Rüyada Kavga Görmek

Rüyada kavga görmek, küs olduğunuz ya da bir türlü yıldızınızın barışmadığı insanlar yakında iyi geçinmeye başlamak demektir. Bazı insanlara bakış açınız değişebilir. İyi yanlarını görebilir, daha fazla dost kazanabilirsiniz. Bir zamanlar rakibiniz olan kişiler de şimdi dostunuz olabilir. Eğer hep bir tartışma içerisinde olduğunuz inşalar varsa yakında tüm bu problemler ortadan kalkar. Sevdiği insanı kıskanan kişiler yakında bu kıskançlık duygusundan da kurtulur. Gönlünüz rahat eder, boşuna kuruntu yaptığınızı anlarsınız. Rüyada kavga dövüş görmek, büyük bir sıkıntıdan kurtulmak, hakkınız olana sahip olmak demektir. Sizin hakkınıza göz koyup aç gözlülük yapmaya kalkan insanlar emellerine erişemezler.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Sürekli Aynı Kişiyle Kavga Etmek

Rüyada kavga ettiğini görmek, haklı çıkmak demektir. Bir süre önce fikir ayrılığı yaşadığınız insanlara haklı olduğunuzu kanıtlarsınız. Sonunda sizin sözünüze gelirler. Rüyada kavga eden kalabalık birilerini görmek, güç ve zafere yorumlanır. Zor engeller aşılır ve pek çok dostunuzdan daha iyi şartlara sahip olabilirsiniz. Rüyada bir kadınla kavga etmek, sizi kışkırtmaya dolduruşa getirmeye çalışan birine yorumlanır.

Rüyada Kavga Ayırmak

Yapılan iyiliklerin karşılığını görmek, gelecek günlerde bir sorununuzun çözülmesinde dostunuzdan yardım almak demektir. Belge ve evrak işlerinde problemler yaşayanlar da bir yakınlarından yardım alabilirler. Rüyada kavga eden insanları ayırdığını görmek, aynı zamanda küsleri barıştırmak ve sevap kazanmak demektir. Sizin araya girip barıştırmanız gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Küs Olan Biriyle Kavga Etmek

Rüyada Kavgaya Hazırlanmak

Bir süredir öz güvenin düşük olduğu bir konuda artık kendini hazır hissetmek ve bir şeyleri başarmaya yönelik inancın artmasına yorumlanır. Kariyer hayatında da yeni bir sınava girerek ya da başka şekilde kendinizi ispat edebilirsiniz.

Rüyada Akrabayla Kavga Etmek

Mal mülk paylaşımı konusunda aile içerisinde uzun süredir devam eden sorunlar varsa yakında biter. Herkes hakkı olanı alır. Rüyada aile içinde kavga görmek, aile fertleri ile para pul konusunda gerginliğin bitmesine, geçimin rahatlamasına yorumlanır. Rüyada babayla kavga etmek, aile fertleri ile geçinmekte zorlanmaya yorumlanır. Sizi yanlış anlayanlar olabilir.

Ayrıca bakınız: Rüyada Doktorla Kavga Etmek

Rüyada Silahla Kavga Etmek

Çekilen dert ve cefanın ardından kendine ve kendi ailesine değer vermek, onları koruyup kollamak demektir. Maddi manevi ailenizin yanınızda olup onlara kol kanat germeniz gerekebilir. Birlik olup büyük problemleri aşarsınız.

Rüyada Ağız Kavgası Yapmak

Rüyada ağız kavgası etmek, zamanında haksızlığa uğrayan kişilerin geç de olsa haklarına kavuşmasına, sizinle yapılan dedikoduların bitmesine yorumlanır. Başkalarına sizi kötüleyen birileri varsa karşınızda mahcup olurlar.

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Sevgiliniz ile birlikte gelecek hayalleri kurmak, evliliğe dair plan yapmak demektir. İlişkinizde güven sorunları aşılır, birlikte yuva kurmak isteyebilirsiniz. Rüyada eski sevgiliyle kavga ettiğini görmek, güven sorunları yaşamak ve yeni ilişkisinde de benzer sıkıntılar atlatmak demektir.

Rüyada Ölmüş Biriyle Kavga Etmek

Rüyada ölüyle kavga etmek, hane içerisinde anlaşmazlıkların bitmesine, miras kavgalarının son bulmasına yorumlanır. Davası olanlar davalarından olumlu sonuç alırlar. Hak ve hukuk yerini bulur, sabrın sonunda hakkınız elinize geçer.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Devlet Başkanı İle Kavga Etmek

Rüyada Kavga Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendini sizden üstün görmeye çalışan ve hava atan insanların havalarının sönmesine yorumlanır. Size karşı haksızlık yapıp ezmeye çalışan kişiler benzer duruma düşerler. Kıskanılacak başarılarınız olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Hamza K.
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status