Rüyada Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada kedi ölüsü görmek, zamanında verdiğiniz büyük bir söz varsa bu sözü tutmaya yorumlanır. Geç de olsa verilen sözler tutulur ve sevdikleriniz gözünde itibarınız artar. İşlerinde iflas eden ve işten çıkarılan kişiler tekrar iş hayatında iyi bir yere gelirler. Yaşanan parasal krizler kısa süre içerisinde atlatılır. Zarar etmekten kurtulur, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için kriz anlarını en iyi şekilde yönetebilirsiniz. Eğitim hayatı devam edenler ise başarısız oldukları dersler veya sınavlar varsa bunlarda başarılı olmaya ve çalışıp güzel bir meslek edinmeye yorumlanır.

Rüyada ölmüş kedi görmek, ailenizin ümidi kesmiş olduğu konularda onların yüzünü güldürmek şeklinde yorumlanır. Size karşı inancı veya güveni sarsılan kişiler varsa yeniden güvenleri sağlanır. Ayrılık yaşayanlar ise uzun bir özlemin ardından tekrar kavuşurlar. Bir süredir sizi affetmeyen biri varsa sonunda kendinizi affettirebilirsiniz. Çok özlediğiniz biri ile yakında kavuşulur.

Rüyada Kedi Öldürmek

Büyük bir zarardan kurtulmaya ve aç gözlü her kim varsa uzak durmaya yorumlanır. Sizi zarara uğratacak ya da dolandıracak birinin asıl niyeti son anda anlaşılır. Kötü niyetli bir insanın gerçek yüzü ortaya çıkar. Maddi zararı önleyebilirsiniz. Rüyada kedi kesmek, parasal olarak güvendiğiniz biri tarafından ihanete uğramaya yorumlanır.

Rüyada Kedi Ölüsü Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, size zararı dokunan kişilerin hayatınızdan çıkmasına ve gerçek dostlukların değerini anlamaya yorumlanır. Zamanında kalbini kırdığınız kişiler varsa gönüllerini kazanabilirsiniz. Bir süredir haber beklediğiniz biri sizinle barışmak isteyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status