Rüyada Kızının Kocaya Kaçtığını Görmek

Rüyada kızının kocaya kaçtığını görmek, aile içerisinde aksi ve söz dinlemeyen biri varsa bu kişinin bu huyundan vazgeçmesine ve daha ılımlı olmasına yorumlanır. Eğer kızınızın evlilik planları varsa aile içerisinde anlaşmazlık yakında biter. Aile fertleri arasında kabul edilmeyen bir durum varsa da yakında kızınız ve diğer aile fertleri arasındaki bu sorunlar biter. Kızınızı üzmek isteyen kişiler üzemezler, onun hayrına güzel olaylar olur. Rüyada kendi kızının kocaya kaçması, hane içerisinde ortalık karışabilir ve aile fertleri ile diğer akrabalarınız arasında kalabilirsiniz. Sizin aile içi sorunlarınıza karışan ve daha da olayları kışkırtmaya çalışan kişilere karşı çok dikkatli olun. Yoksa daha da üzülmenize sebep olabilirler. Eğer bir süredir sizi dolduruşa getiren kişiler varsa da bu kişilerin fazla dolduruşuna gelmemeye gayret edin.

Rüyada bekar kızın kocaya kaçtığını görmek, kızınız ile sorunlarınız varsa çözülmesine ve küs olanların da barışmasına yorumlanır. Bir süredir kızınız ve onun özel hayatına dair endişeleriniz varsa biter. Kızınızı rahatsız etmeye kalkan kişiler varsa o kişiler de uzaklaşırlar. İlerleyen günlerde gelen haberler içinizi rahat ettirir.

Rüyada Evli Kızının Kocaya Kaçtığını Görmek

Borcu olanların borçlarını ödemesine, daha çok kazanca ve zorluklardan kurtulmaya yorumlanır. Kızınız da maddi yönden sıkıntı içerisinde ise yakında geçimleri rahatlar. Kızınız adına mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz. Aile içi sorunları varsa çözülür, onunla ilgili sevindirici haberler gelebilir.

Rüyada Kızının Kocaya Kaçtığını Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kızınız  için dileklerin kabulüne ve kötü insanlardan korunmaya, iyi insanların karşınıza çıkacağına yorumlanır. Yapılan bazı haksızlıklar biter. Eğer aile içi bir tartışma varsa biter ve kızınızın üzüntüleri biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Umid dedi ki:

  Merhaba. Kaynanam ruyasinda eşimin ingiliz bir adama kaçtiğini görmüş. Ne anlami var acaba?

 2. Umid dedi ki:

  Kaynanam eşimi ingiliz bir erkekğe kaçtığını görmüş. Bu ne demek?

 3. murat dedi ki:

  merhaba. rüyamda aile dostumuzu gördüm. kızım kaçtı. daha sonra bu aile dostumuzla kaçtığını öğreniyorum. kendinden fazlaca yaşlı ve evli bir adam. ben sinirlenirken annesi susuyor. (gerçek hayatta eşimle ayrılma aşamasındayım, çocuklar annesiyle kalıyor) saygılarımla teşekkür ederim

 4. Burcu dedi ki:

  Rüyamda evli kızım başkasına kaçmış gidiyorum kızımın yanına ,içki içen fakir zalim bi adammış kaçtığı kişi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kızınızın abzı sorunlarının bitmesine yorumlanır.

 5. Nur dedi ki:

  Rüyayı goren kız kardeşimin kayın babası beni ona emanet etmişler ruyada ve benim sevdiğime kaçtığı mı görmüş

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz ile kavuşmaya yorumlanır.

 6. Mehmet dedi ki:

  Slm. Ruyamda tanidik bi kiz. Normalde hic konusmadik. Benimle kacmak istedigini soyluyor. O sekilde uyaniyorum. Bu ruyanin aciklamasi ne olabilr? Aciklarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bir kızdan hayırlı haber almaya yorumlanır.

 7. Aygun dedi ki:

  Ruyamda evlenmemiş kizim bir erkekle demiryolunu gecmek istediler. Kizim bana dediki: (belinde yük) anne ben gidiyorum babam beni gormesin, erkek de diyiyorki: benim sevgilim beni beklemedi, ben de sizin kizinizi seciyorum… Ve demiryolunu gecib gitdiler.

 8. Gamze dedi ki:

  Ruyamda ev gordum bu evin duvarlari 4 tane yanyana tugladan orulmus kalin duvarlari olan bir evdi

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden kendinizi güvence altına almaya yorumlanır.

   1. Aygun dedi ki:

    Ruyamda evlenmemiş kizim bir erkekle demiryolunu gecmek istediler. Kizim bana dediki: (belinde yük) anne ben gidiyorum babam beni gormesin, erkek de diyiyorki: benim sevgilim beni beklemedi, ben de sizin kizinizi seciyorum… Ve dimryolunu gecib gitdiler.

    1. admin dedi ki:

     Yakında kızınızdan hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status