Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

Rüyada hıçkırarak ağladığını görmek, geçmişte yapılan hataların yeniden karşınıza çıkması, bu sebeple de yeniden benzer üzüntüler yaşamak anlamına gelir. Geçmişte yapılan yanlışlar yüzünden suçlanabilirsiniz, bu sizin keyfinizi kaçırabilir, kalbiniz kırılabilir. Geçmişte her ne kadar ders aldığınız bazı şeyler olsa da benzer şeyler yaşama korkusu da yaşanabilir. Özellikle de aşk hayatında ilişkiniz eski sevgili ya da başka geçmişle alakalı şeyler yüzünden çıkmaza girebilir. Bazı şeyleri telafi etmeniz zaman alabilir ve artık bunaltabilir. Rüyada hıçkıra hıçkıra ağlamak, daha önce işlenen günahlar yüzünden vicdan azabı çekmek olarak da yorumlanır. Birine yapılan bir haksızlık için kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

Rüyada iç çekerek ağlamak, yakın çevrenizden göreceğiniz kötülük ile birlikte çok üzülmek, moralinizin bozulmasına ve ihanete uğramış gibi hissetmeye de yorumlanır. Bir şey içinize oturabilir, her an aklınıza geldiğinde duygusal olabilirsiniz. Rüyada içli içli ağlamak, ailevi sıkıntıları aşmakta zorlanmak, suçlanmak gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Birine Sarılıp Hıçkırarak Ağlamak

Üzerinizde baskı hissetmek ve bu sebeple de bazı şeylerin dayanılmaz hal almasına yorumlanır. Özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünebilirsiniz, size karşı haksızlık yapılıyor olabilir. Örneğin özel hayatınızda kıskançlık yüzünden artık bir şeylere tahammül etmek zor gelebilir.

Rüyada Hıçkıra Hıçkıra Ağlayarak Uyanmak

Duyacağınız bazı sözlerin adeta içinize işleyeceğinize ve çok alınacağınız bir olay ile karşılaşmaya bu yüzden de üzülmeye yorumlanır. İçinizi huzursuz eden bazı sıkıntılar olabilir ve başka insanların hal hareketleri kalbinizi yaralayabilir.

Rüyada Hüngür Hüngür Ağlamak

Hak edilen saygı ve ilgiyi görmemek, ihanete uğramak gibi anlamlara gelir. Şu günlerde özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar yüzünden bir süre yalnız kalmaya ve kafanızı dinlemeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, zorlukları aşmaya ve kederli günleri geride bırakmaya, haksızlıklar karşısında güçlü kalmanız yönünde yorumlanır. Eğer manevi yönden sizi sarsan konular varsa biraz daha sabırlı olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizden anlayış bekleyebilirsiniz, ancak çok fazla beklentiniz olması beraberinde hayal kırıklığı da getirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Serife dedi ki:

  Rüyamda içli icli ağladığımı gördüm ama bana karşı yapılan bi haksızlık karşında boğula bogula ağladığımı gördüm..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıların bitmesine ve sevinçli habere yorumlanır.

 2. ALİ dedi ki:

  Rüyada iç çekerek ağladığımı görüyorum. 5 gün arayla aynı rüyayı gördüm. Neden ağladığımı hatırlamıyorum ama sakin bir şekilde hıçkırarak ağlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya üzüldüğünüz bir konuda hayırlı gelişmeler olmasına yorumlanır.

 3. Habil dedi ki:

  Babam vefat edib. Rüyamda uzun zamandır kayb olduğunu görüyorum. Onu arıyorum. Sonra aniden kapıdan içeri giriyor. Ona sarılıp hönkür-hönkür ağlıyorum. O da ağlaman bitene kadar sarılmaya davam et diyor. Sonra ağladıkca nefes alamadığımı görüyoyorum. Uyandığımda da ağladımı hiss etdim.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya bazi sikintilarin caresizligin sona ermesine yorumlanir.

 4. kb dedi ki:

  Ruyamda benim icin degerli birisinin beni umursamadigini gorup kendimi titmaya calisaraj agliyodum ama tutamiyodum cok fazlasiyla agliyodum icli icli.

  1. admin dedi ki:

   Sizinle dertleşmek isteyen biri olabilir.

 5. Rumeysa dedi ki:

  Rüyamda annem bana birşeyler söylüyordu ve benim çok zoruma gidiyordu hıçkıra hıçkıra hıçkıra ağlıyordum. Hıçkırarak ağlar gibi hissederek bir daralmayla uyandım ama gözümde yaş yoktu.

  1. admin dedi ki:

   Anneniz ile bir konuda dertleşebilirsiniz.

 6. Hilal dedi ki:

  Rüyamda arkadaşım kolumu çok sert şekilde sıkıyor ama ben kolumdan çok huylanırım hıçkıra hıçkıra ağlıyorum o benim hassas olduğumu biliyor ama bile bile kolumu sıkıyor diyorum ağlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşınız sizi hata yapmamanız için uyarabilir.

 7. Hacer dedi ki:

  Rüyamda bebeğim banyonun içine girmiş ve şişmiş kalmış kafası ve ben nasıl Ağlıyorum hüngür hüngür 112 arıyorum acmiyorlar sonra hastaneye götürüyor iyi gibi ama benim ağlamam hiç gecmiyo

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların üstesinden gelmeye ve zorlukları aşmaya yorumlanır.

  2. Rumeysa dedi ki:

   Rüyamda annem bana birşeyler söylüyordu ve benim çok zoruma gidiyordu hıçkıra hıçkıra hıçkıra ağlıyordum. Hıçkırarak ağlar gibi hissederek bir daralmayla uyandım ama gözümde yaş yoktu.

   1. admin dedi ki:

    Aileniz ile aranızda kırgınlık varsa biter.

 8. Aslıhan dedi ki:

  Rüyamda haksızlığa uğradığımı görüp o kişiye hatalarını yüzine vurarak aglıyorum ama hıckırarak aglama sesım cıkamıyor .hırslanıyorum ve ona karşı yaptıgı hataları anlatıyorum oda umursamaz tavarlarıyla benı dinliyor daha cok hırsla ağlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Mutlu olacağınız bir olay yaşamaya yorumlanır.

   1. Maki dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimi özlediğimi ve hıçkıra hıçkıra ağladığımı gördüm şuan hayatımda başka birisi ve 1 yıldan fazla geçmesine rağmen yolda hıçkıra hıçkıra ağlayarak gidiyordum yine mi dedim rüyamda baştan başlıyor bu özlem ne bitmez şeymiş falan dedim gözyaşı döktüğümü görmedim ama sadece ağladığımı hatırlıyorum

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya çok mutlu olacağınız biri ile tanışmaya yorumlanır.

 9. Hicran dedi ki:

  Ruyamda eşim uzakta olan bir arkadasima sarilarak hıçkırarak agliyodu.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin mutlu olacağı bir olaya yorumlanır.

 10. Serpil dedi ki:

  Rüyamda bir kaç tabut kalabalık var biri mezarı öpüyor üzgün herkes bende hıçkırarak ağlıyorum sanki uyanıkmış gibi hıçkırdığımı hissediyordum.

  1. admin dedi ki:

   İç sıkıntılardan kurtulmak ve sağlık sıhhate yorumlanır.

 11. Dilek dedi ki:

  Kız kardeşim ölmüş rüyamda teneşir üzerinde yıkanıyor ve erkek yıkıyor. Ben normal hayatta çok düşkünüm kardeşime ben büyüttüm onu 16 yaşında kendisi rüyada öyle içli ağlıyorum ki hala etkisindeyim. Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Uzun bir ömre ve sağlık sıhhat içerisinde olacağına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status