Rüyada İp Veya İplik Görmek

Rüyada ip görmek, mesleki hayatta dönüm noktası olarak denilebilecek bir başarının olmasına yorumlanır. Karşınıza yeni bir iş fırsatı çıkabilir veya atama olabilir. Makam mevkiniz yükselebilir, yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Aynı zamanda çalışan kişiler için düzenli ve kalıcı bir gelir elde etmek anlamına da gelir. İş hayatındaki belirsizlikler ortadan kalkar. Her şey netlik kazanır ve daha güvenilir işler yapılır. Rüyada iplik görmek, birikim yapamayan kişiler için birikim yaparak mal mülk almak anlamına gelir. Gelecek günlerde elinize daha fazla para geçebilir. Kazancınız gün geçtikçe artabilir ve ekonomik yönden güçlenebilirsiniz.

Rüyada renkli ip görmek, yeni arkadaşlar edinmek ve sizi kandırmak isteyen birine yorumlanır. Bazı dostlarınıza karşı aileniz karışabilir. Görüşmenizi istemedikleri arkadaşlarınız olabilir. Aileniz ve arkadaşlarınız arasında kalabilirsiniz.

Rüyada İp Koparmak

Size ve ailenize zararı dokuna şeyleri ortadan kaldırarak aile içerisinde huzuru sağlamak, uyum içerisinde yaşamaya yorumlanır. Zorluklar biter ve aileniz ile birlikte güzel bir hayatınız olabilir. İş değişikliği yapmak isteyenler de yeni bir iş olanağı sağlayabilirler.

Rüyada Dikiş İpliği Görmek

Hem kendiniz hem de aileniz için istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır. Eğer size karşı haksızlık yapmaya çalışan birileri varsa her şey sizin lehinize olur. Mahkeme davası süren kişilerin mahkemelerinden olumlu sonuçlar gelir.

Rüyada İp Veya İplik Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aranızdaki sorunların bitmesine ve zor günleri atlatmaya yorumlanır. Eğer bir süredir boşanma ya da ayrılık aşamasında olan kişilerin aralarındaki bağlar güçlenir. Sevginiz sağlam temellere dayalı bir ilişkiniz olur. Yaşantınızda güzel şeyler olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Gülşah dedi ki:

    Bi arkadaşımla yiyecek ve içecek almak için yurdun kantinine giriyoruz. İçecek almak için yöneldiğimde hepsinin yarım yada açılıp içilmediğini görüyoruz. Çıkarken elimin tamamını kaplayan bi balık alıyorum bi tarafı dikenli olan. Onu suya tutuyorum canlanıyor. Arkadaşımla odamıza gidyoruz, arkadaşımın üstü çıplak vaziyette altında tayt var. Diğer arkadaşlarım yanımdaki arkadaşımın oda değiştiriceğini düşünüyor ve hayır değiştirme diye ona konuşma yapıyoruz sonrasında koridora çıkıyoruz. Hastane sandalyeleri gibi koltuklarda otururken bi tane adam geliyor ve dikiş ipliğiniz varmı acaba yarın toplantımız var ve çok acil dikiş ipine ihtiyacımız var diyor. O sıra da benim otellerde verilen dikiş iplerinden olduğu geliyo aklıma onu getirmek için kalkıyorum o sırada elimi kapşonlumun cebine atınca cebinden gri dişik ipi uzuyor bende koparıyorum onu ve bu yeterli mi diyorum adam alıyor onu iyidir diyo. Hangi renk lazım diyorum mavi diyor bende tekrardan o market gibi olan yere gidiyorum ipimi almaya o sırada lavabo var oraya yöneliyorum elimi yıkamak için. Kapıdan girmeden solda 5 litrelik bi fanus var içindede benim elimdeki balıktan var ve kanlı bi suyun içinde yüzüyor. Onu alıp lavaboya döktüğümde içinde bir ölü balık daha varmış onuda görüyorum kendi elimdeki balık ve diğerini suya tutuyorum canlanıyorlar. Ölü olan yatıyor. Sonra uyanıyorum

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya birinden gelecek habere sevinmeye ve uzun zamandır görmediğiniz insanlarla görüşmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status