Rüyada İçine Şeytan Kaçması

Rüyada içine şeytan girmesi, kafa karıştırıcı haberler almak ve içinize bir takım şüpheler girmesine yorumlanır. Büyük bir şüphe içerisinde olabilirsiniz. Belki de duyacağınız şeyler sizi manevi yönden de rahatsız edebilir. Bu sebeple de istemeden de olsa birilerine kötülüğünüz dokunabilir. Bazı insanlara karşı ön yargılarınız artabilir ve düşünceleriniz olumsuz yönde değişebilir. Belki de o kişiye bir kötülüğünüz dokunabilir.  Sizi kıran kişilere karşı affedici olmakta zorlanabilirsiniz. Rüyada içine şeytan girdiğini görmek, aynı zamanda size karşı yapılan haksızlıkları ya da ihaneti affetmemek anlamına gelir. İçinizde bazı duygular ölebilir, birine karşı sevginiz bitebilir ve o kişiye karşı kalbiniz soğuyabilir. Kalbinizin kırılacağı olayların yaşanması ile birlikte zor kararlar alınabilir.

Rüyada insan kılığına girmiş şeytan görmek, sizi kandırmaya çalışan birine yorumlanır. Bu kişi ilk başta size dostça bir tavır içerisinde yaklaşsa da asıl niyeti sizi kullanmak, zarar vermek olabilir. Bu kişi çıkar ilişkisi de kurmaya çalışarak sizin kalbinizi kırabilir. Bu sebeple de zor bir süreç atlatılabilir. Size güven vermeyen kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Yoksa yarı yolda bırakılmanız ve zarara uğramanız an meselesi olabilir.

Rüyada İçine Şeytan Girmiş Bebek Görmek

Parasal anlamda bazı kayıplarınız olabilir. Yeni yapılan başlangıçlar sonucunda zarara uğrama sizi üzebilir. Yeni bir iş yatırımı ya da başka heves edilen bir konuda bazı şeyler pek de sizin istediğiniz gibi yolunda gitmeyebilir. Bazı insanlardan kötülük gelebilir.

Rüyada İçine Şeytan Kaçtığını Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre hayallerin yarım kalmasına ve hevesinizin kaçmasına, birine kin beslemeye yorumlanır. Size yapılan kötülükleri unutması zor olabilir ve kafanızı karıştıran bazı durumlar yüzünden zor günler atlatabilirsiniz. Bazı şeyleri zamana bırakmanız, aceleci ve öfkeli kararlar vermekten daha hayırlı olacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Çiğdem dedi ki:

  Rüyamda birinin içinde şeytan vardı onunla mücadele ederken bana gecti ve hoca arıyordum rüyamda çıkarması için

 2. Deniz dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın veya ailemden birinin içine şeytan giriyor ve kimin içine girdiğini tek ben biliyorum düşüncelerimi okumasın diye bir şey düşünmüyorum normalmiş ve hiçbir şey olmamış gibi davranıp insanları uyarmaya çalışıyordum o insanlarda sürekli etrafımda olan insanlar.. onlara “şu kişinin içine şeytan girdi yaklaşmayın kaçalım” diyorum ve uyanıyorum.

 3. Zulfiya dedi ki:

  Rüyamda elimde 1 buçuk yaşındaki kızım varmış kızım bir şey yapmıştı bende sinirlendim da onu tokatladım ve elime kızımı aldim kaldırdım sonra ic içimden agliyom ALLAH’M şü içimdeki vahşet dan kurtar kızıma zarar veriyom diye ağlıyorum sonra nerdense yanıma babam gelmiş uzanıp yatıyormuş bende geldim baş ucuna oturdum kızım ie ve babamın yüzüne 2 3 defa tokatladım ve babam ne oldu diye kalktı ama sinirlenmedi da ben diyormuşumki BABA ŞU ANDA kendimdeyken çabuk elimden bebeğimi al kizimi al diyormuşum yani icimde bi şeytan varlığını hissediyormuşum ve ardından hemen içimden şeytan sınırlamaya başladı yani birisini öyle böyle duvasım geliyormuş ESTAHFURULLAH …lütfen cevabınızı bekliyorum önceden teşekkürler

 4. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda, Bir gün evde yalnızken aniden bayılıyorum, sonra bir kadın var ve acı çeke çeke öldüğünü gördüm. Kafamda anlamadığım fısıltılar dolaşıyor ve aralarından birisini duyuyorum artık onun görevi bitti sıra sende diyor. Bayıldığim yerden kalkıp aynaya doğru baktığımda sesler yoğunlaşıyor ve bir soru geliyor. Soruda kısaca benim bedenime giren ruh ile başka ruhları yöneterek insalara musallat olmamı onlara istediğim iyiliği veya kötülügü yapabileceğimi söylüyor ve sonrada kime yapacaksın diye sorduğunda cevap vermeye çalıştığimda çenemi kullanamadığımı ve sanki kilitlenmiş gibi olduğunu fark ettim en sonunda bana konuşmam için izin verdiler ve bende 3 kere ayrıl dediğimi hatırlıyorum ruhun bedenimden çıkışını iliklerime kadar hissettikten sonra lambayı yakıp öylece otutuyorum

 5. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda ağzımdan içime şeytan girdi. Onunla savaşmaya başladım. Namaz kılarak dua okutarak onunla mücadele ye başladım. Namaz kılarken bana dokunmak için çok uğraştı. Onu dua okutarak yenmeye çalıştım. Gözümlede gördüm. Mücadele ettim.

 6. Murat dedi ki:

  Merhaba rüyamda 14-15. Kat gibi çok yüksek katlı binadan ev alıyorum evin dışı komple camla kampli çok güzel manzarası var ve çok lüks ve büyük bir ev idi.

 7. Murat dedi ki:

  Merhaba rüyamda cami veya cami gibi geniş büyük bir yerde namaz kılıyorum birisi beni tekmeleyerek sol tarafima yatırmaya çalışıyor fakat hiç bozmadan devam ediyorum, daha sonra dışarda namaz kılıyorum sonra birileri gelip ettahiyati süresini okurken kafamı geçecek kadar kumla gomuyorlar namazı bozmadan nefesimi tutup süreleri okudukdan sonra selam verip kafamı kumdan çıkarıp nefes alıyorum ve çok şükür diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 8. Murat dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda büyük içi malla dolu mağazam varmış cebimde çok para var kendimce konuşuyorum kaybettigim herşeyi yeniden kazandım diyorum çok sevinçli ve mutluyum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak güçlenmeye yorumlanır.

 9. Murat dedi ki:

  Merhaba rüyamda çalıştım işyerinden ayrılmıştım kendi işimi kurmusum ama küçük bir dukkanmis ve iş yapamıyorum diye üzülüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni mesleki fırsatlara yorumlanır.

 10. Ahmet dedi ki:

  Merhaba rüyamda calisdigim işyerinden ayrılmıştım küçük bı işyeri açmışım ve satış yapamıyorum kendimce işyeri açtığım için pişmanlık duyar gibiyim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni imkanlara yorumlanır.

 11. Murat dedi ki:

  Merhaba rüyamda yanımda vefat eden teyzem vardı tuvalete pilav ve yemek dökülmüştü yemek cokdu ve yemeğin tuvaletin deliğinden akıp gittiğini gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlar tanımaya, sağlık sıhhate yorumlanır.

 12. Murat dedi ki:

  Merhaba rüyamda kilisede başkalarının yanında içinden süreler okuyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir dileğin gerçek olmasına yorumlanır.

 13. Nihat dedi ki:

  Rüyada bi odada babam birlikteydim babam kapıya doğru yöneldi geri çekildi orada ruhani birşey var dedi bende hemen babamın önüne geçtim kapıya yöneldim şeytan havada uçup içime girdi yatağa uzandım ve besmele çektim biraz rahatladım icimden atmak için süre okudum ezan okudum rahatladım icimden attım bunun tabiri nedir.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir sizi üzen bir konuda iyi gelişmeler olmasına yorumlanır.

 14. CANAN dedi ki:

  SlAm ,ruyamda hiç tanımadığm kalabalık bir aylenin içinde eski bir evde bulunuyorum ,eşimle bu Ayle büyük bir mevla paramıza el koymuş vermek istemiyor ve bizim bu paraya ihtağcımız var diye görüyorum ve geri vermeleri için ikna etmeye çalışıyorum .yanım da bi kadın oturuyor ve onum yaşlı kayınpederin en son sözünü bekliyoruz ,kadına eğlip polisi ara diyorum bu dede bizi ölüderecek diye korkar ken ode de arapça konuşarak yanıma geldi ellerimi tutmalarını söyledi o arada ellerim yamuldu sesim kısıldi içimde şeytan var diye o dede bağrıyor ve arapça bir şeyler söylüyor bağramak istiyorum ama sesim çıkmıyor ellerim yamulmuş üzüm bir toaf olmuş bir şekilde içimde şeytanı çıkarmak istiyor lardı ,korkarak uyandım hala etkisindeyim çok gerçekti uyandığım da hala vücüdüm tutulmuş gibiyidi ,sanki her yerime kramp girmiş gibi .yorumunuzu sabırsızca bekliyorum Saygılarım la.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü kişilerden uzak durmaya ve dert tasanın bitmesine yorumlanır.

 15. Sifa dedi ki:

  Rüyamda kalabalik yerdeyiz kuran okunuyordu esim agliyordu….yanimda tanimadim bir kadin dua okurken bana bakip duruyordu göz rengi deyisdi ve kalin bir ses ile bana git burdan sen deccalsin diye bagirip durdu esim o esnada hüngür agladi ve Ben korkarak kalbim carparak uyandim…yorumunuzu bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya korku ve sıkıntıların yakında atlatılmasına yorumlanır.

 16. Dolunay dedi ki:

  Bir mağara gördüm büyük her zaman o mağaraya gidiyomuşum gibiydi yine mağaranın ordaydım ama tabi orda arkadaşımda var ve baya kişilerde var mağaradan bişey almak istiyoruz ama korkuyoruz sonra mağarayı tanıyan arkadaşım en önde ilerliyoruz ama ben korkuyorum sonra alıcağımız şey bir içki diye hatırlıyorum sonra geri dönerken arkadaşım en arkada kalıyo sonra bağırıyo bekleyin en öne ben geçiyim diye kayboluruz diyor koşarak en öne geçiyo sonra ilerliyoruz ama sanki mağarada birşey var sonra kardeşim yanımda oluyo ve ilerlerken kardeşimin içine bişey giriyo ama bunu rüyada cin olarak hatırlıyorum. Bağırmaya başlıyo ben de bütün duaları okuyorum sonra ileri gidiyo bizde onu izliyoruz bana bağırıyo yanıma gel diye bende gitmiyorum en son sinirlenip yanına gittim ve bağırdım ne var diye sonra sinirlendi ve gözleri döndü beni tuttu ellerini kafamın yanına getirip bişeyler yaptı o an zihninden bişeyler geçti ama bakmamaya çalıştım sonra gözlerim kaydı uyandığımda ise gözlerim kayıktı ve heryerim uyuşmuştu kendimdeydim ama uyanamadım çok korktum inşaallah kötü birşey değildir. Cevaplarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıdan ve kaygıdan kurtulmaya, önemli bir başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 17. Sude dedi ki:

  Gece biraz endişeyle uyudum ve sabaha karşı gördüğüm rüyada hastanede psikolog diye tahmin ettiğim birinin yanındaydım onla biraz konuştuktan sonra arkada bir oda vardı ve onun çalışma masası Masada bir müddet oturduktan sonra bileğimin altında iki veya üç yerin kanadığını gördüm ilk önce kendim sarmaya çalıştım sonra saramayınca gayet sakin bir şekilde odadan çıkıp hemşirelerin oraya gittim birden kanamaya başladı lütfen sarabilir misiniz diyorum ve o anda oradaki psikolog kamera kayıtlarını açıyor ve elime veriyor orda ilk giderken kamera kayıtlarında bayıldığım görüyorum ve aklımdan bir hastalığım olduğu o yüzden bayıldığım ve elimi kanattığım geliyor sonra bir yere oturuyorum Ve tekrar bakıyorum ve aslında bayılmadığımı duvara karşı arada bir vahşi hayvan sesine benzer birşey çıkardığımı duvarlara karşı yani içime cin kaçtığını görüyorum ve hastalık olayından daha fazla telaşa kapılıyorum ne olacak şimdi falan diyerek ağlıyorum ve o sırada psikolog ve hemşire bana bakıyor. (14 yaşındayım ve 30-35 gün sonra falan LGS’ye giricem acaba onla ilgili bir hayır veya şer mi yoksa bana ihanet eden ve benim kötülüğümü isteyen insanlar var onları affedemiyorum onla ilgili bir şey mi?)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen ve endişelendiren kişilerden iyi haberler almak ve hataların telafisine yorumlanır.

 18. Kaan Kılıçaslan dedi ki:

  Rüyamda evde geziyorum. Sonra odama giriyorum ve odamda kendimi görüyorum. Tuhaf bir gülüşüm var içime şeytan girmiş gibi gülüyorum. Tuhaf bir gülüş ve sonra korkarak uyanıyorum. Hani dişler aç bir aslan gibi gözler desen ondan beter.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde maddi manevi sıkıntıların sona ermesine yorumlanır.

 19. Hicran dedi ki:

  Rüyamda içime leytan giriyor ayetel kürsiyle birlikte çıkarıyordum.bazen tamamını unuttuğum oluyodu elime Kuranı Kerim aldım bi türlü açamadım okuyun diye bağırıyordum.etrafımda tanımadığım insanlar vardı ve onlarında içine şeytan kaçtı okuyup üfleyip hepsini çıkarttım çok savaştım.çıkardığım bi başkasının içine giriyodu.korkarak uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü karamsar düşüncelerden arınmaya, öfkenin dinmesine yorumlanır.

 20. bilmesendahaiyi dedi ki:

  arkadaşımın evindeyim eskiden olmuş bir olayı anımsıyorum babası hasta (şeytan girmesi) arkadaşım da dualarla haşır neşir bir kız sonra kendi evimdeyim babam tuhaf davranıyor içine brişey kaçtığını öğrendiğimizde ise yüzü yeşil olup boynu kırılıp dönüyor elleri bilekleri kırılıyor dönüyor tuhaf sesler çıkarıyor baba yapma diye bağırıyorum şeytan benle konuşuyor kötü şeyler söylüyor kaçıyorum bizi buluyor ayetelkürsi okuyoruz kısa bir süre diniyor sonra daha şiddetli geliyor o kıza gidiyorum elinden birşey gelmiyor daha sonra babamın okuluna gidiyoruz babamı sıkıştırıp yaşlı bir kadına dua ettiriyoruz canı çok yansa da çıkıyor ama aslında hep bir parçasının içinde kaldığını ben hissediyorum eve yürürken mezarlıklar benle konuşuyor daha doğrusu bileğimden çekiyorlar gülüp geçiyorum ama öncesinde koşuyorum ve hızımı kesemiyorum bişey beni ittiriyo ve ölmeden kendimi tutmayı başarıyorum eve geldiğimde ise babam huysuz ve aksi davranıyo ben de saatlerce ağlıyorum uyandığımda çok kötü durumdaydım üstelik dua edip yatmıştım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size karşı kıskanç veya rakip olan kişilerden bir adım öne geçmeye yorumlanır.

 21. Ismail dedi ki:

  Ben rüyamda telefonumla oyun oynarken omzuma bi el dokunuyor ama arkamda kimse yok sonra ben bağırıyorum ve kendimi annemin odasına atıyorum gittiğimde kollarım önde sanki içine şeytan girmiş gibi birden yere oturuyorum daha sonra kızım ağlıyo ve onu almaya gidiyorum ama kızımıza götürüyorlar odasında bulamıyorum sadece ağlama sesini duyuyorum ama kendisi yok

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size öfkeli biri varsa öfkesinin geçmesine aramasına yorumlanır.

 22. Naz dedi ki:

  Merhaba. ben ruyamda uyaniyorum ve biraz agirlik hissediyorum agzim da biraz eyilmish konushmakta zorluk chektigimi hiss editorum,banyoya gidiyorhm elimiyuzumu yikamak icin aynada gozlerimin renginj degishik kirmiza veya yeshil goruyorum,annemden yardim istiyorum ruyamda aglayarak ama bisheh yapamiyo, gerisini hatirlamiyorum lutfen achiklaya bilirmisiniz. bide ben son zamanlar namaza bashlamak istiyorum ama sanki bisheyler beni engelliyo birturlu bashlayamiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz kişilerden iyi haberler almaya, sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 23. Buse dedi ki:

  Rüyamda bi odadayım yanımda bir hoca var karsımızda kırmızı eşarplı bi kadın içinde şeytan varmış onu cıkarmak için ordaymışız hoca dualar edıo şeytanı cıkarıo ama seytan evde hala daha sonra uyanıom tekrar uykuya dalıyorum kısa süre içinde hoca ya dıyorum ki ya birinin içine girerse yine tekrar o eve gıdıoz kırmızı eşarplı kadının içinde yine şeytan var bana bakıo sürekli biişiler dıo bana hoca dualar edıo o sırada sonra o içinde seytan olan kadın dıo ki bni gösterip onun içine giricem dıo o sıra yarı uyanık sekilde dualar felan ediyorum kadın boğazıma yapısıo içime şeytan gırıo titriyerek uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kızdıran ve üzen birinin pişman olup özür dilemesine yorumlanır.

   1. dosanayi777@gmail.com dedi ki:

    Yuxuda biliremki evde nese bas verirdua oxuyub evi terk etmek isteyirem ama her dua oxuduqca agirliq hiss eliyirem guzguye baxib ozumu seytan cilidinde gorub qorxuram dua oxumaq isteyirem ama oxuya bilmirem uzumu gizlediremki evladim meni hele gormesin ve bu an yuxudan ayiliram

   2. Yeqo dedi ki:

    Bir zehmet menimde yuxumu anlatin

 24. İrem dedi ki:

  Hocam ben rüyamda yatagımda uyaniyorum ve uzerimde bir agirlik sonra kendime geliyorum ve euzu besmele cekiyorum ruyamda icime seytan kacmis ben euzu besmele cektikce can cekisiyor ciglik atiyor bana zarar vermeye calisiyor sonra ben annemin yanina gidiyorum anne geldi yine beni felc edecek yardim et diyorum sonra bianda odama tekrar kosup senden nefret ediyorum diyerek zikir getiriyorum benim cok pis basim donuyor ve o icimdeki seytan ben zikir getirdikce evi sallıyor deprem oluyor. Sonra ben mutfaga gidiyorum yere cokuyorum yavas yavas felc oluyorum LA ILAHE ILLALLAH diyerek yavas yavas felc oluyorum ve uyanıyorum. Yorumlar mısınız lütfen cidden beni cok etkiledi . Tesekkurler.

 25. İrem dedi ki:

  Hocam ben rüyamda yatagımda uyaniyorum ve uzerimde bir agirlik sonra kendime geliyorum ve euzu besmele cekiyorum ruyamda icime seytan kacmis ben euzu besmele cektikce can cekisiyor ciglik atiyor bana zarar vermeye calisiyor sonra ben annemin yanina gidiyorum anne geldi yine beni felc edecek yardim et diyorum sonra bianda odama tekrar kosup senden nefret ediyorum diyerek zikir getiriyorum benim cok pis basim donuyor ve o icimdeki seytan ben zikir getirdikce evi sallıyor deprem oluyor. Sonra ben mutfaga gidiyorum yere cokuyorum yavas yavas felc oluyorum LA ILAHE ILLALLAH diyerek yavas yavas felc oluyorum ve uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size zararı dokunan birinin pişman olmasına, adaletin sizden yana olacağına yorumlanır.

 26. Yasin dedi ki:

  Merhaba hocam. Ben gece uyumadan önce rüyamı kontrol edebilmek için telkin yaptım sonra 4 saatlik uyku uyudum, alarm ile uyandım ve uyku ve uyanıklık evresin de yine bu telkini yaptım. Şimdi tekrar uyudum ve iki saat sonrasın da kötü bir rüya ile uyandım ; rüyada tanımadığım bir ortam da duruyorum ve sonrasın da içlerinden birisinin içinde şeytan olduğunu anlıyorum ve bana doğru geliyor ve içindeki şeytanı bana yöneltiyor, ben de Kelime-i Şehadet getiriyordum. Bu rüya bu kadar ama sonrasın da uyuduğum da yine acayip rüyalar gördüm. Sizce bu rüyalar telkin yüzünden mi? Ve anlamı nedir?

 27. Yasin dedi ki:

  Merhaba hocam. Ben gece uyumadan önce rüyamı kontrol edebilmek için telkin yaptım sonra 4 saatlik uyku uyudum, alarm ile uyandım ve uyku ve uyanıklık evresin de yine bu telkini yaptım. Şimdi tekrar uyudum ve iki saat sonrasın da kötü bir rüya ile uyandım ; rüyada tanımadığım bir ortam da duruyorum ve sonrasın da içlerinden birisinin içinde şeytan olduğunu anlıyorum ve bana doğru geliyor ve içindeki şeytanı bana yöneltiyor, ben de Kelime-i Şehadet getiriyordum. Bu rüya bu kadar ama sonrasın da uyuduğum da yine acayip rüyalar görüyorum. Sizce bu rüyalar telkin yüzünden mi?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı insanlara karşı ön yargının bitmesine, endişeden kurtulmaya yorumlanır.

   1. Yasin dedi ki:

    Son cümlede ki soruyu da yanıtlar mısınız

 28. Nur dedi ki:

  Rüyamda onca insanın içinde beni sevdiğini benim içime girmek istediğini söyleyen şeytan gördüm ve geldi benim içime girdi bende gayet mutluydum eve gelip şeytanın nasıl bir şeye benzediğini anlatıyordum anlamı nedir yardım edin lütfen 🙏🏻 😞

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü kimselerin niyetini anlayıp uzak durmaya yorumlanır.

 29. damla dedi ki:

  Ben ruyamda kendimi bir tarlada gordum ama tarla yerleri camurlu pis icime seytan girmis diyah bişey kusuyrm esimde elimi tutuyor yan tarafta mezarlık hava karanlik cok korktum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi çıkarı olan birinden uzak durmaya yorumlanır.

 30. Admin dedi ki:

  Rüyamda rüya goruom yatıp sonra rüyamda şeytan girmiş oluo içime beni öldürecek Ken uyaniom kocama diom ben biliom duasını dio o okuo gecio sonra küçük oğluma girio beni öldürmeye boğmaya çalışıo kocama bagiriom okuo sonra kocama girio bende dio ayağından çıkarken. Ben okuom ama ufleyemiom zorla ama basarıom uyaniom sonra kızım geldigini hatirliom gerçekte sonra normalde uyaniom çok karışık ve korkulu rüya gördüm yormlarmisonoz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir hatadan kaçınmaya ve doğru kararlar vermeye yorumlanır.

 31. Melek dedi ki:

  Oglum 27 yasinda ama ruyamda 6-7 yaslarinda icine seytan girdigini dusunuyorum. Ailecek bagira bagira ayetel kursi okuyoruz gozleri bi an kirmizi olup sonra normale dönüyor bu sefer de subhaneke okumaya basliyoruz. Telefon internetinden herkese yasin suresini bulup yasin suresini okumaya basliyoruz ilk uc ayette seytan cikiyor baskasina girdigini dusunurken uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi sıkıntıların yakında bitmesine ve endişeden kurtulmaya yorumlanır.

 32. Ahmet dedi ki:

  Ben rüyamda yerde garip nesneler görüyordum bardaklar kırılıyordu akşam yemek yerken babama anlatıyordum babamda onaylıyor ve bir hoca bulucagonı söylüyor yanımızda annemde var sonra babamın içine cin gibi bişey giriyor babamın dişini gözü değişiyor fakat elimi ovalıyor yani içindeki hala babam ama yüzü cin ve konuşmasında cin annemle birbirimize bakıyoruz ben pencereden çığlık atıyorum ve uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir sizinle uğraşan veya üzen kişilerin kendi yoluna gitmesine, geçiminizin de rahatlamasına yorumlanır.

  2. Zeliha dedi ki:

   Ben rüyamda mutfaktayım. Sanırım rüyamda gòre sabah namazı vakti içine şeytan giriyor ve yüzümde değişiklik olup tekrar eski haline geliyor. Ben de içine şeytan girdiğini söylüyorum. Oturma odasına gidiyorum. Koltuklardan birinde uyanık vaziyette 7 ay kadar önce ölmüş babam yatmakta fakat uyanık. Diğer yandan annem de uyanık. Ben ya mutfakta yada oturma odasında ayetel kürsiyi okuyorum. Ama şeytanın içine girmesi çok doğal bir olay gibi karşılıyorum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sürekli sizi üzen ve düşündüren bir konuda rahata erişmek, dert kederden kurtulmaya yorumlanır.

 33. Betül dedi ki:

  Rüyamda annem babam ve ablalarım birlikte baba evinde olduğumu gördüm. Önce uyuşum göğsümden bir sıvı fışkırdığını ve anneme bakma dediğimi gördüm. Sağ elimin üstünde veavucunda bir mühür gördüm ablamlarla iyice gerdirip incelemek istedik orda büyü olduğunu anladık kötülükle ilgili bişey yazıyordu ve tam o sırada içimde bir kıpırdamayla şeytansı kaba bir sesle abla bana oku dediğimi hatırlıyorum tabi o sırada kendi suratımı değilde ablamın seytansı suratını gördüm kıvranarak uyandım bukadar bunun anlamı ne olabilir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen ve dinlemeyen biri varsa pişman olup sözünüze gelmesine yorumlanır.

 34. 27 dedi ki:

  Merhaba rüyamda okul tuvaletinde ellerimi yıkarken aynadaki yansımam kafasını geriye çeviriyor içime şeytan girmiş oluyor bende euzu besmele söylemeye başlıyorum aynadaki yansımam bana dönüp öfkeli ve yüksek sesle söylediğimi tekrar ederken uyandım anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı insanlara karşı öfkenizin bitmesine yorumlanır.

 35. Elif dedi ki:

  Rüyam da tanılarıyım birinin içine şeytan kaçıyordu o tanılarıyım kadının kızı kaçırıyordu ve yanında bir teneke içine ateş yakarak ve ben de o içine şeytan kaçan kişiye dualar edip kendine getiriyordum fatiha ettahuyatu gibi dualarla beslemelerle

  1. admin dedi ki:

   Çevrenizden biri ile aranızda anlaşmazlık olabilir.

 36. imran dedi ki:

  rüyamda küçük erkek kardeşimin ablamın ve abimin içine şeytan giriyordu ablamla küçük kardeşim beni sürekleri itiyorlar dövüyorlardı benim onlara gücüm yetmiyordu onlardan çok korkuyordum nasıl şeytanı çıkartabileceğimi araştırmaya başlıyorum ama bir türlü beni rahat bırakmıyorlardı rüyamda

  1. admin dedi ki:

   Aile içi dargınlık ya da maddi sıkıntının bitmesine yorumlanır.

 37. ebe dedi ki:

  rüyamda ranzalı yataklarda abim ben annem nişanlım yatıyoruz fakat ben korkuyorum benimle ilgileniyorlar abimin yanina sığınıyorum o sırada nişanlım dışarıda dolanıyor (koridorda) ben sürekli besmele çekiyorum sonra koridora çıkıp nişanlıma gel diyorum oda kabul ediyor ama ben şüpheleniyorum omuzlarından karşı koyup bekle diyip euzubesmele çekmeye başlıyorum çektikçe garipsiyor gözleri felan değişiyor hissediyorum içine şeytan kaçmış fil süresini okumaya başlıyorum ama oyle güçlü besmele çekiyorum ki gözleri değişiyor sürekli şeytani tutulmayacak oluyor icinde sonra korkuyla uyandim 😏

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen sıkan ne varsa rahat nefes almaya, sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 38. :):):) dedi ki:

  Rüyamda sevdiklerimin içine başkalarından bulaşıcı şeytani kötü şeyler giriyordu. Kaçıp sokağa çıkıyorum ve bağıra bağıra nas süresini okuyorum. Beni orda olan4 abladan biri kolumdan tutup üstüme bir örtü attı ve bi süre okudu. Artık güvende olduğumu anlattılar ve onlara rüyamda minnettar kaldım sonra Rabb’ime şükrettim..
  Şimdiden téşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile aranızda kırgınlık varsa biter, kimseyle küs kalınmaz.

 39. Melike dedi ki:

  Rüyamda bi ev yaniyodu biz o evden dışarı çıktık.sonra kız kardeşimin içine şeytan girdiğini gördüm.Abla yardım et diyodu.bir sürü dua okumaya başladım ve onada tekrar ettirmeye çalışırken uyandım birden

  1. admin dedi ki:

   Hanede küslüklerin ve anlaşmazlıkların bitmesine, evinizde berekete yorumlanır.

 40. Vtz dedi ki:

  Ruyamda annemin icine seytan kacmis gibiydi. Bir turlu yuzunu goremiyordum gozlerimi acmak istiyorxum ama acamiyordum. Yuzunu binturli goremiyordum.sonra bogazina yapistim sen annem degilsin dedim. Annenim dedi. Sonra kacti arkasinda anne anne diye bagirdim.cok etkilendim gercekten hala etkisindeyim.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde sorunlarınız varsa çözülür ve saadet artarç

 41. Sevinç dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda içime şeytan girdiğini gördüm aynaya baktığımda yüzümü gözlerimi korkutucu bi şekilde gördüm o sırada annem ve ablamda yanımda ne olduğunu anlayamadan ağlıyolardı .telefondada bi yakınımız bu geçicek diye sakinleştirmeye çalıyodu ama onlarda ağlıyolardı çözüm arıyolardı korkuyla uyandım anlamı ne olabilir

  1. admin dedi ki:

   Sizi öfkelendiren ve hakkınızda olur olmaz sözler söyleyen biri ile aranız açılabilir.

 42. tanımsız dedi ki:

  Rüyamda bir bebek gördüm ve bu benim kardeşimdi normalde 2 kardeşken o bebekle 3 kardeş olduk akşam herşey yolundaydı hatta bebek bana sarılıyordu sabah kardeşimle ikisi yatıyordu annem mutfaktaydı odaya gittim bebek olan kardeşim üstünü açmış örtiyim derken yanına gittim ve pislenmiş euzu besmele çektim ve bebek dişlerini sıkarak kendini sıktı ve sonra annemin yanına gittim bakıyım dedi salona girdim ve babannem dişlerini sıkarak içerde karaşeyler gördüm dedi korkarak babannem ve bende korkarak evden çıktım bu sefer bebek olmayan kardeşim binadaydı dişarıdan geliyordu yataktaki bebeğin yanındaki benim kardeşim değildi eve gitme dedim o gidiyordu ölürsün dedim durdu ve sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Sizi ve ailenizi huzursuz eden kimseler varsa artık bu durum sona erer, evinizde huzur ve bereket artar.

 43. murat küçüktopcı dedi ki:

  sa. Rüyamda evimizde garip şeyler oluyordu eşim ben ve bebeğim evden kaçalım diye uğraşırken bir anda eşimin içine şeytan girdi. Daha sonra bebebiğimiz alıp kayıplara karıştı. Sonra geldim eşim evdeydi ve bebebiğimize ciddi zararlar vermişti ama birşey yokmuş gibi davranıyordu. daha sonra ben dua okumaya çalışıyor ama bir türlü bitiremiyordum ağzımdaki duayı. Annem babamdan yardım istedim sırtlarını döndünler komşularım ve tüm tanıdıklarım hacı hoca kim varsa sırtlarını dönüyordu. En son eve gittim eşimi öldürmeye karar verdim bebeği evden biriyle kaçırdım oda bunu farkedince döndü beni öldürdü. Ve bu rüyada 2 3 kere uyandım tekrar uyudum kaldığım yerden devam ettim. Güne psikolojim bozuk başladım cevap verirseniz çok memnun olurum nedir bu olay şokundan çıkamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Çevreden kişiler evinizde huzuru kaçırabilir, maddi manevi külfet olabilirler.

 44. İrem dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım birisinin içinden şeytan çıktı ve ben onu gördüm bana güçlü bi beden biyer bulmam lazım diyodu bende hayır diye bağırdım ve içime zorla girdi bu ne anlama geliyo

  1. admin dedi ki:

   Sizin kötülüğünüzü isteyen her kim ise asıl niyeti ortaya çıkar, kişi zarardan kurtulur.

 45. Burcu dedi ki:

  Selamun aleykum, ruyam da eski erkek arkadasim dayisi ve kiz arkadasi bize gelmisler. Babam ve kiz arkadasim bulgur pilavi yiyor daha sonradan eski erkek arkadasimin annesi ama ruyam da farkli bir kisi annesi simsiyah giyinmis yemek yedikten sonra herkes balkona hava almaya cikti kadin evin oturma odasinda tek oturuyordu yerde bianda fenalasti ve ben onu sikica kucaklayip birden felak ve nas suresi okuyorum ve yetmiyor sonra bagirarak okuyorum ve kadina diyorum ki ben oglunu cok seviyorum senide cok seviyorum nolur iyiles diyorum kadin sakinlesiyor. Ve dalga gecer gibi guluyor. Sonra ben fenalastigini haber vermek icin iceriye gidiyorum eski erkek arkadasim wc ye girmis tlfnda biriyle tartisiyor. Ve sesi alt kattan geliyor oyle uyandim yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın ve bereketi artacağına, varlıklı birinin talip olacağına yorumlanır.

 46. Burcu dedi ki:

  Selamin aleykum ruyam da eski erkek arkadasim dayisi ve kiz arkadasi bize geliyor kiz arkadasi yakin arkadasim ayriyetten annesi oldugunu soyleyen bi kadin geliyor gercekte annesi degil farkli bi kadin. Oturuyoruz vs kendi babam da var yemek yiyoruz sonra hava almak icin balkona cikiyorlar annesi oldugunu soyleyen kadin biran da fenalasiyor guya icine seytan kacmis. Onu okuyorum sesli bir sekilde nas ve felak suresini okuyorum simsikida sarilmisim ve diyorum ki seni cok seviyorum oglunu sevdigim icin seviyorum tekrar birakip tekrar okuyorum. Gulerek kapi arkasina saklaniyor eski erkek arkadasimi ev icinde ariyorum nerde fln diyorum wc de diyorlar tlf konusuyor biriyle kavga ediyordu. Lutfen yorumlar misinizzzzz ?

  1. admin dedi ki:

   Sizinle ciddi bir ilişki düşünen biri haber gönderebilir ve talipler artar.

 47. Hazal dedi ki:

  Rüyada bir karabalikdayiz eylence var ama iki akraba grubu tartisiyor birinin icine Bayan Üc harfliler girmis onun karsi tarafa kötülük yaptigini o yüzden bildimden elinden tutub onu götürüb özür dile barisin diyorum oda icindeki seytani cikarib konusuor bense korkmiyorum senden diyib öylemiii diyib elini sikica tutuyorum gülercrsineki gitsin korkmadimi bilsin sonrasinda gidior biraz ve ortalik yine Sen sakrak

  1. admin dedi ki:

   Sizi öfkelendiren bir takım olaylar yaşandıysa size hata yapan kişiler kalbinizi kazanmaya çalışabilir.

 48. Gökhangökhan dedi ki:

  Rüyamda eşim ben ve yuzlerini görmediğim iki kız veya kadın gördümahşap merdivenli bir evin icindeydik eşim ile ben bir kat aşaya indik. Eşim geri yukarı cikacağında ben kolundan tutup ona dedim ki yarım kalan işimizi bitirelim sonra sesim bir anda değişdi sanki icime seytan kacmış gibi eşim kacmaya calışırken ben onu tutup duvara itdim ve bağırdım… uyandığımda dudaklarımı hissetmiyordum ağzım sanki yamulmuş gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir eve taşımak ya da ev sahibi olmak anlamına gelir.

   1. Mehmet dedi ki:

    Ruyamda izne turkiyeye gelecegiz. Evde harıl harıl bir hazirlik var. Valizler ortada ben ve esim buzdolabını temizliyoruz. Kızımda salonda koltukta uyuyordu birden uyandı gözleri bir değişik bakıyordu seside cok garipti yüzünün bazı yerlerinin rengi degisti. Bana dil çıkarıp duruyordu yapma dedikce o kotu sesiyle sana ne sen yapma deyince yapmayacak mıyım Sanamı soracağım diye bana bağırıyor İşin garibi ben çok rahatım eşim noluyor gidip baksana çocuğa diyor bende seytan içine girdiğinde böyle davranıyor ben onu tutmakta zorlanıyorum eli çok sert diyorum ama yinede gidiyorum elini tutmaya yüzünü oksamya çünkü o benim kızım itekliyor bağırıyor yüzü cok kötü ama zorda olsa elini tutup kendime doğru asılıp sarılıyorum kafasını yüzünü okşayıp seviyorum ve normale donmeye başlıyor o arada uyanıyorum. Allah hayırlara çıkarsın inşaAllah

    1. admin dedi ki:

     Kırgın olduğunuz kişiler ile aynı ortama girebilir, barışabilirsiniz. Parasal sorunlar ortadan kalkar, öfkeli olduğunuz birine öfkeniz geçebilir.

     1. Isimsiz dedi ki:

      Rüyamda herkese çok kötü davranıyodum tersliyodum evlenmeyi düşündüğüm kişiyle evlenmişim ama o benden cekiniyo gibiydi ona iftira atiyodum aldattın diye düşündüğüm kişiyi de dövüyorum sonra çıkıp eve geliyorum. O da pesimden geliyor evde kadınlar var kalabalık bayaa orda yasiyomusuz ordaki insanlara da kötü davranıyodum sürekli sonra bi kadın sürekli kriz geçiriyomus namazdan doğruldu tekrar kriz geçirdi bağırdı beni göstererek bunun içinde şeytan var dedi herkes ayağa kalktı o sırada evlendiğim kişi camdan bakiyor ona bisey olmamis ama herkes ayaga kalkmis zipliyodu ben de bende var bende var diye ayağa kalktım kriz geciriyodum ablam bana sarıldı goruyodum ama hissetmiyodum kollarım uyuşmuştu annem ablam ben diğer bütün kadınlar ayakta bağıra çağıra zipliyoduk hepimizin içine kaçmıştı ama o kadın beni göstermişti boyle herkes sinirli herkes asabi ve kotu kalpliydi sadece evlendigim kişi çok sessiz duygusal hiçbi şeye sesini çıkarmayan biriydi. Rüyam bu kadar yorumlarsanız çok memnun olurum çünkü tam anlamıyla bir cevap yok internette.

     2. admin dedi ki:

      Evlililik yolunda bir takım engeller varsa aşılmasına ve maddi sıkıntıların da geride kalmasına yorumlanır.

 49. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda karnımın içinde orta büyüklükte yumru haraket ediyordu.ettikçe de canımı yakıyordu.içime şeytan kaçmış denildi.ben LA İLAHE İLLALLAH MUHAMEDEN RESULULLAH diyordum.salavat da getiriyordum galiba.halama bana yardım et diye ağladım.halam da acı çekiceksin ölüceksin diye bişeyler söyledi.kötü birisi oldu.kusmuklar gördüm mor renkli.mor renkli kabartmalı duwarlar.güyya içine şeytan kaçmış insanların kusmuğu.sonra annemi gördüm.bana kötülüğü dokundu onun üzerine serptim kusmuğu.o da kötü birisiydi rüyamda beni kowaladı.sonra kuran okunan bir yere geldik nasıl olduysa.orda da birinin koluna benden bişey bulaşmış.sonra diyorum ki bazen bana kına gibi bişey yakıyolar gece.daha sonra başka bir yerde oluyorum.benim için ambulans çağırıyolar.iniyorum ambulansa ama ambulansın içi kuş pislikleriyle dolu iğrenç biyer.orası banyo oluyo birden.ama girmek istemiyorum.beni zorluyolar.rüya böyle uzayıp duruyo.çok uzun bir rüyaydı ve halâ etkisindeyim.Allah hayırlara çıkarsın İnşaAllah

  1. admin dedi ki:

   İçinize dert olan bir konuda rahatlamak, hataları telafi etmek ve aile içinde küslüğün bitmesine yorumlanır.

   1. Çiğdem dedi ki:

    Rüyamda yarı uyanık gibiydim, ama istediğim hiçbirşeyi söyleyemediğimi yani konuşamadığımı farkettim. Bunun bir kabus olduğunu düşünüp uyanmaya çabaladım. Bir türlü gözlerimi açamıyor,konuşamıyordum. Sonra içimde garip bir his hissettim sanki biri beni göğsümden itiyormuş ve nefesim git gide kısılıyormuş gibi…sonra şeytanın sesiyle konuşmaya başladım erkeksi fısıldayan bir sesi vardı ve onun ağzından her konuştuğumda canım yanıyordu. Onun ağzından bağırırken uyandım. Annemlere sordum hiçbir ses duymamışlar. Yani rüyamda bağırmışım anlaşılan. Hayatımda gördüğüm en korkunç rüyaydı. Besmele çekip kalktım. Ama hala sesim rüyadakine benzer şekilde kısık geliyor ve konuşurken zorlanıyorum. Bu arada rüyayı yeni gördüm ve ağladım umarım ses kısılması o sebeptendir. Ayrıca uyandığımda yüzüm kıpkırmızıydı.

    1. admin dedi ki:

     Hiç ummadığınız birinden duyacağınız laflar ya da mağdur edilmek sizi kızdırabilir, içinize dert olabilir.

DMCA.com Protection Status