Rüyada Kapının Önünü Süpürdüğünü Görmek

Rüyada kapının önünü süpürdüğünü görmek, evinizdeki sıkıntıları hiç kimseye duyurmadan çözmek ve ev dışına haber yayılmamasına, dert ve kederin bitmesine yorumlanır. Eğer borcu olan bir aile ferdi varsa borçlarını birlik olup ödeyebilirsiniz. Evinizde borcu derdi olan kalmaz, hepsi el ele verip çözülür. Bir süredir ev huzurunu kaçırmaya çalışan kişiler de ailenizden uzak dururlar, kötü huylu biri ailenize yaklaşamaz. Rüyada kapının önünü süpürmek, aynı zamanda evlenmeyi düşünenler için evlenerek kendi yuvalarını kuracakları anlamına gelir. Yeni bir talibiniz çıkabilir ve iyi bir ailenin bireyi ile evlenebilirsiniz. Ya da bebek sahibi olmak isteyenler için de hayırlı bir rüyadır. Rüyada kapının önünü çalı süpürgeyle süpürdüğünü görmek, evinizde bolluk ve berekete, helal yoldan bol kazanç sağlamaya yorumlanır. Alın teri dökülerek yapılan çalışmaların sonucu alınır, evinizin rızkı atar. Kendi aile işini yapanlar da ailesinin işlerini büyütebilirler.

Rüyada başkasının kapısının önünü süpürmek, çekilen üzüntülerin bitmesine ve gözünüzden mutluluk göz yaşı akacağına yorumlanır. Hane içerisinde huzursuzluklar biter, küslükler son bulur. Hasret kaldığınız insanlar evinize misafir olarak gelebilirler ve özlem duyulan bir yakınınıza kavuşursunuz. Yeniden bir sofra etrafında tüm aile mutluluk içerisinde toplanır.

Rüyada Evin Önünü Süpürmek

Evinizde gelirin artacağına ve zenginliğe, rahat bir hayat sürmeye yorumlanır. Ev sahibi olmayan biri için bu rüya ev satın alarak ev sahibi olmak demektir. Yeni bir eve yerleşebilir, aile birliği sağlanabilir. Rüyada evin avlusunu süpürmek, evinizde düğün dernek gibi hayırlı olaylar olmasına ve eş dost akrabayı evinizde ağırlamaya yorumlanır.

Rüyada Kapının Önünü Süpürdüğünü Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hem sizin hem de diğer aile fertlerinin gelirinde artış olmasına ve evinizin tüm eksikliklerini gidermek anlamına gelir. Aile fertlerinin isteklerini teker teker gerçekleştirebilir, onlara destek olabilirsiniz. Evinize helal para girer, hakkınız olan şeyler size ulaşır. Ara bozucu kimseler varsa da evinize giremezler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

18 Yorum

 1. Hanf
 2. Gülderen adanır
  • admin
 3. Şükran
  • admin
 4. Ahmet
  • admin
 5. Dilek
 6. Dilek
  • admin
 7. Ayşe
  • admin
 8. Hacer
  • admin
 9. İsmail
  • admin
 10. Nergiz
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status