Rüyada Kızına Ulaşmaya Çalışmak

Rüyada kızına ulaşmaya çalıştığını görmek, kızınız için dileklerinizin gerçek olmasına ve güzel işler başarmasına, sizi mutlu edecek haberler getirmesine yorumlanır. Kızının iş veya eğitim hayatı devam edenler için kızları başka bir yerden teklif alabilirler, işlerinde yeni fırsatlar yakalayabilirler. Kızınızın uzun süredir hayalini kurduğu bir hedefi varsa gerçek olur. Kızından ayrı yaşayanlar ise yakında kavuşurlar, gelecek günlerde bir araya gelebilir ve kızınızdan çok sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. Rüyada kızına ulaşmaya çalışan anne görmek, para sıkıntısı varsa çözülmesine ve maddi olanakların artacağına yorumlanır. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için hayırlı şeyler yapabilirsiniz. Rüyada kızına ulaşmaya çalışan baba görmek, eşinizi ikna etmeye çalıştığınız bir konuda rıza olacağına yorumlanır. Kızınız ile arasında gerginlik varsa biter.  

Rüyada kızına telefonla ulaşmaya çalışmak, evinizde geçimin rahatlamasına ve kızınıza da maddi yönden destek olmaya yorumlanır. Kişi aile hayatında mutlu olur, hem kızı hem de diğer çocuklarına yardım eder. Onların hayallerini gerçekleştirmesinde sizin vereceğiniz destek çok önemli olabilir.

Rüyada Kızına Ulaşmaya Çalışmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, eğer sağlık konusunda endişeleriniz varsa son bulur. Kızınız hem kendi hem de ailesi için iyi şeyler yapar ve sizi mutlu eder. Gelecek günlerde alacağınız bir telefon haberi olabilir. Eğer bir süredir beklenen bir haber varsa ulaşır. Kızınıza verdiğiniz destekle birlikte çok iyi yerlere gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Seda coray dedi ki:

    Ruyamda dalgali bir deniz kenarindayiz.teyzem kizim annem ve teyzemin gelini.gelininin elinde bir gozluk kayin validesi almis.sonra bir kadin yanima geliyor ve birazdan burada yasanmasi gereken hersey yasanicak gidin buradan diyor.denizden bir canavar cikicakmis.saldiracakmis.kizim ve teyzem kaliyor ben annemle kizima sonra ulasamiyorum.bir suru buyuk iri kopek geliyor oraya ve demir kapisi kapali iceri giremiyoruz.cok korkutucu bir ruyaydi.kadin birde bana dunya yine burafa son bulacak diyordu.yardimci olursaniz sevinirim ruya yorumu icin.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya özlem duyduğunuz insanlara kavuşmak ve sevdikleriniz ile bir araya gelmek demektir.

DMCA.com Protection Status