Rüyada Kayalık Görmek

Rüyada kayalık görmek, kalıcı bir işe girmeye ve bu işte kendini göstermeye, yeteneklerinizi ön planda tutmaya yorumlanır. Zorluklar ile elde edilen kariyer ve başarı kalıcı olur. Çalışan kişiler için iş hayatında şanslı bir dönem olabilir. Artık bazı işlerde uzmanlık kazanabilir, güç ve otorite sağlayabilirsiniz. İşsiz olanlar için de düzenli bir iş bulmak ve bu işte sebat etmek anlamına gelir. Yeni işinizde memnun olabilir ve gelirinizle rahat geçinme imkanı elde edebilirsiniz Rüyada kaya görmek, zor bir şey başarmak demektir. Bu kendi tabularınızı yıkmak da olabilir. Yeniliklere karşı kapalı olan kişiler kendilerini yeniliklere açtıkları takdirde ilerleme sağlayabilirler.

Rüyada kayalık tepe görmek, mesleki yaşamda yükselmek ve başarılı biri olarak anılmaya yorumlanır. İşlerinizde önemli bir ilerleme kaydedebilir, sözü geçer biri haline gelebilirsiniz. Kariyeriniz için seçtiğiniz yol sizi memnun eder ve hızla başarılarınızı arttırma imkanı elde edilebilir.

Rüyada Kayalıklardan Atlamak

Geçmişte yapılan hataları teker teker telafi etmeye başlamaya ve edinilen tecrübeler ile birlikte daha iyi şeyler yapmaya odaklanmaya yorumlanır. Örneğin özel hayatınızda kime ne kadar değer vermeniz gerektiği konusunda artık emin olabilirsiniz. Gerçek dostlarınız artabilir. Rüyada kayalıktan yuvarlanmak, sizi bir konuda suçlayan kişiler varsa bu konuda masum olduğunuzu kanıtlamaya yorumlanır. Aslında size atılan bir iftira olabilir ve haklı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Rüyada Kayalıklara Saklanmak

Zorluklara göğüs germek ve artık dertlerin azalmasına, kendinize daha fazla zaman harcayacağınıza yorumlanır. Kendi kabuğunuza çekilip bir süre kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Bunun için de elinize güzel bir olanak geçebilir.

Rüyada Kayalık Yerlerde Gezmek

Zorlu görevlerin üstesinden gelmek, aynı zamanda yeni yerlere gitmek ve başka bir yerde de güzel işler yapmaya yorumlanır. İş seyahati yapacak olanlar başarılı sonuçlarla geri dönerler. Ya da il değişikliği yapmak veya işlerini başka yere taşımak isteyenler bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Rüyada kayalıkta yürümek, büyük bir yatırım yaparak bir planınızı hayata geçirmek demektir. Bir süredir beklediğiniz bir konuda kendinizi hazır hissedebilirsiniz.

Rüyada Kayalıklardan İnmek

Çekilen dert ve cefadan sonra sefasını sürmek anlamına gelir. Artık emeklerinizin karşılığı gelmeye başlayabilir, rahatınız artar. Belki de üzerinizdeki sorumluluklar bitebilir, kendi özel hayatınız ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz, hayat mücadelesi azalır.

Rüyada Kayalıkların Arasından Su Akması

Kısmetin açık olmasına ve güzel bir evlilik yaparak mutlu bir yuvaya sahip olmaya yorumlanır. Eşiniz güçlü ve otoriter bir insan olabilir. Onunla evlendikten sonra hayatınızda güzel değişiklikler olabilir. Özle hayatınızda seçimlerinizden mutlu olursunuz.

Rüyada Sarp Kayalıklara Tırmanmak

İş ya da eğitim hayatında zirveye tırmanmak, hedeflenen yere ulaşmak anlamına gelir. Önünüzdeki hedeflerinize tez zamanda ulaşabilir, meşakkatli bir sürecin ardından rahat edebilirsiniz. Kariyer hayatınızda saygınlığınız artar ve insanlardan takdir görebilirsiniz.

Rüyada Kayalık Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendi işlerinize zorluklara göğüs germek ve engellere rağmen bir şeyler başarmaya yorumlanır. Güç ve kudreti de simgeler ve inatçı olduğunuz bir konuda başarı kaçınılmaz olur. Karamsar olduğunuz bir konuda da düşünceleriniz değişebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Melek al dedi ki:

  Merhaba! Rüyamda kayalıkların üstünden kolayca geçerek atladım. Sonra beyaz müstakil bir evim vardı. Eski eşimin kardeşi ve kocasıyla barışmışım. Sohbet ediyordum.Tam gideceklerinde durun size bi kahve ikram edeyim diye evin içine aldım. Ocakta Türk kahvesi pişirirken taşırdım.Tekrar pişirmeye başladım. Eski eşim misafirlere süt ve çay verdi. Sen küssün ben vereyim dedi. Olur mu öyle şey. Misafir diyorum kahve pişirmeye devam ediyorum. Ocağı tekrar ateşlerken uyandım.

 2. Seval dedi ki:

  Rüyamda Ablamla kayaklılarda uyuşturcu içen kişilerin sesinden saklanıyoruz sonra yüksek bi yere çıkıp biri bize bilgisiyar getiriyor

 3. Ceyda dedi ki:

  Rüyamda kayalıklara kolayca çıkıp indiğimi gördüm. Fakat ölü bir kişi beni kovalayıp bana üflemeye çalışıyordu. Ona vurdum ama yine de üfledi ve bana ‘Ne yaparsan yap ben sana üfleyebilirim’ dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zoru başarmak ve mesleğinizde yükselmeye yorumlanır.

 4. Ozlem dedi ki:

  Ruyamda oglumla birlikte umman bir denizin kenarinda ki cok yuksek kayaliklara zahmetszce ciktik,cok yuksekti asagisi ise derin denizdi…karsida ise denizin ortasinda 25 temmuz,10mayis gibi onemli tarihlerin yazildigi isaretler vardi.yalniz kayaliklar cok yuksekti,ogluma buradan gidelim yuksek korkuyorum dedim oglum la inemedik orasi yuksekti ysrdim icin helikopter grldi ip saldi ,,tuysmda oglum duserse bende duser onu kurtaririm ama yuzme bilmiorum.diye korktum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni kazanç kapısı aralamaya, maddi sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status