Rüyada Işığı Açamamak

Rüyada ışığı açamadığını görmek, umudunuzu yitirdiğiniz bir konuda size destek veren birileri olabilir. Zor olan bir şeyi başarmaya karar verebilirsiniz. Kişi başarısız olduğu şeylerde şansını yeniden dener. Birkaç defa şanssız olduğunuz konularda bu sefer şans sizden yana olur. Örneğin sınavlarında başarısız olanlar sonunda çalışmalarının karşılığını alırlar. Ya da başvuru yapılan bir yerden bu sefer kabul olabilir. Kişi mülakat, toplantı ve başvurularından olumlu geri dönüş alır. Sizin şansınızı bir kez daha denemeniz için destek veren ve umudunuzu arttıran kişilere kulak verin. Rüyada ışıkları açamamak,  sağlığına dikkat etmeyen ve kötü alışkanlıkları olan kişiler için de uyarı anlamı taşır ve kişi sağlığının değerini anlar. Yapılan kötü alışkanlıklardan vazgeçme kararı alınabilir, daha sağlıklı beslenmek ve zinde olmaya çalışabilirsiniz.

Rüyada ışıkların yanmaması, yaşanan çaresizlik duygusundan kurtulmaya ve geçmişe takılı kalmak yerine geleceğe bakmaya yorumlanır. Kişi sürekli geçmişe dair endişeler içerisinde ise artık bunlar biter. Boşuna dert tasa yapıyor olabilir, mevcut olanaklarınızı görmüyor olabilirsiniz. Ancak şu anki imkanlarınızı fark ederseniz geleceğe inanç ve umudunuz da artar.

Rüyada Işığı Açamamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, borç ve dertten kurtulmaya, rahata erişmeye yorumlanır. Kişi yaşadığı sıkıntıların ardından refaha erişir. Karanlık günler tez zamanda son bulur, size umut olacak bir haber gelebilir. İş veya eğitim hayatına dair yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Saliha dedi ki:

  Rüyamda küs oldugum kayınbabamın evine götürüyor eşim beni ev kalabalık kadınlar ekmek gibi bişeyler yapıyorlar erkekler var sofra kurulmuş bir yandan ben eşime kızıyorum beni niye getirdin sburaya diye cevap vermiyor umursamıyor sonra karanlık oluyor yani akşam ışıkları açmaya çalışıyorum hiçbiri yanmıyor kendimi kötü hissediyorum hasta gibi oluyorum

 2. emine dedi ki:

  ruyamda salon dugmesine basıyorum ama ısık yanmiyor karanlık odanın ıçınde kalıyoru

 3. Lyla dedi ki:

  Merhaba, rüyada mutfakdaki koltukda karanlıkda uzandığımı ve tv de dizi izlediğimi
  görüyorum dizi çok alakasız oyunculardan oluşuyor bu arada orası ayrı saçma. Sonra odama çıkmaya karar veriyorum ve tv’yi kapatıp işığı açmaya çalışıyorum ama açılmıyor biri açılıyor sonra oda kapanıyor ışıkların çalışmadığını görünce telefonun flashi ile gazı kontrol ediyorum açık kaldığını görüyorum ve kapatıp odama gidiyorum odamdada ışığı açamıyorum aynada kendime bakıp umursamaz bi şekilde yatağıma girip uyuyorum.

 4. Asif dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda arkadaşımla bir evdeyiz iki odalı bir ev. Arkadaşım ışıkları kapatın telefonla konusuyorken ben diyer odaya geciyorum. Sonra karanlikra bir sey olduğunu görüb arkadaşımın yanına koşuyorum ışıkları açmaya çalışıyorum amma açamıyorum arkadaşıma ışıkları aç diye sesleniyorum amma adam benim korkumu hiçe sayarak nolduki diyor ben kapıda.karaanlik.siluyetler görüyorum.

 5. Aslı dedi ki:

  Merhaba rüyamda sürekli evimin içinde görüyorum kendimi akşam ile yatsı arası uykusunda özellikle evin içinde dolaşıyorum ama ışıkları açmaya çalışıyorum bir türlü yanmıyor bozuk gibi karanlıkta kalıyorum . Dış kapıyı yarım açık unutmuşum rüyamda kapatmak Çin kalkıyorum eve komşular giriyor onlarla konuşuyorum uzun süre ışıklar kapalı acaba ne anlama geliyor hayır olsun inşallah

 6. Sibel dedi ki:

  Merhaba rüyamda araçta olduğumu gördüm bir anda araç istop etti hava karanlık ve bir kaç araba yolun solundaki trafik ışığı kırmızı yandığı için bekledi. Ben arabayı çalıştırayım dedim ama araba çalışmadı farı açtım far söndü ve araba birden hareket etmeye başladı gözüm hiç bir şey görmüyordu karşıdan gelen araçların ışığını fark ettim eyvah dedim bana çarpacaklar ama çarpışma olmadı. Birden trafik polisinin aracının yanıp sönen ışığı ve süren sesini duydum ve önümde bir araç olduğunu fark ettim direksiyonu sola kırarak sitebizeye indim hızımı artık azaltıp durmalıyım dedim ve o anda uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan bir işin tamamlanmasına, seyahate çıkmaya yorumlanır.

 7. İpek yılmaz dedi ki:

  Rüyamda yerde yüz üstü uyuyormuşum birden sesler geldi yer sarsıldı.oda kapısına doğru anne diye bağırmak istiyom sesim çıkmıyor.gece yarısıymış kalkıp ışığı yakmak için düğmeye basıyorum basıyorum ama ışık yanmıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni fırsata yorumlanır.

 8. Kabus gören kız dedi ki:

  Rüyamda evimizdeyiz ve yanımda kardeşim var elektrikler var ama ışığı her açmaya çalıştığımızda ışık bir türlü yanmıyor ve stres oluyoruz sonra annemin yanına gidiyoruz ama o balkonda kapı kapalı ve bizi duymuyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içeriisnde anlaşmazlık bitmesine yorumlanır.

 9. Arif dedi ki:

  Merhaba rüyada, aracımla giderken arabanın lambaları yanmadı, nekadar ugaştıysam yakamadım karanlıkta diger araçların far ışıgı ile, sokak lambalarının ışıgı ile gittim daha sonra kapkaranlık yolda ilerlerken ışıklar yandı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayal edilen bir şeye kavuşmaya yorumlanır.

 10. Jeylan dedi ki:

  Rüyamda babam annemi başkasıyla aldatmış ve ben bunu anneme söylemek ıstiyorum, ama annem uyuyor, Annemi uyandırmak icin ışıkları açmak istedim bitürlü açamadım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 11. Melek dedi ki:

  Rüyamda zombiye donuşen insanlar vardı diger insanlar onu öldürdü abimin odasındaydık sesler gelince işigi açmaya kalktım işik açılmadı. Diger insanları uyandırdım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı insanlara karşı ön yargıların bitmesine yorumlanır.

 12. Naz dedi ki:

  Merhaba rüyamda bı hastane odasında uyuyoruz ailecek kapının önüne gidip çöp atıp geri dönüyorum ama heryer kap karanlık odayı bulamıyorum bir iki kez bı odaya giriyorum orası bizim odamız değil başkası var deyip geri çıkıyorum düğmelere basıyorum ama bı turlu ışıklar açılmıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı hedeflerinize ulaşmak, sağlık sıhhate yorumlanır.

 13. Ayten ezer dedi ki:

  Rüyamda devamlı görüyorum ışığı bi türlü yakamıyotum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya doğru yolda olmak ve hedeflere ulaşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status