Rüyada Karanlık Bulutun Üstüne Doğru Gelmesi

Rüyada karanlık bulutun üstüne doğru geldiğini görmek, girilen borçlar ya da yapılan harcamalar sonrasında sıkıntıya düşmek anlamına gelir. Yüklü harcama yapan kişiler daha sonrasında pişmanlık duyabilirler. Veya yapılan bazı yatırımlardan sonra zarar edilebilir. Kişi bazı şeylere hesaba katmadığı için pişman olabilir. Özellikle alınan parasal risklerin ardından birikimlerde erime olabilir. Eğer sizi bu konuda uyaran biri varsa o kişiye dikkat etmenizde fayda var. Bazı harcamaları ertelemeniz ve yüklü borca bir süreliğine girmemeniz sizin hayrınıza olur.

Rüyada kara bulutların üstüne gelmesi, karamsarlığa kapılmaya yorumlanır. Bu rüya genellikle ruhsal çöküşü ve bitkinliği simgeler. Yaşanan bazı olaylar sizin tükenmenize sebep olabilir. Örneğin maddi zararlar ve emeklerin boşa gitmesi sonrasında bir süre her şeyden soğuyabilirsiniz. Sizin kuruntulara kapılmanıza sebep olan kişiler olabilir.

Rüyada Kara Buluttan Kaçmak

Boşa laflar ve dedikodular yüzünden üzülmeye yorumlanır. Sizin hayallerinizden soğutan ve hevesinizi kaçıran kimseler olabilir. Duyacağınız her şeye inanmamanızda fayda var. Sizi kışkırtan ve keyfinizi kaçıran kişilere hemen inanmayın.

Rüyada Karanlık Bulutun Üstüne Doğru Gelmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ticari hayatta sıkıntılı bir sürece ve giderlerin gelirden daha fazla olmasına yorumlanır. Daha çok harcama yapabilir, daha fazla maddi yük altına girebilirsiniz. Kefil olmak veya borç vermek konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status