Rüyada İki Denizin Birbirine Karışmaması

Rüyada iki denizin birbirine karışmadığını görmek, sevdiği ile kavuşamayan kişiler için yakında bir araya geleceklerine ve aralarında engellerin her birini aşacaklarına yorumlanır. Aşk galip gelir ve sonunda sevenler kavuşurlar. Eğer evlilik yolunda iken ayrılık yaşandıysa yeniden bir araya gelinir. Boşanmak üzere olan çifter barışırlar. Sizi sevdiklerinizden ayırmaya çalışanlar engel olamazlar. Tabi arada maddi engeller varsa da aşılır, sorunlar çözülür. Kader sizden ve aşkınızdan yana olur. Rüyada suları birbirine karışmayan iki deniz görmek, aynı zamanda iş hayatında da engelleri aşmak, zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır. İlk başlarda imkansız gibi gelen şeyler başarılır. İşleri bozulanlar yeniden düzeltirler, borçlar kapanır. Yapılan her türlü haksızlık üstesinden gelinir.

Rüyada iki denizin ayrıldığı yeri görmek, düşkün olana yardım eli uzatmak ve zor durumda olan kim varsa onun yanında olmaya, onu bu zorluklardan kurtarmaya yorumlanır. Borç batağında olan bir yakınınız ayardım edebilirsiniz. Ya da fakir bir insana yardım edilebilir, eğitimi için bir çocuk desteklenebilir.

Rüyada Tatlı ve Tuzlu Suyun Karışmaması

İyi ve kötüyü ayırt etmek, dostu düşmanı ayırmaya yorumlanır. Sizin iyiliğinizi isteyen kişileri yakın tutarken kötülüğünüzü isteyen kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Doğru ve yanlış daha iyi ayırt edilir, kişi zarardan ve manevi boşluktan kurtulur.

Rüyada İki Denizin Birbirine Karışmaması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, doğru seçimler yapmaya ve hatalardan kaçınmaya, sevdikleriniz ile kavuşmaya yorumlanır. Eğer küs olduğunuz kişiler varsa barışabilirsiniz. Ya da sizden uzakta yaşayan sevdikleriniz, aile fertleri ile bir araya gelinir, engeller aşılır. Aradaki her türlü zorluklar aşılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

18 Yorum

 1. Helin
 2. Nvcgjncd
 3. Gkz
 4. Betül
 5. Nur
  • admin
 6. Vildan
  • admin
 7. Şahabettin
  • admin
 8. Sümeyye
  • admin
 9. Yilmaz
  • admin
 10. Selim
  • admin
   • Sinan
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status