Rüyada Hacca Gidip Kabeyi Görememek

Rüyada hacca gitmek kabeyi görememek, yardıma ihtiyacı olan yakınlarınız varsa onların sizden isteklerini geri çevirmek zorunda kalabilirsiniz. Maddi durumu kötü olan birine borç vermek konusunda eliniz sıkışık olabilir. Sizin de ihtiyacınız olan bir anda sizden bir yardım istenebilir ve yakınlarınız size gönül koyabilirler. Eğer güvenmediğiniz biri varsa da ona yardım etme konusunda isteksiz olabilirsiniz.  Rüyada kabeye gidip görememek, hacı olmak isteyenler için bir süre daha sabır etmek şeklinde yorumlanır. Eğer başvuru yaptıysanız ve hacılık çıkmasını bekliyorsanız bir müddet daha sabır ettikten sonra bu hayaliniz gerçek olabilir. Ayrıca maddi yönden de durumunuzu düzeltmeniz ve gereken hacılık masrafını karşılamak için biraz daha birikim yapmanız, acele etmemeniz gerekebilir.

Rüyada umreye gidip kabeyi görememek, zor durumda borca girmek şeklinde de yorumlanır. En olmadık zamanda masraflarınız çıkabilir ve istekleriniz yarım kalabilir, hevesiniz kırılabilir. Bir iyilik da yarım kalabilir. Birine verilen sözü tutamayabilirsiniz. Sizden beklentisi olan kişiler hayal kırıklığına uğrayabilirler.

Rüyada Mekkede Kabeyi Görememek

Kendiniz ve aileniz için dileklerinizin geç kabul olmasına, bir müddet daha sıkıntı çekmeye yorumlanır. Ailesine maddi destekte bulunmakta güçlük çeken biri yakında ailesine istediği yardımda bulunabilir. Ancak onların da size karşı anlayışlı olmasını bekleyebilirsiniz. Şu günlerde sizin de elinize olmayan sebeplerden dolayı sevdikleriniz ile aranız açılabilir. Kendinizi zor bir durumda kalmış bulabilirsiniz.

Rüyada Hacca Gidip Kabeyi Görememek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, dini yönden kendini eksik hissetmek ve günahlarından af dilemeye yorumlanır. Yapılan hatalar ve işlenen günahların ardından tövbe edip daha faydalı işler yapıp hatalarınızı onarabilirsiniz. Sevdiklerinizi hayal kırıklığına uğrattığınız konularda onların gönlünü alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

16 Yorum

 1. Seyma
 2. Merve
 3. Merve
 4. Fırat
 5. Pınarsu
 6. Sümeyye
  • admin
 7. Mikail GÜL
  • admin
 8. Burak
  • admin
 9. ibrabim eksilmez
  • admin
 10. Sinan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status