Rüyada Hamile Olup Doğum Yapmak

Rüyada hamile olup doğum yaptığını görmek, tez zamanda kısmetlerin çoğalmasına ve her şeyin yoluna girmesine yorumlanır. Beklediğinizden de kısa sürede emeklerinizden karşılık almaya başlarsınız. Hem maddi yönden hem de manevi olarak şansınız açık olur ve talih döner. Çok büyük bir şans karşınıza çıkabilir. Eğer evliyken hamile olup doğum yaptığınızı görürseniz, eşinizle birlikte kazancınızın çoğalmasına ve sizi mutlu edecek haberler almaya yorumlanır. Evliliğinizde mutluluk artar, yeni sevinçler yaşanır. Bir süredir aşmak için çabaladığınız bir sorun varsa üstesinden geleceksiniz. Hem rızkınız çoğalır hem de evlilik hayatınızda hiç olmadığınız kadar mutlu olursunuz.

Rüyada başkasının doğum yaptığını görmek, başka birinin size müjdeli bir haber göndermesine yorumlanır. Bu kişiden gelecek haber ile birlikte bir konuda umutlarınız artar. Bu kişi ile aranızda dayanışma olabilir. Rüyada bekar kızın doğum yapması, muradına ermek ve zengin biri ile evlenerek mutlu bir yuva kurmasına, evlendikten sonra bazı hayallerine de kavuşmaya yorumlanır. Eşiniz ile yakında tanışabilirsiniz, bu kişi aile tarafından da kabul görür.

Rüyada Hamile Olup Erken Doğum Yapmak

Emeklerin karşılığını beklediğinizden de kısa sürede almak, tez zamanda hayırlı işler başarmak anlamına gelir. Aile içerisinde de bir süredir evlenmek isteyen biri varsa bu kişinin evlenmesinde aracı olabilirsiniz. Sevdiklerinize yaptığınız iyilikler karşılığında aile içinde mutluluklar artar.

Rüyada Hamile Olup Doğum Sancısı Çekmek

Önünüzdeki son zor süreci de atlattıktan sonra her şeyin yoluna girmesine ve hayatınızı düzene sokmaya yorumlanır. Eğer iş ve aile hayatı arasında denge kuramıyorsanız, bazı sorumluluklar azalır. Eşiniz ve aileniz için yaptığınız emekler boşa gitmez, onlardan bunun karşılığını görebilirsiniz. Size karşı daha anlayışlı olurlar.

Rüyada Hamile Olup Doğum Yapamamak

Yarım kalan hayaller yüzünden üzüntü duymak ve bu sebeple de birilerini suçlamaya yorumlanır. Zamanında iki seçenek arasında kalmış olabilirsiniz. Ancak yaptığınız tercihlerden sonra bir takım pişmanlıklar olabilir. Bazı hayallerinize elveda etmek sizi üzebilir, içinizde ukte kalan şeyler yüzünden mutsuz olabilirsiniz. Bu konuda eşinizin anlayışına ihtiyacınız olacak.

Rüyada Hamile Olup Doğum Yapmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, sevdiklerinize çok büyük havadisler vermek ve sizin adınıza çok mutlu olmalarına, kısa zamanda hayallerinizi gerçekleştirmeye yorumlanır. Yeni plan ve projeleriniz ile gurur kaynağı olabilir, yeni başlangıçlar yaparak kısa vadede ailenizi de mutlu edecek sonuçlar elde edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Meltem dedi ki:

  Selamun aleyküm ruyamda annem bana agrisiz sancisiz dogum yaptirip cocugu kucagima veriyor.cocugun masmvi gozleri uzun kirpikleri var ve cok guzel bi cocuk adinida yavuz koyuyorum.Herkes bakıyor çocuğa bu ne kadar güzel bi çocuk gözleri kime çekmiş diyorlar bende sanırım babasına çekmiş diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir zamanlar hayal bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır.

 2. Muhlise dedi ki:

  Rüyamda kız bebeğim vardı hatta 6 ay anne sütü aldığını söylüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve berekete, müjdeli habere yorumlanır.

DMCA.com Protection Status