Rüyada Kaçmak İsteyip Kaçamamak

Rüyada kaçmak isteyip kaçamamak, hep hayali kurulan ancak bir türlü cesaret edip ilk adımı atamadığınız konularda artık kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Yeni bir iş kurma hayali olanlar ilk girişimlerini yapabilirler. Kendinize güvenerek iş hayatında kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Geri planda kalmamak ve çalışmalarınızın takdir kazanması için önemli fırsatlar elinize geçebilir. Şimdiye kadar hazır olmadığınızı hissediyor iseniz artık hazır hissedebilirsiniz. İş veya eğitim hayatında şansınız açık olur. Kendinize güvendiğiniz konularda başarı yakın demektir. Bunun başarıcam dediğiniz her ne hayaliniz varsa er ya da geç ulaşabilirsiniz. Önünüzde büyük bir sınavınız varsa güzel bir puan alabilirsiniz.

Rüyada birinden kaçmak isteyip kaçamamak, sizi aşağı çekmeye çalışan insanlara rağmen başarıya ulaşmaya yorumlanır. Maddi ve manevi külfette bulunan kişilere rağmen azim ve hırsla bir şeyler başarabilirsiniz. Sizi kıskanıp da dibe çekmeye çalışan insanlara rağmen başarılı olunu. Ailenizden birileri veya sevdiğiniz insan size engel oluyorsa ikna edilir. Size yaptığı kötülüğün farkına varır ve yolunuza taş koymaktan vazgeçer.

Rüyada Kaçmaya Çalışmak

Tüm karmaşadan uzak durmaya ve hayatınıza düzen gelmesine yorumlanır. Bir süredir kafanızı kurcalayan sorulara yanıt bulabilir ve artık daha huzurlu olabilirsiniz. Sizi endişelendiren ve sürekli kafanızı karıştıran konularda belirsizlikler ortadan kalkar. Rüyada birilerinden kaçmaya çalışmak, kötü niyetli kişilerin maskesinin düşmesine yorumlanır. Sizi yanlışa hataya sürüklemeye çalışan her kim varsa aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Rüyada Kaçmak İsteyip Kaçamamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınıza huzurun gelmesine ve rahata erişmeye yorumlanır. Önünüzdeki engelleri aşar ve zorlukları geride bırakabilirsiniz. Uzun zamandır sadece hayal olan şeyler gerçek olabilir. Kendinize inandığınız güvendiğiniz konularda önemli bir adım atılabilir.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Biri Tarafından Kovalanmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Sabiha Yılmaz dedi ki:

  Rüyamda birileri beni kovalıyordu ağzı açık olan çantama telefonunu atmış hırsızlıkla suçluyordu ve körü bir çeteydi bunlar . Kaçmaya çalışıyordum kaçamıyordum. Onlar beni yakalamadan uyandım

 2. Ceren dedi ki:

  Rüyamda taciz ediliyordum adamdan kaçmaya çalışıyordum tam kaçıyordum ki merdivenlerin başındaki kapıyı kilitlediklerini öğrenip vaz geçiyordum

 3. Birbirsi dedi ki:

  Hapishane gibi bir yerden 3 kişiyle beraber kaçmaya çalışıyorduk tüm yolları deniyorduk ama her seferinde yakalanıyorduk.

 4. Ece dedi ki:

  Evde kırmızı büyük bir karınca görüyorum, koridorda. Çok korkup evin kapısına yöneliyorum, başım açık bir şekilde dışarı çıkıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha çok çalışmak ve sorumluluk almaya yorumlanır.

 5. Figen dedi ki:

  Rüyamda hastanede staj yapıyormuşum bir kiz arkadaşımla sonra stajdan kaçtık daha sonra staja döndüğümüzde bize kızdılar habersiz gittiğimiz için ama kovulmadık kovulucam diye korku hissettim çok

DMCA.com Protection Status