Rüyada Kızın Olacak Denmesi

Rüyada birinin bana kızın olacak demesi, hayırlı bir rüyadır ve evinizde müjdeli olaylar olur. Hem aileniz hem de yakın çevrenizin sizi tebrik edeceği bir olay olabilir. Evli olanlar için bebek sahibi olmaya yorumlanır. Yuvanızın neşesi artar ve eskisinden daha mutlu olunur. Bekar olanlar ise evlenecekleri kişi ile tanışarak birlikte ömür boyu mutlu olurlar. Özel yaşantınızda çok hayırlı olaylar olur.

Rüyada kızının olacağını görmek, zenginliğe ve rahat geçime yorumlanır. Hayatınızda değer verdiğiniz şeyler çoğalırlar. Hep sahip olmak istediğiniz olanak ve imkanlara sahip olabilirsiniz. Hayatınıza anlam katacak çok hayırlı olaylar olur.

Rüyada Hamile Birine Kızın Olacak Denmesi

Birinden gelecek olan haber karşısında büyük bir sevinç duymaya yorumlanır. Mevcut problemleri çözecek haberler alınır. Yakın çevreniz sizi sevindirecek sürprizler yapabilirler. Kazancı düşük olanların ise kazançları yükselebilir veya yeni iş imkanları gelebilir.

Rüyada Kızın Olacak Denmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aile içi üzüntülerin dertlerin son bulmasına ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Ailenizin de sizin kadar mutlu olacağı bir haber verilebilir. Hayatınızı olumlu yönde değiştirecek haberler alınır. Sizi seven ve değer veren insanlar yardımlarını desteklerini esirgemezler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gullu dedi ki:

  ruyamda zorla falima baktilar falci senin kizin olucak dedi bana 4 aylik hamileyim ne anlama gelir

 2. Nuray dedi ki:

  ben 3 aylık hamileyim rüyamda biri bana senin kızın olacak dedi ne anlama geliyor teşekkür ederim

 3. Perihan dedi ki:

  Bn hamileyim gercekte ruyada kizin olacak dendi ruya in anlami nedır aclarmisix

 4. Esra dedi ki:

  Rüyamda çiçek fidelemiş bir kadın bize sonra gelip bana kızınız olacak dedi gözünüz aydın dedi

 5. Havva dedi ki:

  Rüyamda doktor yüzde yüz erkek bebek dedi ama ben kız hissediyorum dedim yaşlı bir kadın da senin kızın olacak dedi doktor yanlış söylemiş dedi.

 6. Selda dedi ki:

  Rüyamda annem babam bana senin kızın olacak dedi ben biraz üzgündüm

 7. Sudd dedi ki:

  Rüyamda ölmüş bir aile büyüğüme ben doktor olacakmıyım dedim oda bana senin çok güzel bir kızın olacak dedi

 8. Gamzeli dedi ki:

  Rüyada tanıdık birinin bana kızın olcak demesi bu arada ben hamileyim 1 ay öncede kız çocuk gördüm rüyamda yine hamileydim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek müjdeli habere yorumlanır.

 9. Emine dedi ki:

  Rüyamda doktorumun kızım olacağını söylediğini gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli haber demektir.

DMCA.com Protection Status