Rüyada Hırsızların Eşyaları Çalması

Rüyada hırsızın eşyaları çaldığını görmek, elinizden bir miktar para çıksa da yakında telafi etmek anlamına gelir. Geliriniz de yükseliş olabilir ya da bir yerden gelecek para ile birlikte masraflarınızı rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Gelecek günlerde yapılacak olan masraflar iimdiden sizi endişelendiriyor olsa da rahat bir şekilde çözüm bulunabilir. Ev içerisinde giderler için de harcamalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Ev içi bütçe sarsılmaz.

Rüyada eşyaların çalınması, aynı zamanda bazı sıkıntıları kısa sürede atlatmak anlamına gelir. Maddi yönden yaşanacak sıkıntılar kısa sürer ve kısa sürede yeniden eski düzeninizi kurabilirsiniz. İş arayan kişiler de bir süre sabır ettikten sonra yeniden bir iş fırsatı elde edebilirler. Ancak biraz sabırlı olmanız gerekecek.

Rüyada Eve Giren Hırsızın Eşya Çalması

Yeni plan ve projeleriniz için bir süre daha sabır etmeniz gerekecek. Her ne kadar biraz da aceleci olsanız da sabrederseniz bir şeylerden sonuç alacaksınız. Mesela yeni bir iş kuranlar ilk başta umutsuzluğa kapılabilirler. Ancak biraz bekledikten sonra işleriniz yoluna girelebilir. Ticari hayatta da durgun bir dönem atlabilirsiniz ya da iş hayatında makam mevki yükselmek isteyen kişiler de biraz daha sabır etmeleri gerekecek. Hak ettikleri gelir ve mevki geç de olsa gelecek.

Rüyada Hırsızın Eşyaları Çalması Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, rüyada eve giren hırsızın eşyaları çaldığını görmek elinizden çıkan paranın geç de olsa yeniden elinize geçmesi anlamına gelir. Maddi yönden olanaklarınızın zamanla artacaktır. Özellikle geçim sıkıntısı çeken kişiler bir süre huzursuzluk yaşayabilirler. Ancak mal mülk kayıpları da geri gelir. Birine borç verdiyseniz size ödemesini geç yapabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR
 1. Şükran Bayazit dedi ki:

  Rüyamda oğlumun evine hırsız girmiş ve mutfak dolabının yarısını çalmış birde yerdeki halıları çalmış ama evi dagitmamis

 2. Amber dedi ki:

  Ev dışındaymışım, eve geliyorum balkon demirleri kesilmiş , evdeki tüm elektronik eşyalar ve paralar çalınmış.. Kapıyı açıyorum , bağıracağım sesim çıkmıyor. Telefon açmaya çalışıyorum polise.. Ağlayarak uyandım.

 3. Sabab sen dedi ki:

  Rüyam da eski baba evine yeni eşya alıyorum ve hırsız o eşyaları çalıyor …bu rüyayı 2 defa gördüm uyanıp uyuyup tekrar gördüm saygilarimla

 4. Sibel dedi ki:

  Merhaba rüyamda evime görümcem ve arkadaşları geliyor sözde doğum günü varmış görümcenin bende kutlayacaklarmış neyse eğleniyorlar hepsi uyuyup sızıp kalıyor bir köşede bizde görümcem le dışarı çıkıyoruz fakat eve döndüğümüzde evde yerde sadece eski bir yolluk ve bir büyük bir koltuk bıraktıklarını geriye kalan herşeyi taşıdıklarını altın ve paralarımı çaldıklarını görüyoruz polisi arıyoruz yorumunuzu merakla bekliyorum

 5. Gülay dedi ki:

  Merhabalar rüyamda gece uyanıyorum evime kargo ile bazı yeni eşyalar geldiğini kurulumun yapıldığını görüyorum fakat sonra onlar gittikten sonra mutfağa gittiğimde mutfaktaki eşyaların bazılarının olmadığını bazilarinin yerine eski beyaz eşyaların koyulduğunu görüyorum sonra hırsız girdiğini anlıyorum evdekileri uyandiriyorum daha sonra kapının kilit göbeğinin yerinde olmadığını anlıyoruz sonra polis çağırıyoruz sonrası gerekli işlemler falan yapılıyor. Lütfen rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler…

 6. Esra dedi ki:

  Rüyamda evimin eşyaları yatak odası hariç hepsi çalınmış yerine eski bana ait olmayan eşyalar koyulmuş kalktığımda eşyalar yok arka bahçemde bi kamyon kamyona yüklemişler kaçıyorlar arkalarından çıplak ayaklarla koşuyorum fakat yakaliyamiyorum sokakta iki tane çingen kız var onlara soruyorum başta bilmiyoruz deselerde biri yalvarislarima dayanamayıp söylüyor oarada başları geliyor ve ondan korkuyorlar beni kendi mekanlarına götürüyorlar karanlık ürkütücü bi apartman dairesi en üst katı merdivenlerde ben yalvarıyorum eşyalarımın geri vermeleri için başları olan adamda tanesine 9 bin verirsen veririm diyor bende benim okadar param yokki deyip ümidimi kesiyorum ve bari beni bırakın evde iki tane çocuğum var yalnız kaldılar diyorum ama bırakmıyorlar aklım bu seferde hep cocuklarimda kalıyor. (Biraz uzun oldu ama yorumlarsanız sevinirim)

DMCA.com Protection Status