Rüyada Kalp Sesi Dinlemek

Rüyada kalp sesi dinlediğini görmek, sağlık sıhhatinin değerini anlamaya ve radikal kararlar almaya yorumlanır. Kısmeti kapalı olanların kısmeti açılır ve bir süredir devam eden sıkıntılar sonlanır. Hayatınıza huzur ve sükunet hakim olur, karmaşadan uzaklaşabilirsiniz. Bir süreliğine tatile de çıkabilir, kendi istek ve arzularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Rüyada kalp atışını dinlemek, aynı zamanda bekar olanlar için ruh ikizlerinin karşısına çıkacağına yorumlanır. İlk görüşte birinden çok etkilenebilir ve bu kişi ile evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Evli iseniz eşinizle aranızdaki uyum artar, tartışma varsa biter. Artık daha az anlaşmazlık olur, aranızdaki bağ güçlenir.

Rüyada kendi kalbinin sesini dinlemek, kendi hayalleriniz peşinde koşarak arzularınızı gerçekleştirmek anlamına gelir. İsteklerinizi hayata geçirme şansınız olabilir. Bir süredir beklenen haberler gelir, kendi geleceğinize yatırım yapma şansınız olabilir. Rüyada başka birinin kalbinin sesini dinlemek, birinden iyilik görmeye ve vefalı dost kazanmaya yorumlanır. Size çok büyük bir yardımı dokunabilir.

Rüyada Kalp Sesi Duymak

Kalbinizin sesini dinleyerek başarıya ulaşmaya yorumlanır. Sizin aklınızı çelmeye çalışan kişiler varsa size mantıklı gelen şeylere önem vermenizde fayda var. Mantığınıza yatkın bulmadığınız şeylerden kaçının. Yoksa bu durum sizi mağdur edebilir. Gelecek günlerde alınacak önemli seçimler sonrasında çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Bebek Kalp Sesi Dinlemek

Yeni bir plan projeye dahi olmak ve çok heyecanlanmak anlamına gelir. Ortak bir projede yer alınabilir ya da hayatınıza bir yenilik katabilirsiniz. Hayatınızda meydana gelecek olan yenilikler kısa sürede de sizi başarıya ulaştırabilir.

Rüyada Kalp Sesi Dinlemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sevdiklerinden güzel sözler işitmek ve adım adı hedeflerini başarmak anlamına gelir. Yapılan seçimler sonrasında çok büyük mutluluklar yaşanır, kişi fikirlerinin uyuştuğu ve hayata aynı açıdan baktığı kişilerle tanışır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Duygu dedi ki:

  Merhaba.Rüyamda bir köpeğe patisiyle kalp atışımı dinlettiriyordum

 2. Seval dedi ki:

  Merhaba ruyamda eşim ve çocuklarımla tatildeydik küçük oğlum düştü çok ağladım hastaneye giderken bindiğimiz arabanın önü ve kapıları kırıktı hastaneye gittiğimde oğlumun durumu iyiydi fakat dr elime bir alet verip kalp sesinide dinleyin dedi dinledim dr un yüz ifadesi kötü olduğunu gösteriyordu .

 3. Biri işte dedi ki:

  Merhaba rüyamda tanıdıgım suan bir karşı cins arkadaşımın kalp atışını dinliyordum ve ataaken durdu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlem duyulan birine kavuşmaya yorumlanır.

 4. derin dedi ki:

  sevmediğim biri yoldan geliyo ve onun kalp atışlarını dinliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinin tanışmak istemesine yorumlanır.

 5. Rabia dedi ki:

  Rüyamda birilerinden kaçıyordum sonra bir anda kendimi otururken buldum kafamı yana yasladım erkek olan birine değdim sonra o kişi daha çok yaklaştı kafamı göğsüne yaslarken kalp atışlarını duydum sonra o kişiyle kalabalık bir yerdeydim yanına oturdum sigara içiyordu yanımıza bir kadın gelip o kişiye beyefendi sigaranızı bu tarafa üfleyin rabia hanıma doğru gitmesin dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kaygılardan kurtulmaya ve yeni bir sosyal çevre edinmeye yorumlanır.

 6. Bere dedi ki:

  Rüyamda gerçek hayatta siparişini verdiğim steteskopum gelmişti ve kendi kalp sesimi çok net bir şekilde dinlemiştim. Ancak kalp seslerim hasta bir insanınki gibiydi. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden hediye almaya yorumlanır.

 7. Sıla dedi ki:

  Merhaba rüyamda küçük bir kız yanıma gelip kalp atışlarımı dinlemek istiyordu tabi deyip sarılıyordum kafası göğüsümdeydi bir süre sonra kız “çok huzurlu ve dinlendirici” deyip gitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş olanağına yorumlanır.

 8. Seray dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda doktor bi adamdı sanırım böyle genç ve yakışıklı. Bana steteskopu verdi. Kalbini dinlemem için. Ben de nasıl sevindim heyecenladim stteskopla kalp sesi dinleyeceğim diye. Kulağına taktım ve dinledim kalp sesini. Ilk başta böyle gür geliyordu ses ama sonra azaldı biraz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir dost kazanmaya ve iş hayatında başarıya yorumlanır.

 9. Seren dedi ki:

  Merhaba rüyamda kağıttan kalp şekli kestim beyaz bir kagitti yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden temiz haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status