Rüyada Işığı Açamamak

Rüyada ışığı açamadığını görmek, umudunuzu yitirdiğiniz bir konuda size destek veren birileri olabilir. Zor olan bir şeyi başarmaya karar verebilirsiniz. Kişi başarısız olduğu şeylerde şansını yeniden dener. Birkaç defa şanssız olduğunuz konularda bu sefer şans sizden yana olur. Örneğin sınavlarında başarısız olanlar sonunda çalışmalarının karşılığını alırlar. Ya da başvuru yapılan bir yerden bu sefer kabul olabilir. Kişi mülakat, toplantı ve başvurularından olumlu geri dönüş alır. Sizin şansınızı bir kez daha denemeniz için destek veren ve umudunuzu arttıran kişilere kulak verin. Rüyada ışıkları açamamak,  sağlığına dikkat etmeyen ve kötü alışkanlıkları olan kişiler için de uyarı anlamı taşır ve kişi sağlığının değerini anlar. Yapılan kötü alışkanlıklardan vazgeçme kararı alınabilir, daha sağlıklı beslenmek ve zinde olmaya çalışabilirsiniz.

Rüyada ışıkların yanmaması, yaşanan çaresizlik duygusundan kurtulmaya ve geçmişe takılı kalmak yerine geleceğe bakmaya yorumlanır. Kişi sürekli geçmişe dair endişeler içerisinde ise artık bunlar biter. Boşuna dert tasa yapıyor olabilir, mevcut olanaklarınızı görmüyor olabilirsiniz. Ancak şu anki imkanlarınızı fark ederseniz geleceğe inanç ve umudunuz da artar.

Rüyada Işığı Açamamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, borç ve dertten kurtulmaya, rahata erişmeye yorumlanır. Kişi yaşadığı sıkıntıların ardından refaha erişir. Karanlık günler tez zamanda son bulur, size umut olacak bir haber gelebilir. İş veya eğitim hayatına dair yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

19 Yorum

 1. Lyla
 2. Asif
 3. Aslı
 4. Sibel
  • admin
 5. İpek yılmaz
  • admin
 6. Kabus gören kız
  • admin
 7. Arif
  • admin
 8. Jeylan
  • admin
 9. Melek
  • admin
 10. Naz
  • admin
 11. Ayten ezer
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status