Rüyada Kızının Kocaya Kaçtığını Görmek

Rüyada kızının kocaya kaçtığını görmek, aile içerisinde aksi ve söz dinlemeyen biri varsa bu kişinin bu huyundan vazgeçmesine ve daha ılımlı olmasına yorumlanır. Eğer kızınızın evlilik planları varsa aile içerisinde anlaşmazlık yakında biter. Aile fertleri arasında kabul edilmeyen bir durum varsa da yakında kızınız ve diğer aile fertleri arasındaki bu sorunlar biter. Kızınızı üzmek isteyen kişiler üzemezler, onun hayrına güzel olaylar olur. Rüyada kendi kızının kocaya kaçması, hane içerisinde ortalık karışabilir ve aile fertleri ile diğer akrabalarınız arasında kalabilirsiniz. Sizin aile içi sorunlarınıza karışan ve daha da olayları kışkırtmaya çalışan kişilere karşı çok dikkatli olun. Yoksa daha da üzülmenize sebep olabilirler. Eğer bir süredir sizi dolduruşa getiren kişiler varsa da bu kişilerin fazla dolduruşuna gelmemeye gayret edin.

Rüyada bekar kızın kocaya kaçtığını görmek, kızınız ile sorunlarınız varsa çözülmesine ve küs olanların da barışmasına yorumlanır. Bir süredir kızınız ve onun özel hayatına dair endişeleriniz varsa biter. Kızınızı rahatsız etmeye kalkan kişiler varsa o kişiler de uzaklaşırlar. İlerleyen günlerde gelen haberler içinizi rahat ettirir.

Rüyada Evli Kızının Kocaya Kaçtığını Görmek

Borcu olanların borçlarını ödemesine, daha çok kazanca ve zorluklardan kurtulmaya yorumlanır. Kızınız da maddi yönden sıkıntı içerisinde ise yakında geçimleri rahatlar. Kızınız adına mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz. Aile içi sorunları varsa çözülür, onunla ilgili sevindirici haberler gelebilir.

Rüyada Kızının Kocaya Kaçtığını Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kızınız  için dileklerin kabulüne ve kötü insanlardan korunmaya, iyi insanların karşınıza çıkacağına yorumlanır. Yapılan bazı haksızlıklar biter. Eğer aile içi bir tartışma varsa biter ve kızınızın üzüntüleri biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

12 Yorum

 1. murat
 2. Burcu
  • admin
 3. Nur
  • admin
 4. Mehmet
  • admin
 5. Aygun
 6. Gamze
  • admin
   • Aygun
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status