Rüyada İki Kardeşin Evlenmesi

Rüyada iki kardeşin birbiriyle evlendiğini görmek, aile içerisinde birlik ve beraberliğe, müjdeli haberler almaya yorumlanır. Kardeşiniz adına mutlu olacağınız haberler gelebilir. Ona destek verdiğiniz bir konuda başarılı  olur. Maddi manevi verilen destekler karşılığını bulur. Kişi son günlerde kardeşi ile bir tatsızlık yaşadıysa barışır ve arası düzelir. Kardeşiniz ile yeniden eskisi gibi iyi geçinebilirsiniz. Rüyada kardeşiyle evlenmek, evli  olanlar için eşleri ve ailesi arasındaki sorunların çözülmesine ve küslüklerin geride kalmasına yorumlanır. Eşiniz ve kardeşinizin anlaşamadığı bir konuda ikisi de çözüm bulur. Daha iyi geçinmeye başlayabilirler.

Rüyada üvey kardeşiyle evlenmek, aile içi bir meselenin çözülmesine ve haklı çıkmaya yorumlanır. Ailenizde bir süredir devam eden sorunlar varsa yakında biter. Anna babanız ile anlaşmaya varırsınız. Size karışan ve aile hayatınıza müdahale eden, kardeşiniz ile aranız açmaya karışan kişilere karşı çok dikkatli olun.

Rüyada İki Kardeşin Evlenmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kardeşiniz ile birbirinize destek vermeye ve birbirinizi koruyup kollamaya yorumlanır. Kardeşiniz gelecek günlerde size hayırlı bir haber verebilir veya bir sorununuza destek olabilir. Ondan beklemiş olduğunuz yardım gelir sizi yarı yolda bırakmaz. Aile içi husumetler geçmişte kalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Mehmet dedi ki:

  Ruyamda evli olan ablam ile nikahimin kiyildigini gordum Nikah kiyildiktan sonra Kendi kendime dusunuyorum Kardes ile nikah olur mu diye Sonra ablam ile cima etmek icin ablami aramaya basladim sonrada uyandim
  😞😞

 2. Umut dedi ki:

  Rüyada abinle ablam evleniyordu bir biriyle ama

 3. Hanife dedi ki:

  Rüyada abimle evlendiriliyodum

 4. Hilal dedi ki:

  Teyzem dayımdan hamileydi ve evleneceklerini söylüyorlardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli haber alınmasına yorumlanır.

 5. Hülya dedi ki:

  Rüyamda teyzemin çocukları evlenmişti hatta çocukları olmuştu ama çocuklari normal kiyafeti vardi saçı vardı hatta tatlı bir kız çocuğuydu fakat kurbağaydı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede bekar birinin evlenmesine yorumlanır.

 6. Sema dedi ki:

  Komşumuzun çocuklarından iki kardeşin evlendiğini gördüm. Kız gelinlik giymişti. Çok mutluydular ama rüyada kuzendiler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya komşunuza bir konuda iyilik yapmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status