Rüyada Gizli Kamera Görmek

Rüyada gizli kamera görmek, hiç kimsenin öğrenmesini istemediğiniz bir takım sırların ortaya çıkmasından endişe duymak anlamına gelir. Belki de bu sırları başkasına paylaştıktan sonra pişman olabilirsiniz ve o kişinin diğer insanlara anlatmasından tedirgin olabilirsiniz. Bir şekilde geçmişte yapılan bir hata ya da söylenen bazı yalanların ortasını çıkmasını önleyeceksiniz. Ancak bunun için biraz dikkatli olmanız gerekecek ve bu durum sizi çok fazla stres yapabilir. Kendinizi bir insana karşı mahçup hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda da sevdiğiniz insanın öğrenmesini istemediğiniz bir takım şeyler olabilir.

Rüyada casus kamera görmek, sizi kıskanan ve taklit etmeye çalışan birine yorumlanır. Bu kişi sürekli sizi takip ediyor olabilir ve sizden bir adım öne geçmeye çalışıyor olabilir. Bu sebeple plan ve projelerinizi paylaşmadan önce iki kere düşünün. Herkese her şeyi anlatmamaya gayret edin. Özellikle yakın zamanda vermiş olduğunuz kararları hayata geçirmeden önce kimseye anlatmamanız da fayda var.

Rüyada Gizli Kameraya Çekildiğini Görmek

Rüyada gizli kamerayla çekilmek, hiç suçunuz olmayan bir şey ile suçlanmak anlamına gelir. Üzerinize biri iftira atabilir. Yapmadığınız bir şey yüzünden zan altında kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insan da sizi kıskançlık yüzünden bir şeyle suçlayabilir. Rüyada kamera ile izlendiğini görmek, aynı zamanda çevresi tarafından merak uyandıran biri olduğunuzu gösterir. Sizi henüz çözemeyen ve sizin açtığımızı yakalamak isteyen insanlar olabilir.

Rüyada Gizli Kamera Bulmak

Sevdiklerinizin sizden bir şeyler saklaması anlamına gelir. Bu yüzden her şeyleri öğrendikten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Neden size söylemedijleri ya da sizden gizli tutulduğunu anlam vermekte güçlük çekebilirsiniz. Rüyada evinde gizli kamera bulmak, evinize gelen bir insan sizden aldığı lafları başkasına anlatması anlamına gelir. Bu kişi arada laf taşıyor olabilir ve hakkında dedikodu da yapıyor olabilir.

Rüyada Tuvalette Gizli Kamera Görmek

Size rahatsızlık verecek bir durumun ortaya çıkması anlamına gelir. Mesela yeni bir işe girecek olanlar bu işten memnun kalmayabilirler ya da yapmış olduğunuz başka seçimler sonrasında mutsuz edebilir, bazı pişmanlıklar söz konusu olabilir.

Rüyada Gizli Kamera Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada gizli kamera görülmesi bir takım yalanların ortaya çıkması ve saklanan şeylerin gün yüzüne çıkması anlamına gelir. Ancak rüya sahibi başkalarının öğrenmesini istemediği şeyleri büyük bir çaba ile öğrenmelerini önleyebilir. Bunun için de çok gayret etmeniz gerekecek. Yoksa saklanan şeyler öğrenmesini istemediğiniz kişiler tarafından öğrenilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nurhan dedi ki:

  Rüyamda iğne ucu da gizli kamera olduğunu anladim ve kimin koudugunu da öğrenip hesap soruyordum

 2. Osman dedi ki:

  Rüyada kız kuzenim duşa girerken kameraya alıyordum sonra uyandım telefonun galerisine baktım yoktu sonra gerçekten uyandım yani rüya içinde rüya gördüm

 3. Helin dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda gizli bir biçimde gündelik hayatımın çekim altına alındığını, bunun ifşası ile tehdit edildiğimi ve kısmen de bu görüntülerin yakın çevremle paylaşıldığını gördüm. Ancak beni bu sıkıntıdan gerçek hayatımda sevdiğim ama kırgın olduğum biri kurtardı. O şahısla gerçek hayatta birbirimizi sevdik ama hiç itiraf etmedik ve araya birtakım kırgınlıklar girdi. Acaba rüyamın yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Sizden gizlenen bir şeyler varsa gün yüzüne çıkmasına yorumlanır.

 4. Murat dedi ki:

  Selamın aleyküm. Öncelikle ben 5 vakit namazında bir çok sünneti ve imanın gereklerini yerine getiren biriyim. Rüyamda tanıdık bir polisle birlikte bir apartmana hırsızlığa giriyoruz. Bodrum kattan zemine çıkıp tam binadan çıkacakken güvenlik kamerası görüyorum ben ve endişeleniyorum ama elimiz boş çıkıyoruz sonra rüya bitiyor. Ve aynı gece bir orman yerinde kurt kovalıyor beni bende düm düz ağaca tırmanıyorum kurt aşağıda sonra gidiyor ben ağaçtan iniyorum ve sonra uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı kaygıların bitmesine, dedikodudan uzak durmaya yorumlanır.

 5. nedme dedi ki:

  Rüyamda evim her yerinden gizli kamera topluyoruz ve pencere den dışarı baktimda ise fırtına yamur hızlı yagiyordu çok korkuyorudum ve beni kim izliyor diye düşüyordum ve birtek bn gizli kamera buluyordum

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda gizli saklının kalmamasına, ağzı laf tutmayan birilerine yorumlanır.

   1. esra dedi ki:

    ruyamda biz evde yokuz bir yere gitmişim daha sonra eski sevgilim evime girmis ve odaya gizli kamera koymus ama kamera buyuk bir kamera, daha sonra uzerini bi havluyla ortmus. ben eve geliyorum odaya gidiyorum bi bakiyorum notlar falan var eski sevgilimle alakali, daha sonra bi bakiyorum kamera, kameradanda onun sesi geliyor ( telefonla goruntulu konusursun ya ayni onun gibi ) diyorum benden birsey kacmaz bak buldum benle gorusmek istedigini falan soyliyor oyle yani

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz birinin siz görmek istemesine yorumlanır.

 6. sevgi dedi ki:

  Eskiden tanıdığım bir insanı gördüm sevgili olcaktık o dönem bana maddi açıdan çok yardım etmişti ama ben eski sevgilimle barışınca görüşmeyi kestim ve çok üzüldüğünü duydum rüyamda onunla kendimi zina yaparken gördüm ve gizli kameraya çekmişti engel omaya çalıştım görüntüleri alıp kaçtı.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişinin yeniden hayatınıza girmesi ya da ondan haber almaya yorumlanır.

 7. Tünzalə dedi ki:

  Rüyamda babamı gördüm. Her odaya beyaz kamera yerleştirdi ve neden bunu yapıyorsun diye sorduğumda kardeşine göre yaptım onun evde ne iş gördüğünü öğrenmek için ve benim odamda da vardı. Benim oda da neden kamera var diye sinirlendim.

  1. admin dedi ki:

   Gizlediğiniz bazı şeyler yüzünden şu günlerde ev içinde problemler çıkabilir.

DMCA.com Protection Status