Rüyada Kapı Kapamak ve Açmak

Rüyada kapı kapatmak ve açmak, biten bir şeyin ardından üzülmemeye çünkü yeni bir başlangıcın habercisi olduğuna yorumlanır. İten bir ilişkinin aslında sizin için hayırlı olmadığını görebilirsiniz. Karşınıza daha temiz kalpli ve anlayışlı bir insan çıkabilir. Ya da bıraktığınız bir işin ardından çok daha güzel bir iş olanağınız karşınıza çıkabilir. Aslında üzüldüğünüz şeylerin sizin için ne kadar da hayırlı olduğunu göreceksiniz. Rüyada kapının kapanması ve açılması, bir zamanlar kaçan bir fırsata üzülüp duran kişiler için aslında hayırlı bir rüyadır. Çok üzüldüğünüz ve kaçan bir fırsat yeniden karşınıza çıkabilir. Tekrar bu fırsat size sunulabilir. İş ya da eğitim hayatında yaşanan pişmanlıklar son bulur. Üzerinizdeki baskı yüzünden kabul edemediğiniz bir şey varsa yakında kabul edebilirsiniz.

Rüyada kapıyı kapatmaya çalışmak, ailevi sorunlarınızı kendi içinizde çözmek ve hiç kimseye duyurmamak anlamına gelir. Aile içi problemleriniz tez zamanda aşılır. Özellikle de evli olan kişiler eşleri ile problemlerinden yakında kurtulurlar. Hiçbir yakınınıza ve eşe dosta duyurmadan ilişkinizi kurtarabilirsiniz.

Rüyada Kapı Kapamak ve Açmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızdaki bir takım ciddi meseleler çözüme erişir. Bir süre önce yollarınızı ayırdığınız birileri varsa yeniden bir araya gelebilirsiniz. Biten bir şeyin sonrasında yeni sayfa açılır. Yeni yapılan başlangıçlar sizin için daha hayırlı olabilir. Çok büyük bir heyecan duyacağınız gelişmeler olabilir. Bir süredir evinize gelmeyen birileri varsa da yakında kapınızı çalabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. anonim dedi ki:

    Sayın yorumcu, rüyamda okulun kapılarıymış, iki tane metal kollu döner kapıların ikisinden de geçmeyi başaramayıp, binaya giremiyorum, bir kapı daha var oradan girebilirim diyorum, kapıdan geçiyorum, masalarda çalışan kişiler var, burası ögretmenlerin yeri, zaten buradan diger tarafada geçiş yok diyip, oradan da geri çıkıyorum.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya bir süredir beklenen bir yerden haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status