır. Bu kişi sürekli sizi takip ediyor olabilir ve sizden bir adım öne geçmeye çalışıyor olabilir. Bu sebeple plan ve projelerinizi paylaşmadan önce iki kere düşünün. Herkese her şeyi anlatmamaya gayret edin. Özellikle yakın zamanda vermiş olduğunuz kararları hayata geçirmeden önce kimseye anlatmamanız da fayda var.

Rüyada Gizli Kameraya Çekildiğini Görmek

Rüyada gizli kamerayla çekilmek, hiç suçunuz olmayan bir şey ile suçlanmak anlamına gelir. Üzerinize biri iftira atabilir. Yapmadığınız bir şey yüzünden zan altında kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insan da sizi kıskançlık yüzünden bir şeyle suçlayabilir. Rüyada kamera ile izlendiğini görmek, aynı zamanda çevresi tarafından merak uyandıran biri olduğunuzu gösterir. Sizi henüz çözemeyen ve sizin açtığımızı yakalamak isteyen insanlar olabilir.

Rüyada Gizli Kamera Bulmak

Sevdiklerinizin sizden bir şeyler saklaması anlamına gelir. Bu yüzden her şeyleri öğrendikten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Neden size söylemedijleri ya da sizden gizli tutulduğunu anlam vermekte güçlük çekebilirsiniz. Rüyada evinde gizli kamera bulmak, evinize gelen bir insan sizden aldığı lafları başkasına anlatması anlamına gelir. Bu kişi arada laf taşıyor olabilir ve hakkında dedikodu da yapıyor olabilir.

Rüyada Tuvalette Gizli Kamera Görmek

Size rahatsızlık verecek bir durumun ortaya çıkması anlamına gelir. Mesela yeni bir işe girecek olanlar bu işten memnun kalmayabilirler ya da yapmış olduğunuz başka seçimler sonrasında mutsuz edebilir, bazı pişmanlıklar söz konusu olabilir.

Rüyada Gizli Kamera Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada gizli kamera görülmesi bir takım yalanların ortaya çıkması ve saklanan şeylerin gün yüzüne çıkması anlamına gelir. Ancak rüya sahibi başkalarının öğrenmesini istemediği şeyleri büyük bir çaba ile öğrenmelerini önleyebilir. Bunun için de çok gayret etmeniz gerekecek. Yoksa saklanan şeyler öğrenmesini istemediğiniz kişiler tarafından öğrenilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

13 Yorum

 1. Osman
 2. Helin
  • admin
 3. Murat
  • admin
 4. nedme
  • admin
   • esra
    • admin
 5. sevgi
  • admin
 6. Tünzalə
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status