Rüyada İşten Ayrıldığını Görmek

Rüyada işten ayrılmak, çalışan kişiler için iş hayatında yükselişe geçmek, emeklerin karşılığını almaya başlamak olarak yorumlanır. Ticari hayatta bir anda şansınız açılabilir ve kazancınızda da artış olabilir, zam alınabilir. Artık yaptığınız işler başkalarının takdirini almaya başlar ve kendinizi kolayca ispat edebilirsiniz. Rüyada iş yerinden ayrılmak, yeni bir işte başarı sağlamak, işlerinizi farklı bir yöne taşımak olarak da yorumlanır. Başarılarınız artık sizi yönlendirir ve kariyerinizde de değişim olabilir. Eğer yeni kariyer hedefiniz varsa şans sizden yana olur.

Rüyada çalıştığı yerden ayrılmak, büyük sorumlulukların üstesinden gelmeye, iş yükünü başarı ile tamamlamaya yorumlanır. Artık işlerinizi eskisinden daha rahat tamamlayabilir, kıdem kazanabilirsiniz. Rüyada işten çıkarıldığını görmek, birinin size öncü olmasına ve bu kişi sayesinde yeni iş olanakları elde etmeye yorumlanır. Rüyada işten çıkarılmak ve ağlamak, başkası adına üzülmeye ve iş konusunda bu kişiye yardımcı olmaya yorumlanır. Belki işe girmesine öncü olabilirsiniz.

Rüyada Tanıdık Birinin İşten Çıkarıldığını Görmek

Bu kişi ile iş konusunda yollarınızın kesişmesi, eğer işsizse ona yardımcı olmak ve hayır duası almak şeklinde yorumlanır. Birbirinize yardımınız dokunabilir. Belki yakın zamanda bu kişi sizden iş konusunda bir yardım bekleyebilir.

Rüyada Eşinin İşten Çıkarıldığını Görmek

Eşinizin gelirinin artması ve evinize daha çok para girmesine, borçların kapanması ve daha rahat geçim sağlamaya yorumlanır. Eskisine göre evde refah artar ve ev ihtiyaçlarını çok daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Rüyada İşi Bırakmak

Gelecek günlerde çok mutlu olmak ve kazancınız ile ailenize yardımcı olmak, görevlerinizi tamamlamak olarak yorumlanır. Aile ve iş hayatında artık bir denge kurabilirsiniz. İşinizden memnuniyetiniz artar.

Rüyada İşten Kovulmak

İş hayatında sevmediğiniz insanlar ile yollarınızın ayrılması, çalışma ortamında sizi huzursuz eden insanların işten çıkması ve bir araya gelmemek olarak yorumlanır. Bu sayede artık iş yerinde daha refah içerisinde çalışabilirsiniz.

Rüyada Patron Tarafından İşten Çıkarılmak

Hayat standartlarınızda yükselme olması ve yatırımlardan kar sağlamak, iş hayatına yönelik bir şeylerin kesinleşmesine yorumlanır. Mesela mesleki hayatta bazı riskler ya da olumsuzluklar son bulur. Artık iş yerinde daha kıdemli olabilirsiniz.

Rüyada Birini İşten Çıkarmak

İş hayatında birinin size yardımcı olmasına, mesela yeni tanışacağınız bir insanın iş hayatında size öncü olmasına yorumlanır. Otorite figürü olan biri kısa hedeflerinize ulaşmanızda size yardım talebinde bulunabilir.

Rüyada İşten Ayrıldığını Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre rüyadan işten ayrılmak, çok sevinmek ve iş hayatından gelen güzel haberlere yorumlanır. İşinize yönelik hevesinizi artıran güzel olaylar olabilir. Çabalar boşa gitmez ve daha fazla maaş ya da makam mevki yükselmesi olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hasan dedi ki:

  İs yerinde menajer is bölümümü değiştirmeye çalıştı ve bende kavga edip çıktım.

 2. Gulsah ışıklı dedi ki:

  Ruyada en yakın arkadaşımin eşimin omzuna masaj yaptığını gördüm kiskandim ve eşime çok kızdım sonra konusucam senle çok sinirliyim deyip sustum eşim ne oldu diye sordu söylemedim oysa neye kızdığımi anlamıştı bidaha sormadı oyuzden ben sonra konuştum cevap vermedi bile bana tartıştık aynı iş yerinde çalıştığımız için işyerinde de tartıştık sonra gittim arkadasima sordum ben senin nişanlına mesaj yapsam hoşuna gidermi diye haklısın ama söyleyince kiramadim dedi ben gine sordum sen diyemedinmi esin görüp kıskanır diye dedim burda konuşmayalım dedi bende kızdım daha dimlemedim ustabasina gidip işten ayrildigimi soyledim cok uzuldum rüyamda çok kiskandim eşimi telefonumu fırlatıp fenalaştim eşim telefonu fitlattimm diye biraz soylendi bi arkadaşım alıp baktı telefon çalışıyor du eşim aldı bana getirdi almadım telefonu sonra fabrikadan çıkıyordum işyerinden bir arkadasim gelip sen niye gidiyor sun işten bırak o gitsin dedi orda birde işi bırakıp ne yapacaksın diye sordular daha burda durmam çocuklarımın yanına memlekete gidicem dedim ve uyandım

 3. Emine dedi ki:

  Rüyamda eski eşimin iş yerinde yaprak sarma dağıtıyordum sonra bujiteride işe girmişim ama canım çalışmak istemiyor bırakıp gidiyorum dolapta balıklar kalmış bozulmuştur bunlar diyorum kedinin birini veterinere bırakıyorum ama benim değilmiş

 4. İsa dedi ki:

  Rüyamda işten çıkarılacagıma dair bir kağıdı çalıştığım bir arkadaşım bana getiriyor bölümüme kadar ve hadi gözün aydın tazmınatlarımız ödeniyor diyor ve bende inanmıyorum sonra yemin ederim bak herkese dagıtıyotum diyor elinde daha bir çok kagıtla dolaşıyor ama gerçektede bizim iş yeri aile şirketi oldugu için bir ayrılık söz konusu var bir takım laflar dedi kodular mevcut normalde ayrılacaklar sirkette artık geçinemiyorlar bu ta bize kadar bile yansıdı son üç ayda iki defa demir başlarda dahil tüm mal varlıklarını saydırdılar gerçek olan bu ama ben bugün böyle Bi rüya gördüm hiçde düşünmeyip kafamda takmayan biriyim yani ayrılırlarsa ayrılanlar bize göre Bi şey yok diyorum hep neden böyle bir rüya gördüm tabiri nedir aceba merhaba merek ediyorum yorumunu saygılarımı sunuyorum kolay gelsin diyorum

 5. Ahmet sinan dedi ki:

  Rüyada eski çalıştığım yerde işten çıkarılıyorum tazminatımı da verilecekmiş

 6. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda Eşim işten ayrılacağını söylüyordu ve haksızlık yapıldığından bahsediyordu. Sizce tabiri nedir ?

 7. Arda dedi ki:

  İlk önce rüyaya başlarken bi uçak sürdüm sonra bir yere indim ordakilere hangi yıldayız dedi onlar 2100 dediler bende onlara ben 2020 yılından geliyorum en son bizde corona virüs cikti daha sonra dünyada herhangi bir felaket oldumu dedim onlarda hayır dedi ama uçak sürme sahnesi efsaneydi f16 haraket felan yapıyorum gerçek gibiydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzka yere seyahat etmeye, iş imkanlarına yorumlanır.

 8. Esmanur dedi ki:

  Rüyamda patronum bana şaka yapıyor du bende bunu ciddiye alıp işi bırakıyordum o da beni heryerde ariyip ise gelmemi söylüyordu ailemle felan konuşuyordu ve ben iş yerimi değiştirmek istiyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir görüşmediğiniz birinin sizi aramasına yorumlanır.

 9. Esmanur dedi ki:

  Rüyamda patronum bana şaka yapıyor du bende bunu ciddiye alıp işi bırakıyordum o da beni heryerde ariyip ise gelmemi söylüyordu ailemle felan konuşuyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş ile ilgili sevindirici haber gelmesine yorumlanır.

 10. Aslan selo dedi ki:

  Ruyamda markettte temizlik yapiyorum patronun akrabasi kasaya geldi gecici olarak ne duruyosun temizligini. Yap dedi ve bnim sarteller atti .kufrederek isten ayrildim kendim braktim.ama isede ihtiyacim vardi .yorumunuz lutfen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların bitmesine, daha rahat geçime yorumlanır.

 11. Musa dedi ki:

  Rüyamda işten çıkarılmıştım ve ne sebeple olduğunu bilmiyorum. Memlekete dönüp annem ve babamın yanında ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   İş yerinden iyi bir haber almaya yorumlanır.

 12. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda yöneticisi olduğum iş yerinde çalışanlardan birinin işten çıkarıldığını gördüm. Çıkarma sebebi olarak iş için ortak kullanılan bilgisayarın internet arama geçmişinin silinmesi ile ortaya çıkan birşey olduğu şeklindeydi. Reel hayatta ertesi gün geldiğimde tüm arama geçmişlerinin silinmiş olduğunu fark ettim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çalışma hayatında bazı sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 13. Serkan dedi ki:

  Eski iş yerimdem kavgalar edip işten ayrıldığı mı gördüm. Normal hayat bir buçuk senedir işsizim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski işinizden birinin sizi aramasına, iş haberi gelmesine yorumlanır.

 14. Bahar dedi ki:

  Gördüğüm rüyada sanki ben dahil 14 20 kişi seçilmiş olarak geçmişe gidiyorduk ama kim.olduklarini bilmiyordum yuzlerinide görmüyordum daha sonra geçmişe gidiyorduk gidildiğinde ben tek basimaydim sanki eskiden yaptığım şeyleri yapmak için tek tek dolaşıyordum ilk okul zamanimdan lise zamanima kadar gitmiştim ve sürekli dolmuşa biniyordum dolmuşu kaçırıyordum ama düşünerek onu geri getirtiyordum okulun tuvaletine gidiyordum orda birini görüp ben gelecekten geldim diyorum ve oda bana bende gelecekten geliyorum diyordu . Sonrasına gene dolmuşa binip bir inşaata gidiyordum benimle birlikte birsuru kişi bi binanın em üst katina cikiyorduk biri bize aşağıya atlayıp ölüp yeniden dirilceksiniz dirildiginizde kaldiginiz yerden devam edeceksiniz diyordu atlayıp atlamadigimi hatirlamiyorum ama atlamıyordum galiba.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş teklifi almaya, daha fazla kazanca yorumlanır.

 15. Mehtap dedi ki:

  Eski iş yerindeyim patronum ve eşi vardı birşeye kızıyorum ve işten çıkmak istediğini söylüyorum onlarda bana bizde zaten seni çıkartmak istiyorduk diyorlar.Uzuluyorum ve işten cikiyorum. 10 yıl önce işten çıktığım yerdi.

  1. admin dedi ki:

   Eski iş arkadaşlarınızdan hayırlı haberler alınabilir.

 16. Turan dedi ki:

  Ruyamda is yerindeyim benim yanimda calisan bir abi işten ayrılıyor bende sinirleniyorum bende işten ayrılıyorum sonra ertesi gun oluyor işe gidiyorum ayni yete istanbuldan arkadasim yanimda sonra mutfakda eski bir calisan goruyorum ama mutfak çok güzel olmus dolu dolu portakalllar meyveler sebzeler ve tertemiz bembeyaz sonra alarm ile uyandim 🙂

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında bereketli bir döneme ve yakın zamanda gelirin artmasına yorumlanır.

 17. Ümran dedi ki:

  Rüyamda işten çıkıyorum kis a bir süre sonra patron çağırıyor benim işimi yapamıyorlar gelsin demis

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş olanağı elinize geçebilir.

 18. Gül dedi ki:

  Rüyada eski Patron ve eski işimdeyim. Çalışıyorum. Patronun çalıştığı tarafta bana lazım olan bişey almaya gittim. O sırada müşterisiyle beni çekiştiriyordu. Birden bana dönüp bu çalışanım iyi olmasına iyi de fakat yinede memnun değilim. Işe hep ģeç keyfine göre geliyor o yüzden keyfime göre o nu işten çıkaracam. Müşterisi mümkün değil keyfine göre işçini çıkaramazsın kanun var. Hem topu topuna kaç defa gecikti ki işçin diye sordu patrona. O da önemi mi var çıkarmak istiyorum onu. Müşterinin bana destek çıkması sevindirdi beni ondan ismini ve adresini bana vermesini istedim verdi. Bunu gören patronun karısı yetiştirdi patrona. Patronun kızıda ana sen hala ne duruyorsun çıkışın verildi git artık deyip duruyor. Bi anda karanlik oldu ve biz dışardayız yeşil bir alan bi sürü insan toplanmış. Patron ee nasılmış babayı evden kovmak sende kovuluyorsun şimdi. Ben patronun ne demek istediğini anlamadım ve sordum. Bu olanların babamla ne alakası var hem babamı kim kovdu diye. Cevap alamadım. Etrafımızda çok insan vardı herbiri kendi kendilerine mırıldanıp duruyorlardı.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş fırsatı elinize geçebilir ya da ek gelir sağlanabilir, iş hayatında sıkıntılar biter.

 19. Gül dedi ki:

  Rüyada kırgın olduğum teyze gelin ve gelinin yakınları denize yakın kumsalda piknik yapıyorlar. Teyze onlardan bir adım uzakta tüpün üzerindeki tencereye kırdığı odunları koyuyor. Rüyada bunları gördüğümde hem teyzenin onlarla oturup piknik yapmamasi ve teyzenin odun pişirdiğine anlam veremedim.

  1. admin dedi ki:

   Hanede hayırlı bir olay için akrabalarınızla toplanabilirsiniz.

 20. Mümtaz dedi ki:

  Rüyada kendi isteğimle işten ayrılmak görünmesi ne anlama geliri?

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında sıkıntıların çözülmesine yorumlanır.

 21. Ozlem dedi ki:

  Merhabalar Ozlem ben. Bu gun ruyamda işden ayrılıyordum ama cok agliyordum. Patronum sarıldı uzgundu. Erkek personelden bir arkadasim cok uzuldu abla sensiz nasil olacak felan..diyordu Anlastigim bayan personelden biri gülüyordu, bu duruma bozulup neden gülüyorsun dedim ağladıgina dedi.ben de ama 8 yillik bir emek var diyordum..patronumun karısı da vardi bu olayda sanki isyerinde bir tasinma sözkonusuydu

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında yeni fırsatlar elde etmek ve daha huzurlu olmak demektir.

 22. Ömer dedi ki:

  Rüyada eşimin işten kovulduğunu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin işlerini kolaylaştırmasına yorumlanır.

 23. Ömer dedi ki:

  Ruyamda kendimi işten ayrılmış bozuk para sayarken gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artmasına ve işlerinin yoluna girmesine yorumlanır.

 24. Senem dedi ki:

  Rüyamda iş yerimden ayrılmak istediğimi patronuma söyledim.Rahatsız olduğum olayları tek tek anlattım.önce üzüldü sonra da tamam paranı hazırlayalım dedi ve paramı hazırlamak için içeri gittiler.Bana yorumlar mısınız? teşekkürlerr.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatına yönelik başarıya yorumlanır.

 25. Eren dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerden ayrılmak istediğimi huzursuz olduğumu söyledim o kadar kolay çıkamazsın bizde öyle hemen çıkamadık oturup konuşacağız önce dediler ben sasirdim.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında sorunlu bir sürece yorumlanır.

 26. Dursun dedi ki:

  Rüyamda mevcut iş yerinden ayrılıp başka bir işyerinde işe başladığımı ve keşke ayrılmasaydım önceki işim daha iyiydi diye üzüntü duyduğumu gördüm. Akabinde 5 yaşındaki oğlumu dolmuşa binmesi bir yere gitmesi için tarif ediyordum. Şuna bineceksin şuraya vardığında ineceksin diye. Yorumlama ihtimaliniz var mıydı, şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında karşınıza çıkacak bir fırsata ancak kafanızı karıştırmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status