Rüyada Kalabalıkta Yalnız Kalmak

Rüyada kalabalıkta yalnız kaldığını görmek, kendi iç dünyasının zenginleşmesine ve bilgi birikimlerinin artmasına, kültürel yönüne ağırlık vermeye yorumlanır. Daha çok kitap okuyarak daha fazla hobileriniz ile ilgilenebileceğiniz boş günleriniz olabilir. Kişi kendine ve kendi isteklerine zaman ayırabilir, hobilerinden daha çok keyif alır. Yetenekli olduğunuz bir alana da ağırlık verebilir, sosyal çevrede itibar kazanılır. Toplum önünde itibarınız artar, şan şöhret sağlayacak işler yapılabilir. Rüyada kalabalık içinde yalnız kalmak, aradığı mutluluk ve huzuru sağlamaya yorumlanır. Bir süredir sabır ile beklenen şeyler gerçek olur, kişi isteklerine ulaşarak rahata erer. Hayatınızın zor bir dönemi geride kalır, sabrın sonunda ödülünüz olan neyse almış olursunuz. Bu bir terfi ya da maddi kazanç olabilir.

Rüyada kalabalık bir ortamda tek başına kalmak, psikolojik yönden zor günler geçirenler, sinir ve stres yüzünden derbeder olanların içini rahatlatacak ve ruhsal sağlıklarını iyileştirecek olaylara yorumlanır. Ayrılıklar biter, sevdikleriniz ile aranız daha iyi olur, onlardan destek görebilirsiniz. Size pozitif enerji veren insanlar hayatınıza girebilir ve artık sizi öfkelendiren etkenler ortadan kalkar. Sürekli rahatsız eden ve takıntı haline getiren biri varsa bu kişi artık temelli sizden uzaklaşır.

Rüyada Yalnız Kalmak

Dostlarınızı ve düşmanlarınızı ayırt ederek artık kime ne kadar güvenmeniz konusunda daha tecrübeli olmaya, sosyal çevrede değişiklik yaşamaya yorumlanır. Bazı insanlarla yollarınızı ayırabilir, size zararı dokunan kişilerden uzaklaşabilirsiniz. İlişkisinde de sevdiği insandan gereken ilgiyi göremeyen ve hep üzülen kişiler ayrılık kararı verebilirler.

Rüyada Kalabalıkta Yalnız Kalmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, üzüntü ve pişmanlık duyulan şeyleri telafi etmek ve daha sosyal olmak, psikolojik yönden de rahatlamak şeklinde yorumlanır. Keyif aldığınız şeyler yapmaya başlayabilir, kendi istek ve seçimleriniz doğrultusunda hayatınıza yön vermeye başlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Kamil dedi ki:

  Askerde herkes terhis oluyor ben kalıyom okulda herkes ğidyor bir tek ben kalıyom

 2. Anon dedi ki:

  Rüyamda başka bir ülkeye okul gezisi vardı, yolculuk için hazırlanıyordu herkes ,geziye gidecek samimi arkadaşım olmadığı için yalnız hissetmiştim.

 3. kerem dedi ki:

  rüyamda bir yatda ( teknede) hareket halinde gidiyorduk. ama sanırım sözde yat karada mahalle aralarında gidiyordu diye hatırlıyorum. etrafımızda hep kızlar vardı beni seyrediyorlardı. gidiyoruz gidiyoruz kalabalık bitmiyor. hep beni seyrediyorlardı. kimisi yandan eliyle camı açıp bana dokunmak istiyordu. gittiğimiz yol boyu ful böyle beni izlediler

  1. admin dedi ki:

   Sosyal çevrenin değişmesine, yeni bir iş ortamına girmeye yorumlanır.

   1. kerem dedi ki:

    yani bir iş teklifi mi alacağım

 4. Emine okurlu dedi ki:

  Merhaba ruyamda kalabalik bi sokaktayim ve iki taeafimfa kalabalik am ben onlardan axriyim ve bir otobus bekliyorum gelmiyor sonra ablamin yaninda oluyorum ve bana ici cevizli ustu peynirli bi ekmem veriyor ben seni gidecegin yere goturecegim diyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki seçenek arasında kalmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status