Rüyada Gökdelen Görmek

Rüyada gökdelen görmek, emek verdiğiniz bir konuda elde edeceğiniz çok büyük bir şans ile birlikte yükselmek anlamına gelir. Örneğim çalışan kişiler iş yaşantısında makam mevki yükselmesiyle birlikte daha fazla sorumluluk sahibi olabilirler. Daha fazla görev üstlenebilirsiniz. Aynı zamanda daha saygınlık artar. Şan ve şöhret anlamına da gelir. İş arayan kişiler iş hayatlarında başarılı olurlar. Eğer çalışmıyorsanız, özel hayatınızda yaşayacağınız bazı şeyler ile kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Eğer bekarsınız zengin biriyle evlenmek anlamına da gelir. Bu kişi çevresi tarafından saygın ve çok sevilen biri olabilir. Yakın zamanda meydana gelecek güzel gelişmeler sizi mutlu edecektir.

Rüyada gökdelenler görmek, büyük hayallerin gerçek olması ve muradına ermek anlamına gelir. Aslında gerçekleşmesi pek de mümkün olmadığını sandığınız bazı şeyler yakında gerçekleşebilir ve çok şaşırabilirsiniz. Geçmişte çekilen cefaların karşılığını alacaksınız. Emeklerin boşa gitmemesi sizi mutlu edecek. Hobileriniz varsa da bol bol büyük kazançlar elde edebilir ve şan ve şöhret elde edebilirsiniz.

Rüyada Gökdelen İnşaatı Görmek

Yeni plan ve projeler anlamına gelir. Yakında aklınıza yeni fikirler gelebilir ve hayatınıza bir yenilik katmak isteyebilirsiniz. Özel hayatınıza yönelik bir değişim isteyebilirsiniz ya da başka bir konuda memnun olmadığınız bir takım şeyler varsa kolay bir şekilde değiştirebileceksiniz. Emeklere değdiğini göreceksiniz.

Rüyada Gökdelen Yıkılması Görmek

Hayatınızda yaptığınız fedakarlıkların karşılığını bulması ile birlikte çok mutlu olmak ve hiç huzura erişmek anlamına gelir. İç sıkıntılarınızdan tez zamanda kurtulabilirsiniz ve size destek veren insanlar da sizin adınıza çok mutlu olurlar. Eğer bir ayrılık yaşadıysanız, o kişiyi yakında unutacaksınız.

Rüyada Gökdelen Tepesinde Olduğunu Görmek

Büyük hayalleri olan kişilerin bu hayallerine ilerleyen zamanda ulaşması anlamına gelir. Hiç ummadığın anda tanışacağınız insanlarla birlikte şansınız açılabilir. Önünüze çıkan yeni fırsatlarla birlikte iş ya da eğitim hayatında zirveye çok yaklaşabilirsiniz. Rüyada gökdelen tepesinde oturmak, aynı zamanda emek verilen yolda başarı merdivenlerini teker teker tırmanmak ve gelecekte çok büyük bir şansın sizi beklediğini, parlak bir istikbale yorumlanır.

Rüyada Gökdelene Bakmak

İçinizden geçen bazı dileklerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Aşk hayatınızda mutsuzluk çekiyorsanız, yakında çok mutlu olabilirsiniz. Aslında başkalarına özendiğiniz şeyler sizin hayatınızda da gerçek olabilir. Belki de bende neden yok dediğiniz bir şeye de sahip olabilirsiniz.

Rüyada Gökdelene Çıktığını Görmek

Zorlukları teker teker aşmak ve en sonunda hayallerinize erişmek anlamına gelir. Önünüze pek çok engel çıkabilir. Örneğin ticari hayatta bazı kayıplar söz konusu olabilir ya da iş veya eğitim hayatında da yaşanacak bir takım eksikler olabilir. Ancak hevesiniz kaçmamalıdır. Çünkü yolun sonunda çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Gökdelende Yaşamak

Hayatınızda huzur ve konfor gelmesi anlamına gelir. Sağlık sıhhatiniz de yerinde olur. Eğer bir süredir seyahat planlıyorsanız, bu seyahatiniz yakında gerçekleşir. Tatil planı yapan kişiler de tatile çıkabilirler. Kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Rüyada Gökdelen Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada gökdelen görülmesi zirveye ulaşmak ve herkese başarınızı kanıtlamak anlamına gelir. Başkaları sizin başarılarınızı parmakla gösterebilirler ve örnek alabilirler. Aslında size ve ailenize gurur verici şeyler olacak. ancak biraz daha sabır etmeniz gerekebilir. Sabrın sonunda büyük sevinçler yaşanır. Eğer  bir süredir size karşı yapılan bir haksızlık ile mücadele ediyorsanız, yakında zafer sizin olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

31 Yorum

 1. Şeyma
 2. Zozan
 3. Anonim
 4. Ekrem
  • admin
 5. Zehra
  • admin
 6. Nesli
  • admin
   • Mücahit
    • admin
    • Kadir
     • admin
 7. Canan
  • admin
 8. Melis
  • admin
 9. Seyhan Kurt
  • admin
  • Merve
   • admin
 10. Oya Erdag
  • admin
 11. Mustafa
  • admin
 12. Tahsin
  • admin
 13. Yigit
  • admin
 14. Selin
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status