Rüyada Kaşının Yarısının Olmadığını Görmek

Rüyada kaşının yarısının olmadığını görmek, daha çok insanla tanışmak ve sosyal çevrenizde saygınlık kazanacağınız işlerle adınızdan söz ettireceğinize yorumlanır. İnsanlar sizi takdir edebilir ve bir süredir verilen emekler karşılığını bulur. Kendinizi iş ve eğitim hayatında ispat edebilirsiniz. Kendinize güveniniz artar, zor görevler layığı ile tamamlanır. Eğer bir kadın bu rüyayı görürse hem cinslerinden yana rekabetten kurtulur. Sizi kendine rakip gören kişilerden uzaklaşabilirsiniz. İş hayatında da rekabet geride kalır, sizi sevmeyen ve ön yargılı olan kişilerin de gönlünü kazanabilirsiniz. Üzerinizdeki ön yargılar biter. Rüyada kaşının yarısının olmaması, aynı zamanda yarım kalan işlerini tamamlamak ve kimseyi mağdur etmemek demektir. İş veya eğitim hayatını yarıda bırakmak zorunda kalanlar yeniden kaldıkları yerden devam ederler.

Rüyada kaşının yarısının alındığını görmek, sizi cesaretlendiren olaylar yaşamak ve kendine güvenin artacağına yorumlanır. Sizi cesaretlendiren dostlarınız da olabilir. Eğer kariyerinizde zor bir süreç atlatıyorsanız bu süreç tez zamanda atlatılır. Geleceğe yönelik yeni hedefleriniz olabilir, beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Rüyada Kaşının Yarısının Dökülmesi

Hem iş hayatında hem de özel hayatınızda görevlerinizi yerine getirmek ve denge kurmak demektir. Sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayırabilir, aynı zamanda işlerinizi de aksatmazsınız. Eğer ayrılık yaşandıysa bu ayrılık biter, sevenler yeniden kavuşurlar.

Rüyada Kaşının Yarısının Olmadığını Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sevenlerin yeniden bir araya gelmesin yorumlanır. Eğer gönlünüzde kimse yoksa sizi tamamlayacak ve birlikte ortak bir hayat sürebileceğiniz biri karşınıza çıkabilir. Ruh eşinizi bulabilirsiniz. Kötü günlerinizde yanınızda olan kişiler varsa şimdi onların size ihtiyacı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Seçil Aydın dedi ki:

  Rüyamda sağ kaşımın yarışına kadar dökülmüş olarak gördüm ve o dökülen yeri boyamak istiyordum ve sanki boyanmıyordu bu ne anlama gelir

 2. Pınar dedi ki:

  Merhaba rüyamda sol kaşlarımı koparım koparım yiyordum yarısını yemiştim hep bunu yemeyim diyerek sağ kaştan aldım ve onu yemek istemedi canım sol kaştan aldığım kılları çok canım çekerek yiyordum manası nedir acaba

 3. Eda dedi ki:

  Merhaba sağ kaşımın yarısının dokudugunu gordum bu ne anlama gelir

 4. Beril dedi ki:

  Rüyamda aynada kaşlarımın ortasını alıyordum gayet normaldi sonra aynadan uzaklaşınca iki kaşımın da ilk yarısının olmadığını gördüm çok moralim bozuldu.

 5. Sinem dedi ki:

  Ruyamda kaşımi alıyordum ama aynada kendim alirken o kadar kisa kestigimi anlamamistim. Sonra tekrar aynaya baktığımda kasimin resmen yarısı yoktu. Hatta dedimki Nasil dışarı çıkacam. Bu ne dedim. İki kaşımda öyleydi. Şimdiden teşekkürler.

 6. Deniz dedi ki:

  Rüyamda kaşımı gereginden cok fazla kesiyorum sonra aynada kendime bakıp üzülüyorum boyle nasıl dışarı çıkıcam diye

 7. Ömer dedi ki:

  İyi günler rüyamda kuaförde kaşıma jiletle ince çizik attırmak isterken adam yanlışlıkla olması gerekenden fazla çizik attı yani yanlış aldı tabiri nedir erkeğim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine öfkenin dinmesine yorumlanır.

 8. Ufuk dedi ki:

  Rüyada bir kaşımın yarısının olmadığını gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlem duyulan biri ile hasret gidermeye yorumlanır.

 9. Elif dedi ki:

  El parmaklarimda killar vardı onlarla birlikte sağ kaşımın da yarısının döküldüğünü gördüm annem vardı yanımda ve ona çok ağladığımı hatırlıyorum tek aklimda kalan bunlar ama çok etkilendim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen kişilerin özür dilemelerine yorumlanır.

 10. Songur yesiloz dedi ki:

  Ruyada ,bayan olan komsumun ,elinde ki nar cicegi rengindeki posetin icinde, yeni bir yer supurgesi var.(eskiden annelerimizin kullandigi yer supurgesi).Bu supurgeyi ,gecen yil vefat eden bayan komsumuza hediye almis.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bol rızka ve borçların bitmesine yorumlanır.

 11. Derya dedi ki:

  Rüyamda kuaföre gidiyorum normalde girtiğim bayana kaşlarımı aldırıyorum normal alması gerekirken yarısına kadar almış biraz aşağıdada böyle köprü gibi kaşım arasında tüyler vardı sonra çıktım gittim aslında hoşuma gitmişti model ama normal düzeltmesi için kuaförüme geri gittim düzeltirken benle ilgili birkaç bişey söyledi bilmediği halde bende sorular soruyordum oda cevap veriyordu sanki müneccim gibiydi sonraki olayları hatırlamıyorum ama sevdiğim kişiyi gördüm en son

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sözünüzü dinlemeyen biri varsa sonunda sizin sözünüze gelmesine yorumlanır.

   1. Derya dedi ki:

    Peki sevdiğim kişi ile ilgili bişey var mı

DMCA.com Protection Status