Rüyada Kahverengi Başörtüsü Takmak

Rüyada kahverengi başörtüsü taktığını görmek, bir süredir görüşmek ve konuşmak istediğiniz biri varsa tez zamanda bu kişi ile bir araya gelmeye ve içinizdeki sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Eğer sizi üzen kıran kimseler varsa özür diler. Ya da bir haksızlık yapıldıysa hemen telafisi olur. Tez vakitte kafanız rahatlar ve içinizdeki huzursuzluk son bulur. Aile içinde bir anlaşmazlık husumet varsa aile fertlerinin de anlayışı ile biter. Birbirinize birlik olmanız gereken bir konuda onlardan destek görebilirsiniz. Bekar olan biri bu rüyayı görürse hayırlı bir talip haberi alabilir.

Rüyada kahverengi eşarp takmak, bekar olan biri iç,in aynı zamanda maddi durumu iyi olan bir eş adayının karşısına çıkmasına yorumlanır. Eğer evli olan biri bu rüyayı görürse eşinin ve kendi geliri hızla yükselebilir. Evinize daha çok para girer, isteklerinizi rahatça alabilirsiniz.

Rüyada Kahverengi Başörtüsü Takmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, rahat bir geçim ve sevdiklerinizden övgü işitmeye yorumlanır. Yakınlarınızın gönlünü kazanacak bir şey yapabilirsiniz. Onlara bir konuda büyük bir iyiliğiniz dokunabilir. Kafanızı taktığınız bir konuda gerçekler gün yüzüne çıkar ve içiniz rahat eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda sadece ramazan bayramı boyunca takmak üzere kahverengi bir baş örtüsü takmıştım ve türbana girmiştim, beni gören herkes çok beğenmişti sonra biraz saçlarım görünmeye başladı bende tuvalet aramaya başladım başörtümü düzeltmek için gördüğüm tuvalete ücret ödiyerek girdim sonrasını hatırlamıyorum. (Normalde hiç türban takmıyoruz) iyi günler

 2. Gerek yok dedi ki:

  Rüyamda yabancı ünlü bir adamı gördüm elinde kocaman bi yay ile ok vardı, ben de kaçmaya çalışıyordum onun nişan aldığı yerden sonra bu adamın müslüman olduğunu öğrendim. Sonrasında onun yayın etrafında böyle yeşil eşarp ve beyaz renkli eşarpların satıldığı bir yer vardı, ben de ordan beyaz eşarbı alıp başıma örttüğümü gördüm, yine bez beyaz bir çanta aldım. (leonardo di caprio bu adam bu arada)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten hayırlı haberler almaya ve iş arıyorsanız işe girmeye yorumlanır.

 3. MelisX dedi ki:

  Rüyamda, bir arkadaşım kasası kahverengi yeni bir araç almıştı. Camları çok geniş bir araçtı, jip ile otomobil arası bir araçtı. Aracı sürüyordu. Beni ve kendi eşini yolda aracına bindirdi. Ben yanına oturdum, hanımı da arka koltuğa oturdu ve yola çıktık. Rüyamı yorumlar mısınız lütfen? Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size maddi destekte bulunacak birine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status