Rüyada Havaalanına Gitmeye Çalışmak

Rüyada havaalanına gitmeye çalışmak, bir türlü kavuşamadığınız hep bir engel mesafe olan bii ile yakında kavuşmaya yorumlanır. Sevdiği ve eşi ile ayrı yerlerde yaşayanlar aralarındaki engelleri yakında aşabilirler. Bundan sonra bir arada olabilirsiniz, sevdiğiniz insanın yanına gidebilirsiniz. Ertelemek zorunda kaldığınız bir seyahat varsa yakında bu seyahate çıkılabilir. İş veya sağlık sorunları sebebi ile çıkılacak olan seyahatte bir aksilik yaşanmaz.

Rüyada havaalanına yetişmek, yakın zamanda yaşadığınız ayrılıkların sona ermesine ve tez zamanda yeniden bir arada olmaya yorumlanır. Aile fertlerinden uzağa gidenler yeniden geri dönebilirler. Rüyada havaalanına yetişmeye çalışmak, çabalarının karşılığını almaya yorumlanır. Kendi çabalarınız ile istediğiniz yerde iş bulabilirsiniz.

Rüyada Uçağa Yetişmeye Çalışmak

Sizi görmek isteyen birinden davet almaya yorumlanır. Uzun zamandır görüşmediğiniz ve gelemeyen biri sizi yanına çağırabilir. Eşi veya dostları uzakta olanlar da bir araya gelirler. Eşi sevdiği ile ayrı olanlar artık bir arada yaşarlar. Aranızda mesafeler kalkar ve yakınına gidilir.

Rüyada Havaalanına Gitmeye Çalışmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, beklenen yolculuk haberinin ilerleyen günlerde gelmesine yorumlanır. Bir yere yapılması beklenen seyahat gerçekleşir. Hatta beklentinizden daha önce de bir seyahat programınız çıkabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status