Rüyada Kahve Yapıp Taşırmak

Rüyada kahve yapıp taşırdığını görmek, hayırlı kazanç kapılarının aralanmasına yorumlanır. Çok hayırlı işler yapmaya ve karşılığını fazlasıyla almaya alamettir. Hayırlı bir evlat olarak ailenize maddi manevi çok büyük destek sağlayabilirsiniz. Hayatınızdaki zorluklar yakında sona erebilir. Özellikle maddi yönden yaşanan sıkıntılarınıza çözüm bulabilirsiniz. Belki yeni bir iş fırsatı doğabilir. İşsiz olanlar için iş bulmak anlamına gelir. İşinden memnun olmayanlar daha iyi gelirli bir işe sahip olabilirler. Ya da ticari hayatta müşterileriniz artabilir. Rüyada kahvenin taşması, bolluk ve bereketin artmasını simgeler. Sofranızın rızkı çoğalabilir ve ailenizle daha iyi koşullarda yaşayabilirsiniz.

Rüyada kahve yaparken taşırmak, aynı zamanda yeni mal mülk edinmek ya da evinize eşya almak anlamına da gelir. Bir süredir ertelediğiniz ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, çok istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Bazı hayallerinize erişmenizde ailenizin de onayını alacaksınız. Onlarında rızası ile çok hayırlı işler içerisinde adınız geçebilir.

Rüyada kahve pişirirken taşması, dargın olduğunuz kişilerle barışmaya, sohbet ve muhabbetin artmasına da yorumlanır. Evinize hayırlı misafirler gelebilirler ve müjdeli haberler getirebilirler. Eğer uzakta yaşayan akrabalarınız varsa, onları da bir süre evinizde misafir edebilirsiniz.

Rüyada Türk Kahvesi Taşırmak

Bekar olan biri için zengin bir eş bulacağına ve sefa içerisinde bir hayatı olacağına, evliliğini ailesinin onaylayacağına yorumlanır. Herkes sizin adınıza çok mutlu olabilir. Evli olan kişiler ise geçim sıkıntısından kurtulurlar ve borçlarını kapatırlar.

Rüyada Kahve Yapıp Taşırmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre kahve yaparak taşırmak, rızkın çoğalması ve helal kazancın artması, aile içerisinde mutlulukların yaşanmasına yorumlanır. Sevdikleriniz ile yapacağınız sohbetler size iyi gelebilir, güzel haberler alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gulsah dedi ki:

  Rüyamda kalabalığa kahve yapıyorum, bi cezve sade bi cezve şekerli. Arkamı dönüyorum şekerli olan daha pişiyor ama sade olan taşmış ocağın üstü köpük dolu cezveden hala köpük taşmaya devam ediyor. Bunun anlamı nedir?

 2. Zahide Altan dedi ki:

  Günduz eve kayinvalidemin evine akrabalari misafirlige geliyor ocaga kauve koyuyorsun tasiyor sonrasinda kalabalik oldugu icin temcere kahve pisiriyorum oda tasiyor.Daha sonra elektrikli cezvede kahve yapiyorum o taşmıyor.Tencere kalan kahveyi finacana katiyorum.

 3. Mercan dedi ki:

  Rüyada kahve yapıyordum taştı ve soğudu ısıtmaya kalktım yine taştı

 4. Nur dedi ki:

  Rüyada türk kahvesi yapıyorum kendime,başka biseylerle ilgilenirken kahvenin taşıdığını görüyorum. Hemen ocaktan alıp tezgahın içindeki lavaboya koyuyorum. İçmekten vazgeçiyorum.

 5. NaZz dedi ki:

  Rüyamda hoşlandığım fakat 3 yıldır görmediğim lise arkadaşımi gördüm onun yanındayım cam gibi bir yer var onunlayken aklıma kahve yaptığım geliyor koşarak kahveye bakmaya gidiyorum aaa kahve taşmış diyorum ona ben gittiğimde kahve yeni taşıyordu oda seni videoya alıyım diyor koşarak geri yanına gidiyorum koltuğa oturuyorum aramızda biraz boşluk koyarak oturuyor bende yanıma gel derken uyandım

 6. Sakine dedi ki:

  Rüyamda görüştüğüm ama bir türlü ilişkimizin adını koyamadığımız beyin annesi kız kardeşleri ve akrabası olan hanımların yanında onların evindeydim. Benden kahve yapmamı istediler ben de 2-3 kere yaptım fakat sadece 1 tanesi köpüklü oldu onu annesine verdim. Diğerleri hep taştı, döküldü ve köpüksüz oldu. Rezil oldum diye çok üzülüyordum.

 7. isimsiz dedi ki:

  Ben bekarim Rüyamda kahve pisiriyordum 3-4 defa taşırıyordum çok dikkat etmeme ragmen en sondaki baya tasiyordu cevze bosaliyordu resmen

 8. Gülay dedi ki:

  Rüyamda ocağın bir gözüne süt bir gözüne de türk kahvesi koydum. Süt tenceresi kayarak yere düştü ve yarısı yere döküldü yarısı tencere içinde kaldı. Aynı zamanda türk kahvesi de taştı taşan kısım ocağa döküldü.

 9. Aysun dedi ki:

  Rüyamda birkaç ay önce ayrıldığım sevgilimi gördüm. Onun erkek kuzenleri ve teyzesi de vardı. Teyzesi kahve yapıyordu. Erkek kuzeni orda duruyordu ve eski sevgilim de kahve yapıyordu ama cezve de değil küçük bir tencere de. Ben ona bakıyordum biseyler soruyordum telefonuna bakmak istiyordum o da biseylerle ilgileniyordu bana da bakıyordu. O sıra kahveyi taşırdı bende kahve taşıyor diye telaşlı bir şekilde söyledim. Bulunduğumuz ev kimin bilmiyorum. Ama çok kalabalıktı ve genel olarak benim akrabalarım vardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, önemli bir görüşmeye yorumlanır.

 10. EE dedi ki:

  Merhabalar. Bende rüyamda sevdiğim erkekle (aynı zamanda eski sevgilim 3 ay önce ayrıldık )onun kuzenleri ve teyzesiyle falan oturuyorum. Ben o sıra ondan telefonunu istiyorum ama böyle beni duymuyor gibi sonra mutfağa geçiyordum teyzesi bir tarafta kahve pişiriyor. Kuzenine sesleniyorum beni duymazlıktan geliyor. Sonra bakıyorum ki benim sevdiğim çocuk da kahve yapıyor o an hatta biseyler anlatırken kahveyi taşırıyor bende diyorum kahveyi taşırdın baksana diye tuhaftı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir fırsata ve birinden gelecek iyiliğe yorumlanır.

 11. Filiz dedi ki:

  Rüyamda kahve yapıyordum kendime sonra bi arkadaş gelip ona da kahve yaptım. Ocakta kahve başında beklerken biranda kahve taşmaya başladı ocaktan hemen alamadım da alıp edinceye kadar çok fazla kahve taştı. Fakat 2 bardakta dopdolu oldu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya biriyle yapılacak önemli görüşmeye yorumlanır.

 12. Fd dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımla kendime kahve yapıyordum ayrı ayrı cezvelerde. Daha sonra arkadaşımın kahvesini halam doldurup götürüyordu. Benim daha olmamış diye bırakmış ocakta. Sonra koşarak bakmaya gidiyorum son anda kahvem taşıyor yetişemiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşınızdan güzel haberler almaya yorumlanır.

 13. Nisanur dedi ki:

  Ruyamda beni isteyen birinin teyzesi evimize geliyordu bende ona kahve yapıyordum sonra kahve taşıyordu tekrar yapıyordum bu sefer güzel olmuyordu 3. Yapisimda kahve bol köpüklü güzel bir kahve oluyordu ve bende servis etmeye götürüyordum ve bana bir resim gösteriyor sen bununla evleneceksin diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin artmasına, bereketli kazanca yorumlanır.

 14. Eyyüp dedi ki:

  Ben rüyamda kahve yapıyordum unutuyordum ve kahva taşıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz biri ile uzun sohbete yorumlanır.

 15. Sinem dedi ki:

  Annem kahve yapıyor ama cezbede değil de porselen bir tabakta. Tam köpürmeye başlayınca eline aliyor ve dökerken kahve taşıyor. Eli de yanıyor. Suya tutuyoruz. Yorumunuz için teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin maddi olanaklarının artmasına yorumlanır.

 16. Kübra dedi ki:

  Evde misafirler vardı sonra bir bayan geliyordu kadına tek kişilik kahve koyuyordum tüpe sonra çay götürüyordum tekrar mutfağa geliyordum şu bardakları yıkayayım diyordum Çeşme bozuluyordu sonra kahveye bakim olmuş mu diye bakıyordum cezvede kahve kalmamış hepsi tüpe taşmıştı zaten çay içti diyordum kahve içmesene olur sonrada uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizdeki bazı sıkıntıların bitmesine, rahat geçime yorumlanır.

 17. Havvanur dedi ki:

  Rüyamda misafirlikteyiz kahve yapmak için özellikle mutfağa gitmiyorum sevmediğim bi arkadaş bana kahve dağıtıyor tek ben yokum başka kişilerde var ama ben bir anda kahve yaparken buluyorum kendimi sadece küçük bi Ocağın üstündeki yuvarlak şey var ya onda pişiriyorum yaparken de taşırıyorum ama kahveyi çok köpüklü yapıyorum ve köpükleri taşıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip haberi alınmasına yorumlanır.

 18. Sirin dedi ki:

  Ruyamda kahve yapacaktim evin kalabalik oldugunu biliyorum ama kalabaligi gormedim mutfaktayim teyzem diyorki neden kahveyi kopuksuz yapiyorsun ugrasamam diyorum sonra da diyorum ki ben kahve yapayim da sen gor kahveyi kopuklu yapiyorum tabi kahveyi tencerede yapiyorum kahve tasiyor tupun uzerine bile kopuk geliyor kasikla kahve fincanlarina koyuyorum fincanin yarisi kopukle doluyor bembeyazdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize gelecek olan misafirlerden çok hayırlı haberler alacağınıza yorumlanır.

 19. Duygu dedi ki:

  Rüyamda evimize toplu kişiler geldi bnde bi hevesle mutfağa kahve yapmaya gittim 8 kişilik türk kahvesi yapiyodum ama yaparken taştı ve bi bardaklık kahve çıktı bnde oturdum ağladım bunu nasıl gotureyim diye. Bunun bi anlami var yorumlar misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bekar birinin evlenmesine ve hayırlı kısmete yorumlanır.

 20. Halime dedi ki:

  Rüyamda akrabam kahve yapıyor bende sen şimdiki onu taşırırsın ben yapiym diyorum o anda kahve taştı ben demiştim taşırcanı diyip söylendim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde misafir ağırlamak ve iyi haberler almaya yorumlanır.

   1. Şule dedi ki:

    Rüyamda zaten nişanlı olan bir arkadaşımı istemeye gelmişler kahve yapıyoruz büyük bir cezvede sonra kahve taşıyor köpüğüde çok olmuş güzel gözüküyordu

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hayırlı bir talip haberi almaya yorumlanır.

 21. Emine dedi ki:

  Hayırlı günler,Beni soran birileri için istihare yapmıştım rüyamda bize gelmişler bende kahve yapıyorum. Fakat kahvelerin yarisi çok köpüklü hatta kenarlarından taşmış diğer yarısının ise köpükleri sönüyor.Bende böyle götüremem diye döküp bidaha yapıyorum yine aynısı oluyor.Artık tepsiye koyuyorum ama önde 3 çay var arkasinda ise 3 köpüklü kahve . Hatta diyorum çaylari ne ara yaptim diye. Köpüklerin sönme sıkıntısıyla uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Kafanızı karıştıran biri olabilir, bu kişi evliliğinize engel olmak isteyebilir.

 22. Emine dedi ki:

  Hayırlı günler, rüyamda bana görücü gelmiş tanıdığımız birileri,kahve yapiyorum fakat kahvelerin bazıları köpüklü bazıların ise köpükleri sönüyor ben yarısı köpüklü yarisi köpüksüz götüremem diyorum tekrar yapıyorum yine aynisi oluyor. Köpüklü olanlarin o kadar çok köpüğü varki taşmış fincandan.Sonra ben tepsiye3tane fincan koyuyorum fincanların önünde 3 çay bardağı var o ara uyandım.Fakat uyandığımda çok sıkıntılı uyandım o şekilde götürüyorum diye.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açılmasına ancak aile içerisinde evliliğinize mani olmak isteyen birine yorumlanır.

   1. Emine dedi ki:

    Bu rüya o kişiyle olacağına mı işaret peki?

 23. Ayse dedi ki:

  Bir ahbabım geldi ve ben üç kişilik kahve yapmaya başladım ama ilk yapışımda kahve tamamen taştı. Döktüm tekrar yapmaya çalıştım. Bu defa kahve koymayı unutmuşum. Şeker şu kaynadı. Sonra üzerine sıcakken kahve koydum. Köpük olmadı, puding gibi oldu. Onu da döktüm yok adım temizledim. Tekrar cezveye şu şeker kahve koydum ama o da taştı. bir türlü beceremedim yapmayı, mutfak ocak tamamen kahve oldu. nedir bunun tabiri?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin ve bereketin artmasına, yeni gelir kapıları aralamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status