Rüyada Havuza Düşen Çocuğu Kurtarmak

Rüyada havuza düşen çocuğu kurtardığını görmek, bazı ödemeler ve borçlar yüzünden zor günler geçiren biri için bu rüya maddi yönden rahatlamaya yorumlanır. Beklenmedik anda elinize geçen para sizi çok rahatlatabilir. Borçlarınızı kapatma imkanı elde edebilirsiniz. Eğer yakın zamanda çekilen kredi veya borçlar varsa bunları da tez zamanda kapatabilirsiniz. Başka birinin borcunu ödeyen ya da kefil olduğu için borç ödemek zorunda kalanların parası ödenir. Size haksızlık yapan ve paranızı alan kimseler geri öderler.

Rüyada havuzda boğulmakta olan çocuğu kurtarmak, aynı zamanda zor günlerin üstesinden gelmek demektir. Evinizde geçim rahatlar. Miras konusunda anlaşmazlığa düşen kimseler için haklarının eşit paylaşılmasına, adaletin yerini bulmasına yorumlanır. Davanız varsa bu davadan beklenen sonuç gelir.

Rüyada Havuza Düşen Çocuğu Kurtarmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sevdiğinden uzakta yaşayan biri için sevdiği insana kavuşmasına yorumlanır. Evli olan biri için de borçların bitmesine ve rahat geçinmeye yorumlanır. Alacaklı olduğunuz kimseler varsa size paralarını tez zamanda öderler. Başkası yüzünden yaşanan mağduriyet yakında son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Medine
    • admin
  2. Elif Aysel aytemur
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status