Rüyada Kilisede Evlenmek

Rüyada kilise evlendiğini görmek, ev hayatında bir takım problemler ile karşılaşmak, belki anne babanızın sevdiğiniz insana onay vermemesi yüzünden karamsarlığa düşmesine yorumlanır. Evlenmek isteyen kişiler önlerine çıkan engeller yüzünden bir süreliğine evlilik hayallerini ertelemek zorunda kalabilirler. Eğer bekarsanız ve hayatınızda biri yoksa, kısmetin kapalı olmasına yorumlanır. Evli olanlar ise bu rüyayı görürlerse, bunun da anlamı eşiniz ile anlaşmazlığa ve zorlu günler atlatmaya yorumlanır. Rüyada kendini kilisede evlenirken görmek, aile hayatında yaşanan sorunlar karşısında sessiz kalmak, bazı şeyleri zamana bırakmak, önünüze beklenmedik engellerin çıkmasına yorumlanır. Bu yüzden bazı hayalleriniz de yarım kalabilir.

Rüyada başkasını kilisede evlenirken görmek, başka biri sizin özel hayatınızda mutsuz olmanıza sebep olabilir. Kıskançlık ya da başka sebepler ile ilişkinizde çalkantılı bir süreç geçirebilirsiniz. Belki güven kaybı ya da aldatma gibi konular gündeme gelebilir. Hiç ummadık tartışmalar yaşanabilir.

Rüyada Kilise Düğünü Görmek

İş hayatınızda her ne kadar kazançlı bir döneme girseniz de ev hayatında mutsuz olmak anlamına gelir. Çok fazla çalışıp çabalamanız gerekebilir. Ancak sevdiklerinize ilgi göstermeye zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Bu durum da onların tepki göstermesine sebep olabilir. Rüyada kilisede düğün görmek, aynı zamanda sevdiğiniz ile aranızı açmaya çalışan sizin mutluluğunuzu istemeyen insanlara da yorumlanır.

Rüyada Kilisede Nikah Görmek

Şu günlerde iç dünyanızda yaşanan çatışmalar ve karmaşa yüzünden başkalarından yardım beklemek, sevdiğiniz insandan ilgi istemeye yorumlanır. Şu zorlu günlerde başkalarının size karşı daha ilgili olmasına ihtiyacınız olabilir. İçinde bulunduğunuz durumdan bir çıkış aramaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Kilisede Evlenmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre rüyada kilisede evlilik, kısa süreli atlatılacak olan sıkıntılara, bazı şeylere çekilen cefa ve zahmet sonrasında kavuşmaya yorumlanır. Özel hayatınıza dair istekleriniz hemen gerçekleşmese de bir süre sabır ettikten sonra muradınıza erebilirsiniz. Ancak acele ederseniz işler karışabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Leyla dedi ki:

  Abimin bugün düğünü var rüyamda kilisede nikah kıyıyordu ne anlama geliyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde huzura ve endişelerin bitmesine yorumlanır.

 2. sev dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda sevdiğim kişinin başka kadın ile kilisede evlendiğini gördüm ve içimden ağlıyorum ama onun benim üzüldüğümü görmesini istemiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Başka biri kalbinizi çalabilir.

DMCA.com Protection Status