Rüyada Kitap Okuyamamak

Rüyada kitap okuyamadığını görmek, çalışan biri bu rüyayı görürse iş hayatında daha çok görev verilmesi sebebi ile özle hayatı geri planda kalabilir. Aileniz eve sosyal çevrenize zaman ayırmakta zorlanabilir, özellikle de kendi hobilerinizle uzun zaman ilgilenmeniz güç olabilir. Bir süredir bekleyen işlerin hepsi de bir araya gelebilir ve hepsiyle birden uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kişi mesleki hayatının en yoğun dönemini yaşar. Eğitim hayatı devam edenler de kritik bir süreçten geçebilirler. Verilecek kararlar veya girilmesi gereken sınavlarda başarılı olmak için daha fazla çalışıp çabalamak zorunda olduğunuzun farkına varılır. Eğer yüklü bir borcunuz varsa bunu ödemek için de daha çok çalışıp daha fazla mesai harcanabilir.

Rüyada kitap okumaya çalışıp okuyamamak, çabalarınızın sonucunu almak ve hiçbir emeğinizin kimsede kalmayacağına yorumlanır. Kişiye verilen sözler ve vaatler varsa geç de olsa tutulur ve hislerinizde yanılmazsınız. Tahminleriniz doğru çıkar ve iş hayatında da planlarınız doğrultusunda gelişmeler olur. Sizin azminize ve çalışkanlığınıza inanan kişilerden önemli teklifler alınabilir.

Rüyada Kitap Okuyamamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, işleriniz her geçen gün artabilir ve sevdikleriniz ile zaman geçirmeyi özleyebilirsiniz. Bir süredir beklenen işlerin hepsi aynı anda gelebilir. Yeni anlaşmalar yapılabilir ya da ticari hayatta müşterileriniz çoğalabilir. Bir süredir kendinizi geliştirmek istediğiniz bir kurs varsa da ertelenebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Osman dedi ki:

  Rüyamda bir grup yakın arkadaş ile gittiğim büyük bir kütüphanede bir kısım kitap arıyordum. Fakat bulamıyordum. Hatta bir ara yanlışlıkla yolumu kaybedip kütüphaneden dışarı çıkıyordum. Sonra tekrar girip aramaya devam ediyordum. Tam kitapların yerini bulacakken kütüphanenin kapanış saati geliyordu. Bunlar ne anlama geliyor acaba?

 2. Fatma Melek dedi ki:

  Merhaba rüyamda çalıştığım kurumun müdürü bi yazı okumamı istiyordu ama ben bi türlü o yazıyı doğru okuyamayip stres yapıyor hadi bi düzgün oku dedikçe kelimeleri yanlış söylüyor kekeliyordum

 3. Sena dedi ki:

  Rüyamda bir dersteydik ve hocamiz sirayla kitap okutuyordu sira bana geldiginde kekeleyerek okuyordum seri okuyamiyordum mahcup olup özür diliyordum analiz ederseniz cok mutlu olurum

 4. Sena dedi ki:

  Rüyamda bir dersteydik ve hocamiz sirayla kitap okutuyordu sira bana geldiginde kekeleyerek okuyordum sonra heyecan yaptim deyip özür diliyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden maddi destek almaya yorumlanır.

 5. Ece dedi ki:

  Rüyamda annem tam karşısında test kitaplari dizilmiş, birsürü sıra sıra. Yakındaki kadin la bu test kitapları hakkında konusuyordu. Ruyayi tabir ederseniz sevinirim:)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir sınav veya mülakattan geçmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status