Rüyada Gökdelen Görmek

Rüyada gökdelen görmek, emek verdiğiniz bir konuda elde edeceğiniz çok büyük bir şans ile birlikte yükselmek anlamına gelir. Örneğim çalışan kişiler iş yaşantısında makam mevki yükselmesiyle birlikte daha fazla sorumluluk sahibi olabilirler. Daha fazla görev üstlenebilirsiniz. Aynı zamanda daha saygınlık artar. Şan ve şöhret anlamına da gelir. İş arayan kişiler iş hayatlarında başarılı olurlar. Eğer çalışmıyorsanız, özel hayatınızda yaşayacağınız bazı şeyler ile kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Eğer bekarsınız zengin biriyle evlenmek anlamına da gelir. Bu kişi çevresi tarafından saygın ve çok sevilen biri olabilir. Yakın zamanda meydana gelecek güzel gelişmeler sizi mutlu edecektir.

Rüyada gökdelenler görmek, büyük hayallerin gerçek olması ve muradına ermek anlamına gelir. Aslında gerçekleşmesi pek de mümkün olmadığını sandığınız bazı şeyler yakında gerçekleşebilir ve çok şaşırabilirsiniz. Geçmişte çekilen cefaların karşılığını alacaksınız. Emeklerin boşa gitmemesi sizi mutlu edecek. Hobileriniz varsa da bol bol büyük kazançlar elde edebilir ve şan ve şöhret elde edebilirsiniz.

Rüyada Gökdelen İnşaatı Görmek

Yeni plan ve projeler anlamına gelir. Yakında aklınıza yeni fikirler gelebilir ve hayatınıza bir yenilik katmak isteyebilirsiniz. Özel hayatınıza yönelik bir değişim isteyebilirsiniz ya da başka bir konuda memnun olmadığınız bir takım şeyler varsa kolay bir şekilde değiştirebileceksiniz. Emeklere değdiğini göreceksiniz.

Rüyada Gökdelen Yıkılması Görmek

Hayatınızda yaptığınız fedakarlıkların karşılığını bulması ile birlikte çok mutlu olmak ve hiç huzura erişmek anlamına gelir. İç sıkıntılarınızdan tez zamanda kurtulabilirsiniz ve size destek veren insanlar da sizin adınıza çok mutlu olurlar. Eğer bir ayrılık yaşadıysanız, o kişiyi yakında unutacaksınız.

Rüyada Gökdelen Tepesinde Olduğunu Görmek

Büyük hayalleri olan kişilerin bu hayallerine ilerleyen zamanda ulaşması anlamına gelir. Hiç ummadığın anda tanışacağınız insanlarla birlikte şansınız açılabilir. Önünüze çıkan yeni fırsatlarla birlikte iş ya da eğitim hayatında zirveye çok yaklaşabilirsiniz. Rüyada gökdelen tepesinde oturmak, aynı zamanda emek verilen yolda başarı merdivenlerini teker teker tırmanmak ve gelecekte çok büyük bir şansın sizi beklediğini, parlak bir istikbale yorumlanır.

Rüyada Gökdelene Bakmak

İçinizden geçen bazı dileklerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Aşk hayatınızda mutsuzluk çekiyorsanız, yakında çok mutlu olabilirsiniz. Aslında başkalarına özendiğiniz şeyler sizin hayatınızda da gerçek olabilir. Belki de bende neden yok dediğiniz bir şeye de sahip olabilirsiniz.

Rüyada Gökdelene Çıktığını Görmek

Zorlukları teker teker aşmak ve en sonunda hayallerinize erişmek anlamına gelir. Önünüze pek çok engel çıkabilir. Örneğin ticari hayatta bazı kayıplar söz konusu olabilir ya da iş veya eğitim hayatında da yaşanacak bir takım eksikler olabilir. Ancak hevesiniz kaçmamalıdır. Çünkü yolun sonunda çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Gökdelende Yaşamak

Hayatınızda huzur ve konfor gelmesi anlamına gelir. Sağlık sıhhatiniz de yerinde olur. Eğer bir süredir seyahat planlıyorsanız, bu seyahatiniz yakında gerçekleşir. Tatil planı yapan kişiler de tatile çıkabilirler. Kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Rüyada Gökdelen Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada gökdelen görülmesi zirveye ulaşmak ve herkese başarınızı kanıtlamak anlamına gelir. Başkaları sizin başarılarınızı parmakla gösterebilirler ve örnek alabilirler. Aslında size ve ailenize gurur verici şeyler olacak. ancak biraz daha sabır etmeniz gerekebilir. Sabrın sonunda büyük sevinçler yaşanır. Eğer  bir süredir size karşı yapılan bir haksızlık ile mücadele ediyorsanız, yakında zafer sizin olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Şeyma dedi ki:

  Rüya da gökdelenden daire alıyoruz bi anda aldığımız evin balkonundayım gökdelen yükseliyor yükseliyor Güneşle aynı hizaya geliyoruz Güneş parlak tam tepede aşağıya bakıyorum bulutlar aşağıda kalmış gökyüzü masmavi Güneş beni hiç rahatsız etmiyor yakmıyor bu arada Gökdelen yükselmeye devam ediyor yeter artık diyorum sonra uyandım

 2. Zozan dedi ki:

  Ruyamda bir gokdelenin tepesinde oturuyordum aşağıda sehir manzarası ve bulutlar cok guzeldi ruyamda oruçlu olduğumu cayla oz veremedigimi yasin ve tesbih le manzarayı cekip instg paylasmak istiyordum

 3. Anonim dedi ki:

  Rüyamda bir binanın önünde duruyor ve balkona bakıyorum balkonda bir sürü rengarenk çiçekler görüyorum ve yüzümü yola çevirince de mavi parlak büyük bir gökdelen görüyorum

 4. Ekrem dedi ki:

  rüyamda bir lüks.villada kalıyorduk sonra ben biriyle bebeğile beraber gördüm onunla konuştuk ve sonra gezmek için dışarı çıktım ve bu tatil ne zaman biticek desim bir arkadaşa kız arkadaşıma saat 12 yi 5 geçe falan biticek dedi sonra gezelim falan dedi ve otostop çektik orda kızlar uğraşırken ben ayrıldım sonra bir dağa tırmanmaya başladm bir çok kez denedim ama çıkamadım en sonunda çıkmayı başardım bir gök delenin üzerime çıktım biri bana orda mirasın burası dedi geri dönme şansım yok tu aşağıya baktım nasıl inerim burdan diye ve çaresizlik içinde uyandım ve çok korktum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya emeklerin karşılığını almaya, rahat bir hayat sürmeye yorumlanır.

 5. Zehra dedi ki:

  Rüyamda yüksek bir gökdelenin en üst katında bi arkadaşımın eviymiş burası,misafirlikteyiz ve temizlik yapıyoruz.sonra bir anda hava kararıyor ve çok şiddetli yağmur yağmaya başlıyor.Bende camı çok küçük aralıyorum aşşağıya bakıyorum evler kibrit kutusu kadar küçük.yağmur çok yağıyor… Rüyam böyle şimdiden teşekkürler:))

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde en iyi yere gelmeye yorumlanır.

 6. Nesli dedi ki:

  Rüyamdaki yüksek gökdelenin önünden arabayla geciyorum ve cok yüksek bulutlarin içerisinde kaybolmuş katlardan nasıl yaşanır diye içimden korktum. Yanimdaki tanımadığım birilerine söylemedim içimden ürktüm.

  1. admin dedi ki:

   Mesleki hayatta çok başarılı olmaya yorumlanır.

   1. Mücahit dedi ki:

    Rüyamda gökdelenin zirvesindeydim. Zirvenin zemini çok büyüktü bir oda kadar… Ben o zeminde yürüdüm.. hiç korkmadan… Uyumadan önce 55 defa ya mucib ve 66 defa ya vekil ismini çektim.. gene l olarak dualarla surelerler okuyarak uyudum.. sonra gökdelen rüyasını gördüm

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya mesleki yaşantınızda şansa ve zirveye ulaşmaya yorumlanır.

    2. Kadir dedi ki:

     Rüyada bir hotelde sayin cumhurbaskanimizi görüyorum bir süre sonra o odadan cikip pencerede bembeyaz bir gökdelene bakiyorum?

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya hayırlı bir iş haberi almaya yorumlanır.

 7. Canan dedi ki:

  Merhaba, rüyada asansör ile 67. Kata çıkıyorum aslında ben 7. Kata çıkacaktım o kadar hızlı çıkıyorki panikliyorum. 67. Katta iniyorum son bir kat daha var o katı merdiven ile çıkmam gerekiyor ama merdiven dışardan yapılmış korkuluklar belimden daha alçak çok korkuyorum panikliyorum ve geri dönmek istiyorum ama yukarı çıkanlar var dönemiyorum üst kata çıkıyorum beni çooook zengin Arap tipli modern kıyafetli biri karşılıyor göya gözü bendeymiş, benimle evlenmek istiyor galiba diyorum aklım karışıyor. Bu rüyanın anlamı ne olabilir ?

  1. admin dedi ki:

   İstek ve ideallerinize yakında ulaşmak, mesleki alanda yükselişe ve başarılı biriyle tanışmaya yorumlanır.

 8. Melis dedi ki:

  Etrafı bomboş çok yüksek bir gökdelen gördüm tam karşımda duruyordu hatta çok şaşıdım geçen geçtiğimde yoktu ne ara yaptılar diye düşündüm ve o yöne doğru gidiyordum

  1. admin dedi ki:

   Büyük hedeflere ulaşmak, mesleki terfiye yorumlanır.

 9. Seyhan Kurt dedi ki:

  Bir gökdelen gibi altı ismerkezi şirketler kafeler üst katlar ev..Bu binada bir evim var ama girişi yandan ve çok dar ayrı gizli bir yoldan.Oradan giriyorum yasiyorum ama binanin normal girişinden asansör ile girmek istiyorum yolu bulamıyorum..

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında büyük hedeflere ulaşmak, terfiye yorumlanır.

  2. Merve dedi ki:

   Ben de rüyamda yabancı bir ülkede bir gökdelenin en tepesine asansörle çıktığımı gördüm. Çok yüksekti etrafa manzaraya baktım camından fotoğraf çekmeye çalıştım.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya ideallerinize erişmeye yorumlanır.

 10. Oya Erdag dedi ki:

  Karlı bir yer görüyorum tam fotoğraf çekeceğim herşey yok oluyor kuru bir ağaç var ve onlarda kırılıp ateşte yanıyor sonra iki tane gökdelen görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Sıfırdan başlanan bir işte başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 11. Mustafa dedi ki:

  Selam Bir Rüya Gördüm rüyada Yüksek Bina yada Saray (arab saray Bina yapimi gibi ) bakiyorum Tek yükseye ne anlama geliyor. Selamlar

  1. admin dedi ki:

   Büyük hedeflere ulaşmaya yorumlanır.

 12. Tahsin dedi ki:

  Ruyada cok yuksek bir yerden yildizlari izliyordum goktelendendi galiba yatağımdaydım sonra aşağıya bakıyordum yüksekten şehri Boğaz’ı görüyordum geceydi bunlar ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Büyük hayalleriniz için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.

 13. Yigit dedi ki:

  Ruyamda cok yuksek bir gokdelene bakiyorum, sonra inanilmaz hizli bir asansorle yukari cikiyorum, o kadar yuksekte ki sadece bulutlar gorunuyor asagi bakinca. Sonra asansorle yine asagi iniyorum. Ruyamda yukariyi gormek icin cikiyoruz yanimda biriyle

  1. admin dedi ki:

   Ulaşılması zor sanılan hedeflere ulaşmaya yorumlanır.

 14. Selin dedi ki:

  Rüyamda gökdelenin üstüne çıkıyorum bi tane extreme spor var onu yapıyorum biraz korkuyorum ama aşağı inmiyorum

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir hayalin gerçekleşmesine, maddi güce yorumlanır.

DMCA.com Protection Status