Rüyada Kaçarak Evlenmek

Rüyada kaçarak evlendiğini görmek, aşk hayatında aradığınız mutluluğun size çok yakın olduğuna yorumlanır. Bir anda duygularınız değişebilir ve hayatınıza giren kişi ile birlikte tabularınızı yıkabilirsiniz. Özellikle de evlenmek istemeyen kişiler için bu rüyanın anlamı aşık olup evlilik kararı almak ve herkesi şaşırtmak demektir. Bekar olanlar evlenecekleri insanla tanışarak hem ailelerini hem de yakın çevrelerini şaşırtabilirler. Hatta bu süreç sizin için bir hayli zor olabilir, aile fertlerini ikna etmek için bir hayli çaba harcamanız gerekebilir. Rüyada kaçarak nikah kıymak, aynı zamanda ailenizin rızası olmayan bir şey yapmak anlamına da gelir. Buna mecbur kalabilirsiniz, büyük bir isteğinizi gerçekleştirmek için zor kararlar almanız gerekebilir.

Rüyada biriyle kaçarak evlenmek, eğer tanıdığınız biriyse bu kişiden büyük bir iyilik görmek anlamına gelir. Eğer bu kişi sevgiliniz ise, ilerleyen zamanda evlilik için konuşmalar yapabilir ve kararlar almaya başlayabilirsiniz, hatta onun hayalleri sizi şaşırtabilir. Eğer rüyada tanımadığınız biriyle kaçarak evlendiğinizi görürseniz, yeni bir aşka yelken açmak demektir. Bu kişi sizin evleneceğiniz insan olabilir.

Rüyada Sevgiliyle Kaçarak Evlenmek

Sevgilinizin sizi bir konuda zor ikna etmesine, onunla ilgili aklınıza bir takım şüpheler girmesine yorumlanır. Özellikle de evlilik konusu gündeme gelebilir. Onun sizi bu konuda ikna etmesi biraz zaman alabilir. Maddi engeller ya da aileler yüzünden endişeleriniz olabilir. Bazı aile üyeleri sizi zorlayabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kaçarak Evlenmek

Hayatınıza yeni bir insanın girmesine ve birlikte ortak bir gelecek hayali kurmak, aile kurmak isteğine yorumlanır. Eski sevgiliniz tamamen geçmişte kalır, artık onun düşünmek yerine hayatınıza giren kişi ile birlikte bir yuva kurmanın heyecanı sarabilir.

Rüyada Kaçarak Evlenmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızda sürpriz gelişmelerin olmasına ve plansız bir şekilde gerçekleşen sürpriz gelişmelere yorumlanır. Yeni bir ilişki ve yeni bir gelecek hayali kurabilir, kısa sürede evliliğe dair büyük bir karar alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Leyla dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle kaçarak evlenmeğe çalışıyoruz. Bu sırada annem arkadan geliyor, ve ben sevgilimin elinden kayıp düşüyüyorum, yarı bayılçış şekilde gözümü araladığımda başımın kanadığını görüyorum, daha sonra kalkıp eve gidyorum, dışarı baktığımda ay ve güneş alt alta duruyordu. Gök tüzü çok güzeldi. Ayı görünce “Allahume sali ala Muhaaçed ve ali Muhammedin” diyip elimi yüzüme çekiyorum. Ve derinnden sevgilimin geleceğini hiss ediyorum. Daha sonra kapıda görünüyo, aşağı inip elini tutuyorum ve evden kaçıyoruz. Elinde eldiven vardı, ben kendi eldivenimi çıkardığında kendininkini çıkarmıyor. Daha sonra nikah nüfuzluğuna gidiyor ve evleniyoruz.

 2. Sanem dedi ki:

  Rüyamda dışarda otururken bir arkadaşım kulağıma şu sana evlenme teklifi edecek diyor. Ben aldırmıyorum. Çok kısa bi zaman sonra arkamdan maytaplar patlıyor müzik çalıyor ve biri bana elinde mor çiçeklerle evlenme teklifi ediyor. Ben sanki hiç arkadaşımdan öğrenmemiş gibi çok şaşırıp çok mutlu olup ağlamaya başlıyorum. Evlenme teklifi eden kişinin simasını hatırlamıyorum ama tanıdığım biri değildi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin size sırlarını paylaşmasına, kısmetin açılmasına yorumlanır.

 3. Dilan dedi ki:

  Rüyada ayri olduğum sevgilimle kaçarak evleniyorum ama bana karşı ilgisizdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almaya yorumlanır.

 4. Pınar dedi ki:

  Rüyamda nişanlımla kaçmışım evdeyim o işte bende ev işi yapıyırdum mutlu bir şekilde annanesi geldi ağlayarak bana kırgındı belli anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bazı sorunların tatlıya bağlanmasına yorumlanır.

 5. Neli dedi ki:

  Bende sevgilimle kactığımı gördüm bu sıralar hep evlilik konusu acılıyo ama ailem hiç istemiyo sizce ikna olurlarmı?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinden haber almaya yorumlanır.

 6. Duran dedi ki:

  Ben rüyamda tanımadığım bir kız ile kaçıyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinin sizi aramasına yorumlanır.

 7. Hilal Doğan dedi ki:

  Sevdiğim adamla ailemin rızası olmadığı için kaçtığımı gördüm fakat ailem beni geri alıp düğün yapmak istediler daha sonrada kaçtığım kişinin babasının öldüğünü gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden hayırlı haber almaya sevinmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status