Rüyada Kedi Isırması Görmek

Rüyada kedi ısırması görmek, evinizde rızkın bereketin artacağına ve elinize attığınız her işin hayrını göreceğinize yorumlanır. Zamanında atılan adımlar ve verilen emekler karşılığı alınır. Sizi zor durumda bırakan kişiler şimdi kendileri zor duruma düşerler. Örneğin iş veya eğitim hayatında önünüze taş koyan ve size hep engel olan kişiler olduysa, benzer durumu kendileri yaşayabilirler. Bir zamanlar size yapılanların bir benzeri şimdi o kişilerden duyulur. Rüyada bir kedinin ısırdığını görmek, aynı zamanda maddi sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Eğer rüyada ev kedisi ısırırsa mal mülk edinmeye yorumlanır. Yeni bir yatırım yapılabilir, aileniz de birikim yapabilir. Rüyada sokak kedisinin ısırması ise maddi kayıpları telafi etmeye ve gereksiz harcamalardan kaçınmaya yorumlanır.

Rüyada kedi ısırması ve tırmalaması, hırs yapıp çalışıp çabaladığınız konularda muradınıza ermeye yorumlanır. Sizin kalbinizi kıran ve üzen, dedikodu yapan kişiler varsa asıl amaçları anlaşılır. Kendi çıkarı için sizi üzen ve yanıltan kişiler kendi kazdıkları kuyuya düşerler.

Rüyada Kedi Isırması Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, maddi sıkıntıda olanların rahatlamasına ve borçlarının biteceğine, laf sözden uzak durmaya yorumlanır. Bir takım sorunlarınız varsa da kimseye duyurmadan aile içerisinde çözebilirsiniz. Başkaları ne der diye düşünmek yerine kendi doğrularınıza göre yapılan işler ve verilen emekler karşılığı alınır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Zeynep özdemir
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status