Rüyada Kalem Hediye Etmek

Rüyada kalem hediye ettiğini görmek, emek verdiğiniz bir konuda müjdeli haberler almak anlamına gelir. Mesela kariyerinizde çok emek vermiş olduğunuz ne varsa emeklerin hiçbiri boşa gitmez. Yaratıcı yönünüz ortaya çıkabilir ve yeni hobiler edinebilirsiniz. Yeni yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. İş hayatında da önemli bir gelişme olabilir. İnsanlar sizin yetenekleriniz fark eder. Rüyada hediye olarak kalem vermek, aynı zamanda ilim irfan sahibi olan birinden öğüt almak anlamına da gelir. Bu kişi size bir konuda öncülük edebilir. Belki de sizin ufkunuzun açılmasında faydalı olabilir. Yapmak istediğiniz bazı seçimler arasında kararsız kaldıysanız da birinden yardım alabilirsiniz ve doğru seçim yaparak geleceğinize yönelik güzel bir yatırım yapabilirsiniz. Sağlam temellere dayalı planlarınız olur.

Rüyada başkasına kalem hediye etmek, eğitim hayatı devam eden kişilerin sınavlarından başarılı sonuç almaları ve istedikleri yeri kazanmaları anlamına gelir. Çalışan kişiler için de yeni bir sözleşme veya belge imzalamak ve bunun sonucunda çok mutlu olmak anlamına gelir. Eğer iş arıyorsanız daha yeni iş başvurularından olumlu sonuç gelebilir.

Rüyada Kalem Hediye Vermek

Bir zamanlar sizi yargılayan insanların sonunda size hak vermesi anlamına gelir. Hep fikir ayrılığına düştüğünüz kişiler varsa yakın zamanda sizin ne kadar başarılı bir insan olduğunuzu ve ne kadar doğru kararlar aldığınızı görecekler. Başkalarına da istikrarlı ve ne kadar kendinden emin olduğunuzu kanıtlayacaksınız ve başkalarının saygınlığını kazanacaksınız.

Rüyada Kalem Hediye Almak

Önemli bir anlaşma yapmak ve önemli belgeleri sağlamak anlamına gelirken içe yönelik önemli yatırımlar yapılması söz konusudur. Mesela mal mülk satın almak isteyen kişiler yatırımlarında kazançlı çıkarlar. Eğer mahkeme ve dava sonucu bekleyen kişiler varsa da olumlu sonuçlar gelebilir.

Rüyada Kalem Hediye Etmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada kalem hediye ettiğini görmek ilim irfan sahibi insanlarla bir araya gelmek, doğru seçimler yapmak ve başarıya çok yakın olmak anlamına gelir. Yakın zamanda alacağınız müjdeli haberler ile birlikte şansınız açılabilir. İş görüşmelerinden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yapılan toplantılardan da güzel sonuçlar çıkar. Kısacası endişe ettiğiniz şeyler başınıza gelmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ersin dedi ki:

  Ben rüyamda çalıştığım yerdeki ustama bir adet pilot kalem hediye ediyordum anlamı nedir acaba

 2. Serpil Göçmen dedi ki:

  Merhaba efendim ben ruyamda tarihi bir mekanda üstüne isim yazılan ağaç kalemlerden 4 tane sevdiklerime hediye ediyordum

 3. Bülent dedi ki:

  Rüyada devlet büyüklerine kalem hediye etmek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir anlaşma yapmaya yorumlanır.

 4. Serap abak dedi ki:

  Merhabalar , rüyamda bir arkadaşım ile birlikte çocuklara kalem silgi vs dağıttığımi gördüm. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden gelecek fırsata yorumlanır.

 5. Aslıhan dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bir kırtasiyeye girmiştim. Çok büyüktü ve içerisi renkli kalemlerle defterlerle doluydu. Çok kalabalıktı. Bende içeri girip ihtiyacım olan renkli kalemleri alıp çıktım.

  1. admin dedi ki:

   Birinden gelecek olan maddi desteğe yorumlanır.

 6. Ciel dedi ki:

  Merhaba, rüyamda annem önüne bir kasa dolusu baya büyüktü renkli kalemler getirdi. Bunlardan bir kısmı simli kalemdi. Kalemlerin renkleri daha çok sarı, turuncu, pembe gibiydi ve açık tonlarıydı hiç koyu renk yoktu. Ben bej renkli bir simli kalemi alıp elimde yazıyor mu diye denedim. Karar veremedim hangisini alacağıma. Sadece simli olanlar paketli değildi diğerleri paketliydi. Bir de açılmamış ambalajında kurşun kalemler vardı hiç dokunmadım onlara ama şöyle bir göz gezdirdim. Bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni görevler üstlenme ve hediye almaya yorumlanır.

 7. Kadir Nekir dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda kurum müdürümüz benim de içerisinde bulunduğum odaya girdi, bizde ayağa kalktık. Evraklarla imza atmak için kalem istedi ve bende mavi pilot kalem verdim. Daha sonra güzel olduğundan dolayı kalemin kendisinde kalacağını söyledi. Babada üç tane kalem uzattılar ve hangisini tercih edersen al dediler. Ama bana uzatılan kalemlerin üçü de tükenmez kalemdi, yani benim onlara verdiğim kalem kadar güzel değildi kalemler. Sonra rüya bitti. Yorumlarınızı bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında güzel haberler almaya olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status