Rüyada Kendi Kanını Temizlemek

Rüyada kendi kanını temizlediğini görmek, başkalarına karşı hatalarınız olduysa bu hataları telafi etmeye ve herkesin rızasını almaya yorumlanır. Eğer size gönül koyan ve konuşmayan insanlar varsa bu insanlar ile yeniden görüşmeye başlanır. Uzun zamandır sizi affetmeyen her kim varsa sonunda affeder. Yakında hatalarınızı telafi ederek gönüllerini alabilirsiniz. Ailesi ile görüşmeyenler de aile fertleri ile aralarında buzları eriterek sorunlarını geride bırakırlar. Eşinden ayrılanlar tekrar barışabilirler. Ya da ayrılık aşamasında olanlar yeniden bir araya gelirler. Her kim ile ayrı kaldıysanız ve üzdüyseniz yeniden hayatınızda olur ve iç huzurunuz artar.

Rüyada kendi adet kanını temizlemek, derdin tasanın bitmesine yorumlanır. İçinize dert olan ve bir türlü söyleyemediğiniz bir şeyler varsa yakında söyleyebilirsiniz. Uzun zamandır sessiz kaldığınız konularda artık söz sahibi olabilir, derdinizi başkaları ile paylaşabilir, hatalarını da dile getirebilirsiniz.

Rüyada Kendi Kanını Temizlemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, borçlarınız varsa hepsini ödemeye ve gönül kırgınlıkların bitmesine, kimseye borçlu kalmamaya yorumlanır. Üzerinizde çok fazla hakkı olan kişiler varsa onlara da iyilikte bulunabilir, vefa borcunuz ödeyebilirsiniz. Bir süredir sizden bir adım atmanızı bekleyen biri varsa da uzatacağınız zeytin dalı ile o kişi ile yeniden görüşülür.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status