Rüyada Havaalanında Beklemek

Rüyada havalimanında beklediğini görmek, ilerleyen günlerde beklentilerinizin teker teker gerçek olması anlamına gelir. Örneğin çalışan kişiler iş yaşantılarında hayallerine erişebilirler. Makam mevki hedefleriniz de önemli gelişmeler olabilir ve geleceğe yönelik umutlarınız artar. Özellikle sıkıntılı bir süreç atlatıyorsanız, yakında bir yerden iş teklifi bekliyorsanız da yakında gelebilir. Eğer isterseniz yine güzel bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu iş fırsatı yurtdışında ya da başka bir şehirde olabilir. Yer değişikliği söz konusu olsa da bu durum sizi çok mutlu edecektir. İş ve eğitim hayatında güzel başarılar size çok yakındır.

Rüyada havaalanında birini beklemek, size verilen sözlerin tutulması ve bir şeylerin zamanında gerçek olması anlamına da gelir. Bir süredir bir yerden bir kabul bekliyorsanız, sonunda bu haber gelir. Bazı insanların verdiği sözler de tutulur. Hevesiniz kaçmaz ve gönülden dilediğiniz şeylerin gerçek olması sizi mutlu eder. Sevdikleriniz sizin adınıza mutlu olabilir.

Rüyada havaalanında bekleyen birini görmek, uzakta yaşayan birinden gelecek haberlere çok sevinmek anlamına gelir. Bu kişi yakında size çok sevineceğiz müjdeli haberler getirir ve birlikte mutlu olursunuz. Eğer uzakta yaşayan sevgiliniz varsa da onunla bir araya gelmeniz mümkündür. Hasretler yakında son bulur.

Rüyada Havaalanında Uçak Beklemek

Sevdikleriniz tarafından size çok güzel fırsatlar verilmesi anlamına gelir. Eğer evliyseniz, eşinizle birlikte ortak bir yolculuk hayaliniz gerçek olabilir. Birlikte bir yere seyahat edebilirsiniz. Yakın zamanda yapılacak yolculuklar çok hayırlı olur. İş seyahatleri de gündeme gelebilir. Çıkılacak her türlü yolculuk beraberinde hayırlı sonuçlar getirecektir. Evinize güzel haberler ile geri dönebilirsiniz.

Rüyada Havaalanında Sıra Beklemek

Dileklerin kabul olması ve muradına ermek anlamına gelir. Yakında hayalleriniz teker teker gerçek olur. Eğer bekarsanız, sevdiğiniz insanla birlikte ortak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Evliyseniz eşinizle birlikte ortak maddi ve manevi yönden hedefleriniz gerçek olur. Karşınıza çıkan engelleri de kolay bir şekilde atlatıp, refah erişebilirsiniz.

Rüyada Havalimanında Beklemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada havaalanında beklediğini görmek çok hayırlı bir rüyadır. Yakın zamanda sıkıntılar ve endişelerden kurtulup, refah erişmek anlamına gelir. Aklınızda takılan soruların cevabını bulursunuz. İş ve eğitim hayatında büyük başarılara çok yaklaşabilirsiniz. Özellikle gelen haberler sizin umutlarınızı arttırır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

19 Yorum

 1. Kelebek
 2. Berkan
  • admin
 3. Timuçin
  • admin
 4. Besi
  • admin
 5. nls
  • admin
 6. Vehbi
  • admin
 7. Ayla
  • admin
 8. Defne
  • admin
 9. Sema
  • admin
 10. Necla mola
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status