Rüyada Hediyelik Eşya Görmek

Rüyada hediyelik eşya görmek, elinize fazladan para geçmesine ve de bu para sayesinde çok rahat etmeye yorumlanır. Kendi kazancınız ile kendi isteklerinizi ilerleyen günlerde sırası ile gerçekleştirme şansı elinize geçebilir. Eğer bir yerden beklenen haberler varsa bu haberler de tez zamanda size ulaşabilir. Eğitim hayatında önemli fırsatlar önünüze çıkabilir, hayatınıza renk katacak birileri girebilir. Rüyada hediye paketi görmek, birinden gelecek olan sürprize ya da sürpriz bir habere çok mutlu olmaya yorumlanır. Bu haber aşk hayatına dair de olabilir ve çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada hediyelik eşya dükkanı görmek, ruhsal açıdan önemli bir ilerleme kaydetmek, iç sıkıntılardan ve kuruntudan kurtulmaya yorumlanır. İçinize dert olan bir şey vara bundan tez zamanda kurtulabilirsiniz. Özellikle sevdikleriniz ile aranızdaki problemler kendiliğinden çözülebilir.

Rüyada Hediyelik Eşya Almak

Gelecek günlerde sevdiklerinizden alacağınız müjdeli haberlere yorumlanır. Bu bir bebek haberi olabilir ya da evlilik gibi başka bir müjdeli haber duyabilirsiniz. Rüyada hediyelik eşya aldığını görmek, aynı zamanda bekar olan kişiler için gönüllerini çalacak birinin karşılarına çıkacağına yorumlanır. Aşk hayatında sürprizler olabilir.

Rüyada Hediyelik Eşya Satmak

Mal mülk değişimi olabilir, elinizden mal mülk çıkarabilir ya da yenileyebilirsiniz. Eğer bir yerden beklenen bir toplu para varsa da bu para tez amanda elinize geçebilir. Bir yerden gelen maddi olanaklar da elinizi rahatlatabilir.

Rüyada Birinden Hediye Almak

Sizi beklenti içerisine sokan biri varsa bu kişiden beklentilerinizi karşılaması, vermiş olduğu sözleri tutacağına yorumlanır. Birinden beklenen jest de olabilir. Size bir konuda yardımcı olabilir, işlerinizin kolaylaşmasını sağlayabilir.

Rüyada Hediyelik Eşya Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, mesleki hayatta çekilen sıkıntıların tez zamanda son bulması ve sevdiklerinizden hayırlı haberler alarak mutlu olmaya yorumlanır. İlerleyen günlerde sevdiklerinizden bir jest de görebilir, çok heyecan duyabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Hano dedi ki:

  Merhaba Ruyamda hediyelik çanta satin aliyorum parasini verdim.vé de evime çok kalabalik insanlar gelmis.ama ben disari gidiyorum.

 2. Enise dedi ki:

  Rüyamda kılozete taş attım ve sifona bastım sonra kılozet ten kartona sarılı hediye geldi hediyeyi açdımda içinde karakterli dolap süsü vardı

 3. yeliz sınar dedi ki:

  Merhaba, rüyamda erkek arkdaşımın annesi ile pazar yeri gibi bi yerdeyiz 2 tane duvarda asılı köy yorganlarından var beyaz önü işlemeli onları alıyoruz kocaman bir yorgan seriyoruz kalın geliyor üst üste ama yorgan bayağa büyük ve temiz bir yorgan ama hüzünlü bir ortam yok sonrasında ise , daha sonra ben geziniyorum süs eşyaları görüyorum daha sonra babamı amcamı ve rahmetli babanemi görüyorum kesik kesik babanem ile konuşuyorum hatırladıklarım bu kadar, ne amlama geliyor hayırlara inşallah diyorum teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz insan ile birlikte önünüzdeki hedeflere ulaşıp sıkıntılarınızı atlatmaya, aile içinden destek gelmesine yorumlanır.

 4. Sevda dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim bi arkadaşım bana üzeri işlemeli beyaz bir yastık kılıfı hediye ediyor yorumlar mısınız rüyamı?

  1. admin dedi ki:

   Helal yoldan bol kazanca yorumlanır.

   1. Aslı dedi ki:

    Merhaba rüyamda evimizin tavanında dallar vardı. Ağaç baya büyümüş tavana dalları yayılmış. Ve oraya da iki tane kuş yuva yapmış ayrı ayrı tabi. Ve her iki yuvada da yavrular ve yumurtalar var. Sonra beyaz bi kedi gelip yuvadan bi tane yavruyu götürüyor. Ama engel olamıyorum. Kovmaya çalışayım derken başka gri bi kedi ona yaptım sanarak üstüme atlıyor. Sonra noluyosa bütün aile toplanıyoruz yani bütün sevdiklerim akrabalarımız. Ve bunlar bana sürpriz yapıyorlar. Kendi elleriyle pasta yapmışlar. Ve yine kendi elleriyle bana hediye yapmışlar. Bunları alıyorum ve çok mutlu oluyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinize hayırlı misafirler gelmesine ve onlardan alınacak haberlere sevinmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status