Rüyada Havaalanında Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi havalimanında görmek, hayatınızda meydana gelecek çok önemli bir değişikliğe yorumlanır. Bu değişiklik yaşadığınız yer ile ilgili olabilir. Yaşadığınız şehirden başka bir yere taşınabilirsiniz. Başka bir yerde iş bulabilirsiniz ya da başka vesilelerle yaşadığınız yerden uzaklaşmanız olasıdır. Bekarsanız, evlenerek yine evinizi değiştirebilirsiniz. Yeni bir düzeniniz olabilir. Eğer yurtdışı hayalleri kuruyorsanız, bu hayallerinize çok yakında ulaşacaksınız. Yakın zamanda alacağınız haberler sizi çok sevindirecek. Özel hayatınızda karşınıza çıkan insan da size çok değer verebilir. Size çok şanslı gelebilir. Onun sayesinde yepyeni yerler görerek daha mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Rüyada evliyken eski sevgilini havaalanında görmek, eşinizin ilerleyen günlerde size çok müjdeli haberler getirmesi anlamına gelir. Bu haberler bir süredir beklediğiniz ve sabırsızlık duyduğunuz şeyler olabilir. Mesela bir yerden başvuru kabul olabilir ya da başka ya çok sevineceğiniz bir konuda bir haber olabilir. Ancak eşinizle birlikte oldukça mutlu olacaksınız. Eğer iş değişikliği ya da bir yerden iş başvurusu sonucu bekleniyorsa da şu günlerde olumlu geri dönüş olabilir.

Rüyada Havalimanında Eski Sevdiğinle Karşılaşmak

Yakın zamanda hayatınızda farklı bir yön vermek anlamına gelir. Özellikle aşk hayatınızda hayatınıza yeni bir insan girebilir ve geçmişe tamamen perde çekebilirsiniz. Artık eski sevgilinizi düşünmeyeceksiniz. İlerleyen günlerde onu tamamen unutabilirsiniz ve gerçek aşkı çok yakında bulabilirsiniz.

Rüyada Havaalanında Eski Sevgiliyi Beklemek

Eğer eski sevgilinizi unutamıyorsanız, yakında onu unutmanıza neden olacak bazı sebepleriniz olacağına yorumlanır. Belki ondan alacağınız haberler ya da hayatınızdaki bazı değişimler onu unutmaya sürükleyebilir. Hayatınızda olmaması ile aslında size bu durumun daha faydalı olduğunu göreceksiniz.

Rüyada Eski Sevdiğini Havaalanında Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada havalimanında eski sevgiliyi görmek, iyi niyetli bir insan ile bir birliktelik olmasına ve bekar olanlar için evlenmek anlamına gelir. Hayatınıza girecek insan çok iyi biridir ve onun size verdiği değer sizi çok mutlu edecektir. Siz aynı zamanda eski sevgilinizi unutamıyorsanız da artık onu unutmanız için pek çok nedeniniz olacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. magnumm66@hotmail.com dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle havaalanında karşılaştığımı gördüm. Çok çok az hal hatır konuşmasından sonra. hemen yanından kaçıverdim.

 2. asi dedi ki:

  eski sevgilim havaalaninda karsiladim sarildim hiç görmemiştim uzun zamandir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yolunu gözlediğiniz biri ile kavuşmaya yorumlanır.

 3. Havva dedi ki:

  İlk aşkım diyemem ama ilk hoşlandığım insan dı 20 yıldan fazla zaman geçti ama son 3 yıldır ara ara görüyorum rüyamda son gördüğümde bana seni seviyorum dedi kulağıma ben de deyince ensemden öpmeye başladı anlamını merak ediyorum rüyamın

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aşk hayatında büyük bir sevince yorumlanır.

 4. Bilinmiyor dedi ki:

  2 gündür üst üste rüyamda eski sevgilimi görüyorum normal hayatımda aklıma gelmez pek ama rüyama giriyor ilk rüyamda geri dönmeye çalıştığını gördüm mesaj atmıştı ikinci rüyamda da mesaj atmıştı kötü bir teklifte bulunuyordu cevap yazarken sürekli internet yavaşlıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz birinden haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status