Rüyada Kendi İsmini Duymak

Rüyada kendi ismini duymak, bir yere yapılan bir başvuru varsa ve bu başvurunun sonucu bekleniyorsa yakında hayırlı sonuç gelir. Çok müjdeli bir haber alabilirsiniz. İş başvurusu yapanlar da kendileri o işe seçilirler. Eğer bir yarışmaya katıldıysanız bu yarışmadan derece alabilirsiniz. Kişi ödüle layık görülür ve başarılı olur. Mülakatlarınız varsa bu mülakatlar iyi geçer. Rüyada kendi adını duymak, çok başarılı olacağınız işler yapacağınıza yorumlanır. Örneğin kendi plan ve projelerinizde önemli başarılarınız olabilir. Kişi verilen görevleri en iyi şekilde teslim eder. Rüyada kendi isim soy isim duymak, önemli bir işe girmek ve belge evrak işlerinin hayırlı sonuçlanmasına yorumlanır. Banka veya mahkeme işi olan kişilerin de işlerinde bir aksilik çıkmaz.

Rüyada isminin seslenilmesi, ailenizin sizinle gurur duyacağı işler yapmaya yorumlanır. Aile fertlerine müjdeli bir haber verilebilir. İş veya eğitim hayatında onları gururlandıracak bir başarınız olabilir. Rüyada kendi ismini çağrıldığını duymak, karşınıza iyi insanlar çıkmasına ve ilerleyen günlerde tüm işlerinizin çözülmesine yorumlanır. Bir süredir heyecan duyulan bir şey varsa her şey hayal edildiği gibi olur.

Rüyada İsmini Duymak Uyanmak

İyi insanların hayatınıza gireceğine ve daha çok dost kazanmaya yorumlanır. Çalışma hayatında da yeni iş arkadaşları edinebilir, yeni arkadaş ortamlarına girerek çok fazla insan ile tanışabilirsiniz. Rüyada birinin seslenmesi ile uyanmak, birinin sizi uyarmasına yorumlanır. Bu kişi sizin hataya düşmenizi önler.

Rüyada Kendi İsmini Duymak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yaşantınızda çok mutlu olacağınız bir değişim yaşamaya yorumlanır. Uzun zamandır çok istenen bir şey sonunda gerçek olur. İnsanların adınızdan övgü ile bahsedeceği bir projede çalışabilir veya örnek olacak bir davranışta bulunabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. mustafa dedi ki:

  ruyamda annem ismimi sesleniyordu.çok net bir şekilde mustafa diye duydum

 2. Sema dedi ki:

  Ruyamda rahmani bir cinin seytani cini bendennuzaklastirmasi ve soneada sevdigim adami ruyamda gorup bana ismimle hitap edip uyandirildim ne anlama geliyor

 3. Pınar dedi ki:

  Merhaba, rüyamda gerçek hayatta tanıdığım bir doktor adımla bana sesleniyor ben de yanına gidip yanındaki sandalyeye oturuyorum, kişi benim sağ tarafımda

 4. Huseyn dedi ki:

  Ruyara sevdigim kizin ismimi soylemesi yorumlarsaniz sevinirim.

 5. Ya baki entel baki dedi ki:

  Merhaba rüyamda gerçek hayatta tanıdığım birisine iki defa ismiyle sesleniyorum yorumlar mısınız

 6. İrem dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim erkek ile sarılıyorduk ben oturuken ona kollarımı açıyordum o da kucağıma çıkıp sıkıca sarılıyordu ben boynunu derin derin kokluyordum sonra yeniden karşımda duruyordu bu sefer kendi gelip sarıldı bana girdi kolumun arasına sarıldı bana sonra ben parfümü kokladım iyice sonra yüzüme baktı ikimiz de gülüyorduk sonra ben onun saçlarını karıştırdım güldü hiçbir şey demedi rica etsem yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim.

 7. İrem dedi ki:

  Gerçekte motorumuz var onu sürüyordum ve tek başıma sürüyordum normalde bilmiyorum ama rüyamda çok güzel sürüyordum dönüşleri çok güzel yapıyordum ve sevdiğim çocuk da motor hastası ona mesaj atıyorurdum motordan inince ‘gel seni de alıyım’ yazıyordum ‘çok güzel sürüyorum motoru zor değilmiş’ yazıyordum yorumlar mısınız teşekkür ederim.

 8. Sümeyye dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda eski sevgilimi gördüm. Onunla yürüyorduk. İki tane daha adaşım varmış üç kere ismim söylendi. Birinin bana olduğunu anladım. Diğer ikisi ise adaşlarıma da seslenilmişti.

 9. Yade dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimi gördüm. Bana eskiden ismimle hitap etmezdi ve bunun sebebini hep merak ederdim. Rüyamda ise bana hep ismimle seslendi ve ben şaşırdım.

 10. Ferdi dedi ki:

  Rüyamda uyurken eşim odaya geliyor üzerinde yeşilrenk ağırlıklı ve yeşil mavi karışımı başörtüsyle sanki uzaklardan gelmiş gibi bana gülümseyerek Ferdiiiii diye seslendi. Bende birden uyandım. Baktım eşim yanımda uyuyor. Ama rüya kısa ama gerçek gibiydi. Anlamı nedir acaba.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde refaha, maddi imkanlara yorumlanır.

 11. Bahar dedi ki:

  Eşimle ayrı evlede yaşıyoruz ama boşanmadık sabah saat 5 de adımı bir defa seslendi ve ben uyandım ama kendisini 3 haftadır görmüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir habere ve sevince yorumlanır.

 12. İbrahim Halil fırat dedi ki:

  Merhaba rüyamda aynı iş yerinde çalıştığım kız arkadaşımın elinde yeni postadan gelmiş ATM kartı ve benim adımı sesleniyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş teklifine yorumlanır.

 13. Fırat dedi ki:

  Rüyamda pencereden doğru bakıyordumdışarıdan selamlaştığım biri beni dışarıya çağırıyordu sonra onlarla beraber bir yerde oturup sohbet ediyorduk. Etraftada bir tane daha tanıdığım biri vardı. Sonra eve gidiyordum evde bütün akrabalar vardı bir tane de ünlü vardı ona selam veriyordum ama o karşılık vermiyordu sonra ben sofranın üzerinde uyuyakalıyordum. Uyandığımda yanımda bir kuzenim oluyordu. Sonra onunla beraber bir oyuna gidiyorduk ve oyunu kazanıyordum. Sizce bunun anlamı ne

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan biri ile yakında kavuşmaya yorumlanır.

 14. Arif dedi ki:

  Rüyamda görsel yok annemin bana tam 3 kere ismimle seslendiğini her seslenişte ses tonunun daha yüksek olduğu duydum ve uyandım.
  Anlamı nedir cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelecek hayırlı habere ailenizin sevinmesine yorumlanır.

 15. Eray dedi ki:

  Ruyamda gece vaktiydi, arkadan gelen haber sesiyle birlikte motorsiklet sürüyordum. Haber motorcular ve onları kovalayan köpeklerle ilgiliydi. Haberde geçen her şeyi yaşıyordum. Haber köpek sürüleri motorcuların önünü kesip sonrada kovalıyorlar diyordu ve aynısı başıma geliyordu. Haber bittikten sonra sokakta yürümeye başladım. Evime yakın bir park vardı oraya doğru yürürken sarhoş gibi birisini gördüm ve gitmemeye karar verdim. Kendi evime gidiyordum fakat evime giden yolun üstündeki başka bir parka 4-5 genç toplanmış kavga ediyorlardı. Bende binaların aralarından gittin evime. Binaya varınca annem camları siliyordu gece vakti olmasına rağmen ve beni görünce hoşgeldin falan dedi. Sonra Bende annemden pencereyi açmasını istedim ve annem pencereyi açınca içeri girmeye çalıştım(buradan sonra tam belli degil) Yatağımda yatıyordum ve ablam salondan geçip “zaten nefes yetmezliği varmış” dedi. Sonra 20”li yaşlarda bir kadın kesi kulağama 3 defa ismimi fısıldadı ve aninda uyandim. Uyandığımda saat 05.05 di.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinin güzel haberlerle gelmesine, bir isteğin gerçek olmasına yorumlanır.

 16. Hasan dedi ki:

  Selamün aleyküm rüyamda görsel yok sadece annemin adımı seslenmesiyle uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven değer veren insanlardan güzel haberler almaya yorumlanır.

 17. Cüneyt Akın dedi ki:

  Bende rüyamda önemli bir etkinliğe katılıyorum.adım soyadım anons edildi ve herkes alkışladı gözler üzerimdeydi anons yapılan yere edim adımlarla gidiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelecek bir davete mutlu olmaya yorumlanır.

 18. Hayal dedi ki:

  Merhaba bende rüyamda ismime seslenildignj duydum iki kez ve uyandım .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden hayırlı haber demektir.

 19. İlknur dedi ki:

  Merhaba beni de rüyamda biri ismimi anarak kaldırdı . Rüyamda asla görsel yok sadece sesle uyandırıldım adımı söyleyip beni uyandırdı . Uyudum . Sonra tam dalmışken tekrar çağırdı tekrar uyandım ve tekrar uydum .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya başarılı olmak ve övgü almaya yorumlanır.

 20. İbrahim dedi ki:

  Merhaba, ramazan ayında oruç tuttum ve ramazanın bittiğinde ve bayramında geçtiğinden sonra bu rüyayı gördüm… Rüyamda yine oruçluyum ve akşam vakti geldi ben hala orucumu açmadım saate baktığımda “İftar vakti, ama ben hala ne susadım ne de acıktım” dedim ve sonra camide bulundum ve imam tarafından adımı anons ederek iftara davet edildim. Bu rüya ne anlama geliyor çok merak ediyorum. Rabbim hepimizin oruçlarını kabul etsin inşallah. Teşşekürler!

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir işe vesile olmak, rızkın artmasına yorumlanır.

 21. Nilay dedi ki:

  Merhaba, evim sakin bir semtte o yüzden hep çok güzel kuş sesleri var. Bugün uykumdan kuşlar benim adımı söylüyor gibi duyarak uyandım. Ne anlama gelir, yorumlarsanız sevinirim. Sevgiler..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli haberler ve rahat geçime yorumlanır.

  2. Betul dedi ki:

   Iyi gunler bn uykuya tam daldigim anda Benim ismimle Beni uyandirdi

   1. admin dedi ki:

    Uzun zamandır görmediğiniz birinin aramasına yorumlanır.

 22. Burcu dedi ki:

  Merhaba, rüyam da annemin bir kaç defa ismimde seslendiğini duydum sonrasında ise uykumdan uyandım.

DMCA.com Protection Status