Rüyada İntihar Ettiğini Görmek

Rüyada intihar etmek, içinizde sıkıntıların artmasına, sizi huzursuz edecek haberler almaya yorumlanır. Birileri üzerinize baskı yapabilir ya da bir şey yapmaya mecbur bırakılabilirsiniz. İstemeden de olsa birine kötülüğünüz dokunabilir. Özellikle başka birinin sizi kandırmaya çalışması ile birlikte bir takım aksilikler yaşayabilirsiniz. Sıkıntıların çoğalmasına, başkaları tarafından zor durumda bırakılmaya yorumlanır. Rüya sahibi yaşanan zorluklar karşısında hayrete düşebilir.

Rüyada birinin intihar ettiğini görmek, birinden gelecek kötülüğe ve bu kişinin sizi tedirgin etmesine yorumlanır. Sizi üzmek isteyen ve kandırmaya çalışan kişiler olabilir. Birinden gelecek tavsiyeler ilk başta size iyi gibi gelse de sonrasında altında bazı kötü niyetler çıkabilir. Rüyada kendini intihar ederken görmek, tek başına alacağınız kararlardan pişman olmak ve başkalarına mahcup kalmak demektir. Kendi hatalarınız yüzünden başkaları da zor durumda kalabilir.

Rüyada Annenin İntihar Ettiğini Görmek

Büyük bir şefkat ile yaklaştığınız birinden gelecek kötülüğe yorumlanır. Çok anaç duygular beslediğiniz biri sizi hayal kırıklığına uğratabilir, aslında size karşı duyguları bambaşka olabilir. Belki hasetlik besleyebilir ve size hak etmediğiniz kötülükler yapabilir.

Rüyada Arkadaşının İntihar Ettiğini Görmek

Yakın bir arkadaşın sana verdiği sözleri tutmayarak yarı yolda bırakabilir ya da paylaştığınız sırlar gün yüzüne çıkabilir. Çok inanıp güvendiğiniz bir arkadaşınız tarafından beklenmedik zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Ona güveniniz tamamen sarsılabilir.

Rüyada Babanın İntihar Ettiğini Görmek

Maddi yönden güvende hissettiğiniz bir anda birinin size maddi külfet olması ya da maddi yönden zarara uğratmasına anlamına gelir. Borç verdiğiniz ve güven duyduğunuz biri de bu güveninizi sarsabilir ve borcunu ödemeyerek sizi şaşırtabilir.

Rüyada Kardeşinin İntihar Ettiğini Görmek

Kardeşi ile aranızda anlaşmazlık yaşamak, başkaları yüzünden kardeşi ile arasının açılmasına yorumlanır. Kardeşinizle bir konuda birbirinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Onunla başkaları tarafından birbirinize düşürülebilirsiniz. Rüyada kardeşinin intihara kalkıştığını görmek, dargınlık yaşamak ya da sağlık sıhhat ile ilgili endişe duymak olarak yorumlanır. Kardeşinizin bazı sıkıntıları olabilir.

Rüyada Birinin İntihara Kalkıştığını Görmek

İşiteceğiniz kötü sözlerden dolayı çok büyük hayal kırıklığı yaşamak ve moralinizin bozulacağına yorumlanır. Hak etmediğiniz laflar işitebilirsiniz. Rüyada intihara teşebbüs eden birini görmek, iyilik yaptığınız birinin tam tersi davranması ve buna üzülmek demektir. Bu iyilikleriniz boşuna gidebilir.

Rüyada Kendini Asan Birini Görmek

Şanssızlığa ve bir işte başarısızlık yaşamaya yorumlanır. Garanti gibi görünen bir işiniz olmayabilir, planlarınız boşa gidebilir. Beklenmedik aksilikler yüzünden planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Birinin İntiharına Sebep Olmak

Bazı sağlık sorunları ile karşılaşmak, bir süre sıkıntı yaşamak olarak yorumlanır. Bazı yorumcular tarafından da başka birine iyilik yapayım derken tam tersi o kişiye kötülüğünüzün dokunması ve istemeden de olsa hata yapmaya yorumlanır.

Rüyada İntihar Eden Birini Kurtarmak

Zorlukların üstesinden kolayca gelmek, kısmetlerin artmasına ve kötü şansın dönmesine, talihin artmasına yorumlanır. Bir anda şansınız artabilir ve kendinizi daha mutlu huzurlu hissetmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada İntihar Etmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre rüyada intihar etmek, kötü talih ve şans olarak yorumlanır. Beklenmedik engeller ile karşılaşabilir, istemeden de olsa kötü kararlar alabilir ve başkalarını da bu yüzden mağdur bırakabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yaren dedi ki:

  Rüyamda babamla evde oturuyoruz aşağıda annemle abim var. Annem kendini bir anda delirmiş gibi arabaların önüne atmaya çalışıyor. Babama diyorum tamam ineceğiz diyor. Annemin haline bakıyor balkondan bir anda o da derliş gibi oluyor diyor ki dur hayatım bekle geliyorum ben bacağının tekini balkonun camsız tarafına atmaya çalışıyor abim ve ben bağırıyoruz yapmayın diye. Ne babamın düştüğünü gördüm ne de anneme araba çarptığını bir an da intihar girişimindw bulundular ama öldüklerini görmedim anlamı nedir lütfen açıklar mısınız?

 2. Canan dedi ki:

  Rüyamda 25 gündür görmediğim platonik aşkımı gördüm bir kız beni arayıp atlayıp intihar edeceğini söylüyor ben de koşup engel olmaya çalışıyorum ama sevdiğim kişiyi görmüyorum intihar ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum rüyam bitiyor.((acaba çok özlediğim için bilinç altı mı bilmiyorum sürekli rüyalarımda görüyorum bir kere de sevgiliydik birşey yerken polis gelip ateşimizi ölçüyor benim ki yüksek çıkınca hastaneye getirmek için yürümeye başlıyorum yanımda biriyle o çocuk ta o arada yok ))

 3. İdil dedi ki:

  Rüyamda karşı binada adam camdan atlayarak intihar ediyordu hemen ardından annem de çıkan bir tartışma sebebiyle balkondan aşağı attı kendini 112’yi aramaya çalışıyordum telaşla kahroldum

 4. Yağmur dedi ki:

  Rüyamda denizde gezerken kardeşimle aile sorunlardan dolayı atlayıp intihar edelim diyoruz sonra ben korkuyorum nasıl olacakki diyorum o atlıyor ben kaliyorum. Daha sonra ağlıyorum kimseye anlatamıyorum . En son dayanamıyorum önüme gelene sokakta anlatıyorum aileme herkese. Bakıyorum kardeşim geldi. Ama tek sülieti görünüyor başka süliette görünmüyor ruh gibi. Ama herkes onu görüyor tek selüette. Ben de böyle kal bir şey olmaz yeterki yanımızda ol diyorum . Pişmanlığı anlatıyorum böyle bir şeye girdigimiz için ona.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya biriyle dertleşmeye, sorunların çözülmesine yorumlanır.

 5. elif dedi ki:

  ruyamda bilmedigim bir kizin kendini bicaklayarak intihar ettigini gordum, ruyanin sonunda ölmus annesi ve kendisinin ayakta gulumsemesini gordum anlami ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin sizden iyilik istemesine yorumlanır.

 6. vedat dedi ki:

  Rüyada abime beni öldürmeleri emredildi.. başıma silah dayadı ama bi türlü sıkamıyodu kıyamadı.. sonra ben silahı alıp şakağıma dayadım sıktım merminin başıma girip bıraktığı sızıyı bile hissettim.. ölmedim o esnada hemen akabinde de uyndım. lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi dolduruşa getiren birinin maskesinin düşmesine yorumlanır.

 7. Azra dedi ki:

  Ruyamda annem.intihat etti ve öldü

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhat içinde olmaya yorumlanır.

  2. Muhammed dedi ki:

   İntihar ederekmi

 8. Arzu dedi ki:

  Merhaba annem ve babam ayrı ve babamın isteğiyle son 3 yıldır görmüyorum rüyamda babamın çok büyük gökdelenin tepesine çıkmış oturturken gördüm sonra bi anda sanki denize atlarmış gibi yere atlati bende onu bi arkadaşımın balkonunda oturturken gördüm sonra bir metre kala babam sanki alttan biri yardım ediyo biri varmış gibi öylece kalakaldı sonra kaldırıma oturur posizyonunda oturdu yanına gittim neden niçin diye sorarken ağzından hep kanlar geldi yorumlarsaniz çok teşekkür ederim hoşçakalın.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı anlaşmazlıkların bitmesine, yakınlarınızdan iyi haber almaya yorumlanır.

 9. Serap dedi ki:

  Hayırlı günler hocam rüyamda evımın balkonundayım bınamızın karşı tarafında bır dıregın üstüne mı çıkmış yoksa bır bınanın ustune mı cok goremedım hava karanlıktı neyse adam kendını attı ben soktayım dısardakıler etfanına toplandı ölup olmedıgını bılmıyom ama yerde yatıyordu.sonra tanıdığım bır öğretmen arkadaş anons eder gıbı bütün sehır duyacak sekılde mıkrofonla bağırıyor (bırılerı kocasına sahıp çıksın beşimi bıraksın dıye alay eder gıbı hem adamı hem kadını rezıl edıyor)rüyam hayrolsun ıyı gunler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı sorunların bitmesine, manevi huzura yorumlanır.

  2. Nida dedi ki:

   Merhabalar, ben ruyamda kucuk kuzenimle mutfaktaydim. Biz sohbet ederken karsi apartmandan biri sessiz sedasiz kendini atti. Kuzenkmin izlememesi gerektigini biliyodum ama onu alikoymadim. Sok icinde adama bakakaldik, sonra bir sey olmamis gibi muhabbete daldik. Derken 2/3 dk aralikla ikinci adam da kendini atti. Bu adamin da sokuna ugrarken diger adamin bu kisa surede kaldirilmis olmasina da sasirdik.. derken muhabbetimize donduk tekrar birisi daha intihar etti kendini atarak.. yani toplamda 3 kisi sessiz sedasiz kendini atti, 3u de karsi apartmandaydi ve 3u de bu durumdan dolayi bir korku tasimiyordu. Sag elleriyle tutunup bir kez asagiya baktiktan sonra 3u de kendini birakti ve olduler.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya aile içinde iyi olayların olmasına, sizi üzen kıran kişilerin pişmanlık duymalarına yorumlanır.

 10. Saudade dedi ki:

  Hocam merhaba Ben rüyamda eski mezun olduğum liseden küçük yaşlarda bir kızın klozetin deliğine girip oradan ırmağa düştüğünü ve ırmakta yüzen ölü bedenini gördüm . Etrafımdakiler tanış insanlardı. Ama kızı tanımıyordum. Sorduğumda intihar etti denildi .sonra ben gidip ırmağa doğru yanaşıyormuşum içimdeki bir ses sende et kurtul diyordu . İrmağa atlamak istiyordum. Uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz biri ile barışmak ve iyi bir iş haberi almaya yorumlanır.

 11. İlsu dedi ki:

  rüyamda ailemden kurtulmak için intihara kalkışıyordum ama ciddi değildi amacım onları üzmekti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 12. Yusuf dedi ki:

  Rüyamda kampüs içinde yürürken geceydi kız yurdunun önünde bir kızın intihar girişiminde bulunduğunu gördüm yanına gidip yapma diye yalvardım ancak kız sanki delirmiş gibiydi güle oynaya intihar etti önüme düştü ama ölmedi tekrar ayağa kalktı. Ardından uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir başlangıç ve düzen kurulmasına yorumlanır.

 13. Furkan Demirci dedi ki:

  Rüyada amcaoğlunun intihar ederken bana artık dayanamıyorum sıkıntılarını anlattı ben vazgeçiremedim çok güçlüydü engelleyemedim yardım almaya gittim bir kaç insan ile gelirken merdivenden çok hızlı bir şekilde yukarı çıkıyordu ambulans ve itfaiye geldi kendini attı yüksekten çanak antenin Demiri gibi birşeye düştü ölmedi ve bir hasar almadı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zor bir durumdan kurtulmaya yorumlanır.

 14. Didem dedi ki:

  Rüyamda oğlum, (10 yaşında) intihar ederken yapamam diye yardım istiyor bende ipi boynuna geçirip sandalyeyi alıyorum. Daha sonra içeri geçip biraz iş yapıyorum ve bir an aklım başıma geliyor koşarak oğlumu kurtarmaya gidiyorum ve yaşıyor…. Uykumda hıçkıra hıçkıra ağlamışım eşim zor uyandırdı. Ne anlama geliyor lütfen yazarmısınız korkuyorum, kendimden nefret ettim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı endişe ve sıkıntıların yakında sona ereceğine yorumlanır.

 15. girdap dedi ki:

  Rüyamda arkadaşım verdiğim sözü tutacağım deyip kendini camdan aşağıya atıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınıza iyilik yapmaya yorumlanır.

 16. Medine dedi ki:

  Ben ruyamda halamla kavga edip kendimi yüksekden aşağıya atdım ama babam gelip beni kurtardı.Lütfen ne anlama geldiğini soylermisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi sorunları çözmeye yorumlanır.

 17. Elifnur dedi ki:

  Ruyamda yakin arkadasimla beraber arabadaydik. Kendisi arabayi ucurumdan deniz kenarina atti aglayarak ben artik yapamiuorum dedi. Ben onu gorur gormez camimi actim ve suya girdigimizde ben kurtuldum. Arkadasim oldu ve ben aglayarak bunu annene babana nasil anlatacagim diyerek agladim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen ve yalan söyleyen insanlar ile aranıza mesafe koymaya yorumlanır.

 18. Selçuk dedi ki:

  Hayırlı geceler hocam. Rüyamda denizde intihar ettim fakat sonra bir arabada arkadaşımla arabada benzin aldık parayı ben verdim ve pompacıya sordum dün intihar etmiş bir kişi o bendim dedim sonra kendi kendime yarın ölürüm herhalde dedim böyle bir şey oldu ne diyorsunuz hocam?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen bir konuda hayırlı gelişmeler olmasına yorumlanır.

 19. Dilan dedi ki:

  Rüyamda ben ve tanıdığım bir kişi boğazımızı kesiyorduk . Ama tanıdığım kişiyi hatırlamıyorum şimdi . Ama ben ölmedim onun ölüp ölmediğini hatırlamıyorum.

 20. Serdar dedi ki:

  Rüyamda cenazeye gitmek için caddeden yürürken dükkanın kapısında adam boynuna ipi geçiriyor yanındaysa kadın var oda yardımcı oluyor ona bende o öle kılmaz diyip gidiyorum cenazeye doğru çok kalabalık ve teyzemin kızını görüyorum tanıdık olarak

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz le aranızdaki kırgınlıkların geride kalmasına yorumlanır.

 21. Dilan dedi ki:

  Rüyamda ben ve bir kişi boğazımızı kesiyorduk ama sonra hastaneye gidiyordum ölmüyordum . Diğer kişi tanıdığım biriydi . Onun ölüp ölmediğini hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen biri çok pişman olabilir.

 22. Yasemin dedi ki:

  Merhaba hocam sımdı uyandım dun gece annem kendını asmiştı son anda onu kurtardık ne kadar korktum ne kadar aglıyoduk ben ve kız kardeslerim kurtardık ne demek bu ruya

  1. admin dedi ki:

   Aile içi sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

 23. Funda dedi ki:

  Rüyasında eşim benim balkondan atlayıp intihar ettiğimi görmüş ve üzerimde kırmızı eşofman varmış.korkarak uyanmış. Acaba ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Ömrüne ömür katılmasına ve aile içi huzura yorumlanır.

 24. Ceren dedi ki:

  Rüyamda kalabalık bir yerdeyim neresi hatırlamıyorum insanlar bir erkeğin intihar etmeye çalıştığını ama onu kurtardıklarını söylüyorlar. O kişiyi tanımıyorum herhangi birisi. Yanına gidip nedenini soruyorum, yapmaması gerektiğini söylüyorum. Bana ismimle hitap ediyor tekrar intihar edeceğini ve bu hayatın çekilmez hale geldiğini söylüyor. Ben hala yapma diyorum beni dinlemeyip hadi ceren iyi geceler deyip yere yatıyor ben hayır yapma diye bağırdığım sırada bıçağı alıp boğazını kesiyor.Ben o anda ter içinde uyandım devamı yok

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir sosyal çevreye girebilir, yeni dostlar kazanabilirsiniz.

   1. Ayşe dedi ki:

    Merhaba rüyamda kız kardeşimin intihara kalkıştığını gördüm, önce kendini silahla vurdu bir süre bekledi ve ölmeyince bembeyaz bir çarşafla asmaya kalktı. Ama ben bu sırada yanına gidip gitmeni istemiyorum, hep senin yanında olacağım, seni koruyacağım dedim. Sonra silah yarasını gösterdi. Ne anlama geliyor?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya aile fertleri ile aranızdaki sorunları aşmak ve onlara destek olmak, temiz habere yorumlanır.

 25. kerem dedi ki:

  Rüyamda bir çocuk kendini asılmış gördük ve annemle kurtardık ve çocuk nefes almaya başlıyordu ve yanımda birkaç akrabalarim vardi

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

   1. Sunay Tuncel dedi ki:

    Rüyamda ablam ile birlikte karar almışız abdest alıp tevbe edip silah ile intihar edecek mişiz. Ama ben Allah af etmez diye vaz geçiyorum ablamı da görmüyorum

    1. admin dedi ki:

     Günahlardan tövbeye ve evinizde barış huzura yorumlanır.

 26. Derya dedi ki:

  Rüyamda erkek kardeşimin intihar ettiğini duydum. Okul mu başka biryer mi bilemiyorum ama oraya intaharını araştırmak için dedektif geliyor bu cinayette olabilir diyor. Ezan okunuyor aklıma karşimin defnedildiği geliyor ve ağlıyorum bir köşede

  1. admin dedi ki:

   Kardeşiniz mevcut dertlerini size anlatıp dertleşebilir.

 27. Zeynep dedi ki:

  rüyamda annem intihar edeceğini söyledi yerini ve zamanıyla birlikte birde odasını kiraya verdi

  1. admin dedi ki:

   Anneniz ile bir konuda dertleşebilirsiniz.

 28. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda ofisten bir arkadaşım annemin evinin arka odasınin camından aşağıya atladı. Evde başkaları da vardı ama bir tek ben gördüm. Aşağıda bahçede taşların üzerine düştü ama ölmedi. Bilinci açıktı benimle konuşabildi. Hastaneden sonra gel bizde kal dedim otelde kalacağını soyledi. Ancak bana kızgın değildi. Yüzünde gülümseyen bir ifade vardı.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında değişiklik olabilir, başka bir işe geçilebilir.

 29. Murattrgt dedi ki:

  Rüyamda yağmur yağıyordu kardeşim ile camdan baktığımızda gökten yağmur ile yılan balığının yağdığını görüyorduk şaşkınlıkla gökyüzünden yağan tıkan balıklarını izlerken kardeşimin 6 katlı evin camından atlayıp yere çakıldığını gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç ve yeni iş teklifi gelmesine yorumlanır.

   1. Büşra dedi ki:

    Kardeşim gerçekte askere gidiyor. Rüyamda da gidiyordu. Ve onun adına babamdan bi şey istedim. Babamda kendi başının çaresine baksın tarzı bi şey söyledi.bende o sırada elimde eski bir el süpürgesiyle sokağı süpürüyordum. Çok tozluydu. Süpürge sürekli kırılıyordu ben kırılan ucu kopartıp devam ediyordum. Sonra kardeşim bunu duydu. Ve çok üzüldü eline silah aldı kafasına dayadı yapma desemde. Yaptı. Sonra benim elimi nabzına koydum yaşıyodu ben kafasını tutarken ağlıyordum. Anneanneme seslendim telefonu getirmesi için, sonra birden yarası kayboldu

    1. admin dedi ki:

     Aile içerisinde maddi imkanların artmasına ve birlik beraberliğe yorumlanır.

 30. Büşra dedi ki:

  Rüyamda bana hiç kimse inanmadığı için ve benim yanımda kimse durmadığı için birçok hap içerek intihar etmeye çalışıyordum. Görüş ayrılıklarına düşmüştük . Babam annem ablalarım teyzelerim kuzenlerim felan bana hiç kimse inanmamıştı benim savunduğum görüşün tam tersini savunuyorlardı. Bende en son dayanamayıp intihar etmeyi düşündüm. Bulduğum ne kadar hap varsa içtim. ALLAH hiçkimseye yaşatmasın bu durumu neyse görüşlerinizi bekliyorum admin şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların aşılmasına ve yeni bir fırsat yakalamaya yorumlanır.

 31. Melike dedi ki:

  Rüyamda eşim beni aldatıyordu. Bunu görünce ona tepki gösterip evden çıktım yanımda silah vardı. Herkesin ortasına kalbime 3 el ateş ettim. Hemen hastaneye götürdüler ve kurtuldum. Sonra eşim yanımdan hiç ayrılmadı ama artık beni aldattığını bildiğim için ölmeye kararlıydim. Bu sefer de bir daha intihara kalkışmayayim diye verilen depresyon ilaçlarından fazla fazla içtim. Sonunda öldüm mü bilmiyorum. Uyandım. Aldattığı kadını da gördüm. Ne anlama geliyordur acaba?

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ile aranızda bazı sorunlar tamamen geride kalır, sizi mutlu edecek bir haber getirebilir.

 32. Tolga dedi ki:

  Rüyamda evde oturuyorum balkonun ordan karsı bınadan birisinin atladığını gördüm çıktı yukarıya ve hemen 2 sanıye içinde atladı sonra balkona cıktım ve yerde yatıyordu ölmüştü.yorumlarınızı beklıyorum teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görüştüğünüz biri ile yollarınız ayrılabilir.

 33. Emre dedi ki:

  Rüyada hoşlandığım kız ile aramız bozuluyordu onun ve benim samimi olduğum arkadaşım benim yazlığımın 3 katlı ama 6. Katından atlayıp intihar ediyordu toprak düşüp kurtulduğunu gördüm sonrasında acil servisi arayıp haber verdiğimi hatırlıyorum kurtulup kurtulamadığından emin değilim

  1. admin dedi ki:

   Yapılan hatalardan pişman olup bazı insanlarla barışmaya yorumlanır.

 34. Ayşenur dedi ki:

  Merhaba hocam ben rüyamda dizlerimi kırmış olarak yerde oturuyordum okulun içerisindeyim elimde silah vardı etrafımda da arkadaşlarım ve bir hoca bana yapma intihar etme tarzı şeyler söyleyip beni caydırmaya çalışıyorlardı ama ben ikna olmamış olucam ki tetiği çektim ve sıktım ama silahtan kurşun çıkmadı ve elimden silahı aldılar bir anda uyandım lütfen yorumlayın 🙏

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında problemlerinizin bitmesine ancak bir endişe yaşamaya yorumlanır.

 35. Bünyamin dedi ki:

  Rüya içinde rüya gördüm ve her gün beraber olduğum bir arkadaşımın uzanarak silahla intihar ettiğini fakat ölmediğini gördüm ve bu durumu ona rüyamda anlattığımda tekrar intihara kalkıştığını yine bir şey olmadığını gördüm. Ertesi gün rüyamda aynı arkadaşımla yurt dışına çıkmak için sıra beklerken ben vazgeçip biletimi iptal ettirdim. Annem gitme sen kal dedi. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında sizi huzursuz eden şeyler olabilir veya biri ile aranızı açmak isteyen kişiler olabilir.

   1. Büşra dedi ki:

    Rüyamda kimse benim yanımda durmadığı ve bana inanmadığı için bir çok hap içerek intihar etmeye kalkıyodum. Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler admin.

    1. Ceylan dedi ki:

     Rüyamda ayrı yaşadığım ve boşanmak üzere olduğum eşimin intihara kalkıştığını, ablam bana telefonda bildiriyor. Hemen söylemiyor, polis ablamı aramış ve o bana imalı anlatıyor. Bende huzursuzlaşıyorum ve bi an önce onu kurtarmaya gitmek istiyorum.

     1. admin dedi ki:

      Yakın zamanda bazı sıkıntılar çözülebilir, anlaşmaya varılır.

DMCA.com Protection Status