Rüyada Kahverengi Başörtüsü Takmak

Rüyada kahverengi başörtüsü taktığını görmek, bir süredir görüşmek ve konuşmak istediğiniz biri varsa tez zamanda bu kişi ile bir araya gelmeye ve içinizdeki sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Eğer sizi üzen kıran kimseler varsa özür diler. Ya da bir haksızlık yapıldıysa hemen telafisi olur. Tez vakitte kafanız rahatlar ve içinizdeki huzursuzluk son bulur. Aile içinde bir anlaşmazlık husumet varsa aile fertlerinin de anlayışı ile biter. Birbirinize birlik olmanız gereken bir konuda onlardan destek görebilirsiniz. Bekar olan biri bu rüyayı görürse hayırlı bir talip haberi alabilir.

Rüyada kahverengi eşarp takmak, bekar olan biri iç,in aynı zamanda maddi durumu iyi olan bir eş adayının karşısına çıkmasına yorumlanır. Eğer evli olan biri bu rüyayı görürse eşinin ve kendi geliri hızla yükselebilir. Evinize daha çok para girer, isteklerinizi rahatça alabilirsiniz.

Rüyada Kahverengi Başörtüsü Takmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, rahat bir geçim ve sevdiklerinizden övgü işitmeye yorumlanır. Yakınlarınızın gönlünü kazanacak bir şey yapabilirsiniz. Onlara bir konuda büyük bir iyiliğiniz dokunabilir. Kafanızı taktığınız bir konuda gerçekler gün yüzüne çıkar ve içiniz rahat eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Gerek yok
    • admin
  2. MelisX
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status