Rüyada Güzel Kızla Tanışmak

Rüyada güzel kızla tanıştığını görmek, gelecek günlerde iyi niyetli kimselerle tanışmak ve şansınızın bahtınızın açık olacağına yorumlanır. Bekar olan bir erkek bu rüyayı gördüğü zaman evleneceği kızla tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atacaklarının haberidir. Tam da hayallerinizdeki gibi bir eş adayı ile tanışarak evlilik niyeti ile ilişkiye başlanabilir. Eğer bir kız bu rüyayı görürse iyi bir dert ortağının olacağına yorumlanır. Yeni bir arkadaş kazanarak birlikte ortak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Rüyada çok güzel bir kızla tanışmak, aileniz ve çevrenize daha çok vakit ayırmak ve onların gönlünü almaya yorumlanır. Eğer ihmal ettiğiniz kişiler varsa onlara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Önünüzdeki zorluklar aşılır.

Rüyada güzel yabancı bir kızla tanışmak, sorumlulukların azalmasına ve daha az yükse yorumlanır. Bir süredir çalışıp çabalayan ve ev işlerine de ilgilenenler iş paylaşımı yapabilirler. Evli iseniz eşiniz çalışmıyorsa o da çalışmaya başlayabilir. Sizi yoran ve külfet olan ne varsa biter. Ailede çok harcama yapan biri de artık size maddi külfet olamayarak kendi parasını kazanmaya başlayabilir.

Rüyada Genç Bir Bayanla Tanışmak

Yeni bir dost kazanmak ve bir kadından iyilik görmeye yorumlanır. Yeni tanışacağınız bir kadınla kuracağınız arkadaşlık yıllarca sürebilir ve güzel bir dostluk kurulabilir. Ortak bir noktanız da olabilir ve birlikte güzel işler başarabilirsiniz.

Rüyada Güzel Kızla Tanışmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, üzerinizdeki sıkıntılardan arınmaya ve daha mutlu olmaya yorumlanır. Kişi yüklerinden hafifler ve rahata erişir. Yeni kurulan bir dostluk uzun yıllar sürer ve yalnız olanlar yalnızlıklarını paylaşacak birini hayatlarına alabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

17 Yorum

 1. İbrahim halil
 2. Abdulvahap aydemir
 3. blackankas
 4. Gül
  • admin
 5. Abdulkadir
  • admin
 6. Ersin
  • admin
 7. Egehan
  • admin
 8. Halit
  • admin
 9. Önder DEMİREL
  • admin
 10. Muhammed kadir
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status