Rüyada Hırsızı Yakalamak

Rüyada hırsızı yakaladığını görmek, kendi hakkınız olan neyse sahip olmaya ve kendi çabalarınız ile bir şeylere sahip olmaya yorumlanır. Zor yolu seçen kişiler bu yolda sonuca varırlar. Sizi eleştiren ve yapamazsın başaramazsın diyen insanlar varsa da başarınızı görürler. Sizi eleştiren insanlardan daha iyi makam mevki elde edilir. Zor bir sürecin altından önemli bir konuma gelinir. Şu günlerde birilerinin aklınızı çelmesine karşın dikkatli olun. Sizin hayallerinize engel olmak isteyen insanlar varsa haksız çıkarlar.Rüyada hırsızı yakalamak polise teslim etmek, aynı zamanda elinizden çıkan paranın pulun geri gelmesine yorumlanır. Sizi dolandıran ya da mağdur eden insanlar varsa geri borçlarını öderler. Nafaka ya da tazminat bekleyenler de zamanında karşı taraftan paralarını alabilirler.

Rüyada evinde hırsız yakalamak, evinizde rahat geçim ve mutluluk için verdiğiniz emek ve çabanın sonuç vermesine yorumlanır. Aile fertlerinin yüzü güler ve geçim iyi olur. Evli olanlar eşlerine destek verebilirler ve eşiniz ile evinizde artık daha mutlu olursunuz. Aranızı bozan ya da maddi külfet olan insanlar artık ev içine müdahale etmezler.

Rüyada Erkek Hırsızı Yakalamak

Bir erkeğin menfaat sahibi olduğunu görmeye yorumlanır. Sadece kendi menfaat ve çıkarlarını gözeten biri  sizi rahtsız edebilir. Bu insan ile ortak iş ve projelerden ayrılabilirsiniz. İş hayatında bazı insanların aç gözlü ve çok hırslı olması sizi geri itebilir, bu insanlardan uzak durma kararı alabilirsiniz.

Rüyada Kadın Hırsızı Yakalamak

Bir kadının sizi kullanıp borçlandırmasına yorumlanır. Çevrenizde bir kadın sizden borç para alabilir ya da sizin borca girmenize sebep olabilir. Sadece kendi çıkarını düşünen bir kadın yüzünden maddi zarara uğranabilir.

Rüyada Hırsızı Yakalamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizi kendine rakip gören insanlar varsa fark atmaya ve daha iyi maddi duruma sahip olmaya yorumlanır. Gelecek günlerde hakkınızı savunmanız gereken bir durum olabilir. Çevrenizde bir insanın aç gözlü olması yüzünden biraz daha temkinli davranmak durumunda kalabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Burak dedi ki:

  Rüyamda bir uyuşturucu çetesini gördüm Arabayla kaçıyorlardı , önlerini kestim durdurmaya çalıştım durdular . Oyalamaya çalıştım kaçmasınlar diye . Ve hemen polise haber verdim . Polisi görür görmez kaçtılar arabadaydılar önlerine çıktım araba hızlı gidiyordu arabanın kapısını açıp hepsini çıkardım ve polise teslim ettim . Ama sadece bir tanesi kaçtı. Bu rüyamın tabiri nedir? Teşekkürler .

 2. anonim dedi ki:

  Rüyamda annem ve kardeşimle sırt üstü yerde yatarken, annem eve hırsız girdi diyor kalkıyoruz, kalabalık bir çinfen grubu, hepsi erkek. eşyalarımızı aşagıda kamyonlarına taşımışlar “biz siz tanıyoruz, ayıp yahu” diyoruz, onları tanıyormuşuz, çingenler eşyalarımızı tekrar geri taşıyorlar ama bazı eksikler varmış, eşyalar torbalar içinde daınık halde evde duruyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya madid kaygıların azalmasına, birinden destek görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status